Kumtel, üretimine 1972 yılında başlamış ve o günden bu yana ısıtıcı ve küçük ev aletleri üretimi yapmaya devam eden ülkemizin önde gelen markalarından biridir. Yaklaşık 40 yılı aşkın bir süredir, üretim faaliyetlerine devam eden marka, günümüzde yaklaşık 5 kıtada 105 ülkeye ihracat gerçekleştirerek pazarda önemli bir paya sahiptir. 2005 yılından bu yana ülkemizin en büyük 500 sanayi kuruluşlarından biri olan Kumtel'in üretim yeri Kayseri'dir. Kumtel, hem yurt içinde hem yurt dışında alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer almaya devam etmektedir.

Kumtel'in elektrikli ısıtıcıdan tost makinesine, su ısıtıcısı, fırın, barbekü gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Kumtel fırın, fırın tercihi yapacaklara birbirinden farklı modelleri ile farklı seçenekler sunuyor. Farklı pişirme gücünde ve hacimde tasarlanmış mini fırınlar ve tam boy ocaklı fırın seçeneklerini Kumtel'de bulabilmek mümkün. Markanın bir başka ürünü de Kumtel set üstü ocak. Mutfaklarında tam boy ocaklı fırın yerine set üstü ocak tercih edenler için farklı özelliklerde tasarlanmış bir çok model yer alıyor. Tüp gaz ya da doğal gaz uyumlu modellerin yanında beyaz, siyah ve inox olarak tasarlanmış ocak seçenekleri bulunuyor.

4 gözlü ısı emniyetli ve otomatik çakmaklı bu modelleri hepsiburada.com'da bulabilirsiniz. Bunların yanında fanlı, infrared ısıtıcı, vantilatör, elektrikli ocak gibi markanın diğer ürünlerini hepsiburada.com'da bulabilir, ihtiyacınız olan Kumtel ürünü hemen sepete ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kumtel

330 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Güvenle Kapında
 9. HepsiLojistik Ürünleri
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön