Electrolux

Electrolux

Yıllardır kaliteli bir şekilde ürün sunmaya devam eden Electrolux, her geçen gün küçük ev aletlerinde ve beyaz eşya ürünlerinde kalitesini arttırmaya da devam ediyor. Kullanımı oldukça pratik olan, şık tasarımlarıyla evinizde harika görünümlere olanak sunan bir marka olarak çalışıyor. Beyaz eşya ürünlerinden küçük ev aletlerine varana dek ihtiyacınız olan her şeyi rahatlıkla bulabileceğiniz bir markadır. Kalitesiyle her zaman ön planda olan bu markanın ürünlerini kullandığınız sürece memnuniyet seviyeniz de artar. Temizlik yaparken kullanacağınız elektrikli süpürgeleriyle, besin ve gıdalarınızı her zaman taze saklayan buzdolaplarıyla, bulaşıklarınızı çizmeden ve kırmadan yıkayan bulaşık makineleriyle, çamaşırlarınızı kırıştırmadan yıkayan ve kurutan çamaşır makinesi ve kurutma makineleriyle her zaman adından söz ettirmeye devam eder. Hız kesmeden ve ara vermeden ürünlerini sizlere iletmeye devam eden marka sayesinde, kaliteyi her zaman yakınınızda hissedeceksiniz. 

Electrolux Ürünleri Nelerdir?

Birbirinden şık ve kaliteli ürünlere sahip olan markanın tüm modellerinde teknolojiyi ve akıllı ayarları net bir şekilde görebilirsiniz. Evinizi rahatlıkla temizleyebileceğiniz dikey, elektrikli ve şarjlı süpürge modelleri mevcuttur. Evinizin tüm beyaz eşya ihtiyacını karşılamaya yönelik olan çamaşır makineleri, buzdolabı modelleri, bulaşık makinesi modelleri ve ankastre set modelleri mevcuttur. Kahvelerinizi en keyifli şekilde yudumlamanıza olanak sunan kahve makineleri ve çay saatlerinize keyif katan çay makineleri mevcuttur. Birbirinden şık tasarıma sahip olan küçük ev aletlerinin yanı sıra çamaşırlarınızı hızlıca kurutmanıza yarar sağlayan kurutma makineleri de bulunur. Çamaşırlarınızı hem sağlıklı bir şekilde hem de kırışma meydana gelmeden kurutur. Hızlıca en acil durumlarda dahi ihtiyaç duyduğunuz giysileri yıkayıp kurutabilirsiniz. Beyaz, gri ve siyah renk tonlarına sahip olan buzdolapları ile tüm yemek ve gıdaları sağlıklı bir şekilde muhafaza etmeye devam edebilirsiniz. Şık tasarımları ile göz dolduran ankastre set modelleri sayesinde yemeklerinizi daha keyifli yapabilirsiniz. Standart beyaz renk tonlarının kullanıldığı beyaz eşyalarda gri ve siyah gibi parlak ya da mat kaplamalara da yer verilir. Tamamen mutfaklarınızın ve beyaz eşya kullanacağınız diğer alanların dekoruna uygun şekilde seçim yapabilirsiniz. 

Electrolux Süpürge Modelleri

En çok tercih edilen ürünleri arasında Electrolux süpürge modelleri yer alır. Evinizi temizlerken gerek zemine gerekse halılara zarar vermemek adına bu süpürge modellerini tercih edebilirsiniz. Oldukça şık tasarımları, pratik kullanımları ve uzun ömürlü dayanıklılığı sayesinde temizlikte her zaman en yakın arkadaşınız olmaya adaydır. Dikey modellerden şarjlı modellere, yatay modellerden torbalı modellere, sulu modellerden torbasız modellere varana kadar birçok çeşidi mevcuttur. Yoğun vakum gücü sayesinde en dip köşede yer alan tozları dahi hızlıca çeker ve etrafa hiçbir şekilde toz salımı yapmaz. Tüm süpürge modellerinin kendine has özellikleri vardır ve kalitesi daima belli olur. Uç kısımlarında ışıklı ve ışıksız çekim alanları da mevcuttur. Bütçenize uygun şekilde tercih yapabilirsiniz. Birçok teknolojik sensör ve akıllı özelliklerin yer verildiği süpürge modelleri çeşitli renk ve tasarımlara da sahiptir. Bu ürünleri ister tek başına temin edebilir isterseniz de set olarak tüm küçük ev aletleri bir arada şeklinde temin edebilirsiniz. 

Electrolux Çamaşır Makinesi Modelleri

Çamaşırlarınızın hem kırışmadan hem de son derece dayanıklı bir şekilde yıkanmasını istemez misiniz? Kot ürünlerden pamuklu ürünlere, saten ürünlerden keten ürünlere, penye ürünlerden örgü ürünlere varana kadar tüm giysilerinizi gönül rahatlığıyla Electrolux çamaşır makinesi modelleri ile yıkayabilirsiniz. Özel programları sayesinde tüm giysilerinizi verimli ve kaliteli bir biçimde yıkar. Pamuklu, çekmeye meyilli olan tüm giysilerinizi güvenilir bir şekilde bu çamaşır makinesi modellerini tercih ederek yıkayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey çamaşırları olduğu gibi makineye doldurmaktır. Herhangi bir ekstra işlem yapmanıza gerek kalmadan çamaşırları atmanız yeterlidir. Daha sonra uygun haznelere çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı ekleyerek yıkanmasını keyifle izleyebilirsiniz. Beyaz, gri ve siyah çeşitleri bulunan çamaşır makinesi modellerini evinizde en uygun yere konumlandırarak en doğru şekilde kullanabilirsiniz. A+ enerji sınıfına ait olan bu çamaşır makineleri enerjiden tasarruf yapmanıza da olanak sağlar. Böylece gün boyu dilediğiniz kadar çamaşır yıkayabilirsiniz. Çamaşır makinelerinin yanı sıra bir de çamaşırlarınızı sağlıkla kurutmaya yarayan kurutma makinesi modelleri de mevcuttur. 

Electrolux Filtre Kahve Makinesi Modelleri

Türk kahvesinin yanı sıra daha sert içeriğe sahip bir kahve tüketmek istediğinizde filtre kahveyi deneyebilirsiniz. Tamamen sağlıklı ve doğal bir şekilde demlenen filtre kahvenin doğru yöntemle ve makinede demlenmesi oldukça önemlidir. Electrolux filtre kahve makinesi modelleri sayesinde filtre kahvenizi tam orijinal şekilde yudumlayabilirsiniz. Kendine has demleme poşetiyle, kahvenin tadını ve yapısını bozmadan poşete koymanıza yardımcı olan tahta kaşığı ile kahvenizin hijyenik ve doğru bir şekilde demlenmesine yardımcı oluyor. Filtre kahve makinesi modellerinde genellikle cam malzemeler kullanılıyor. Böylece kahvenizin ne kadar yoğun demlendiğini, rengini ve litre olarak ne kadar kaldığını da net bir şekilde görebilirsiniz. Kahvenizi bu teknolojik filtre kahve makinesinde demledikten sonra cappucino, espresso, latte ve macchiato gibi çeşitli tarifler de kullanabilirsiniz. Ekstra şeker ve krema ekleyerek tamamen damak tadınıza uygun kahve çeşitlerine de yer verebilirsiniz. 

Electrolux Kurutma Makinesi Modelleri

Çamaşırlarınızın hem sağlıklı bir şekilde hem de yıpranmadan kuruması için özel olarak tasarlanan Electrolux kurutma makinesi modelleri, çamaşır makineleriniz ile bütün halde kullanılabilir. Aynı genişlik ve derinlikte tasarlanan modelleri üst üste gelecek biçimde konumlandırabilirsiniz. Bu sayede hem alandan daha fazla tasarruf edersiniz hem de çamaşırlarınızı yıkama ve kurutma işlemlerini ayrı mekanlarda yapmanıza gerek kalmaz. Kullanım açısından da nitelik açısından da her zaman pratik ve kaliteli olan kurutma makinelerinde tüm giyim ürünlerini kurutmanız için özel programlar bulunur. Bu programları kurutmak istediğiniz ürünlere göre ayarlayarak verimli bir kurutma seansı geçirebilirsiniz. 

Electrolux Bulaşık Makinesi Modelleri

En zor gelen ev işlerinden biri de bulaşık yıkamaktır. Özellikle de hem günlük biriken bulaşıklar hem de kalabalık bir misafir grubundan sonra kalan bulaşıklar için uzun süreler harcamanıza gerek yok. Electrolux bulaşık makinesi modelleri sayesinde artık bulaşıklarınızı yıkamak sevilmeyen bir eylem olmaktan çıkıyor. Beyaz, gri ve siyah renk tonları ile bezenen bulaşık makineleri A+ sınıfına aittir. Bulaşıklarınız hijyenik ve parlak bir şekilde yıkanırken enerjiden tasarruf etmenize de yardımcı olur. Çeşitli program özelliklerine sahip olan bulaşık makineleri genel olarak 55 cm derinliğe ve 60 cm genişliğe sahiptir. Ses oranı ise oldukça düşüktür ve bulaşıklar hangi programda yıkanırsa yıkansın gürültü yapmadan rahat bir kullanım sunar. 24 aylık garantiye sahip olan bulaşık makinelerinde 3-5 arasında değişen programlar mevcuttur. En çok tercih edilen programları ise günlük bulaşık, yoğun bulaşık ve ekonomik az bulaşık programlarıdır. 13 kişilik bulaşık kapasitesine kadar kapsamlı çalışan bulaşık makineleri sayesinde bulaşıklarınızı kısa sürede parlak ve temiz bir şekilde makineden alabilirsiniz. Tüm programlarda kurutma kapasitesi oldukça yüksektir. Bulaşık parçaları hiçbir zaman nemli kalmaz. Üstelik hem cam hem porselen hem de diğer tüm malzemelerden elde edilen mutfak ürünlerinizi uygun program dahilinde makinede yıkamaya atabilirsiniz. 

Electrolux Buzdolabı Modelleri

Soğutma sistemi oldukça kaliteli olan Electrolux buzdolabı modellerinde beyaz, gri ve siyah renk tonlarını görebilirsiniz. Çeşitli uzunluğa, genişliğe ve derinliğe sahip olan buzdolabı modellerinde tüm besinleri uzun süre boyunca muhafaza edebilirsiniz. Farklı soğutma ayarları sayesinde tüm yiyecekleri, sebze ve meyveleri taze bir şekilde tutabilirsiniz. Artan yemeklerinizi soğuduğu anda buzdolabına rahatlıkla kaldırabilirsiniz. Buzluk kısmında ise et, tavuk, balık ve fresh tüm ürünleri erime ve bozulma ihtimali olmadan saklamaya devam edebilirsiniz. Soğutma sistemlerini akıllı teknoloji kullanarak buzdolaplarına da yansıtan markanın tüm modellerini yakından inceleyebilirsiniz. 

Electrolux Kahve Makinesi Modelleri

Sıcak ve bol köpüklü, taze pişmiş köz tadında bir kahveye hayır diyebilir misiniz? Sıcacık sohbetlerin baş tacı olan bol köpüklü Türk kahvelerini çok daha lezzetli bir şekilde pişirmenize yardımcı olan Electrolux kahve makinesi modelleri her geçen gün daha modern renk ve tasarımları ile sizlere sunulmaya devam ediyor. Dilediğiniz her an bol köpüklü ve köz tadında, sütlü, şekerli, sade ve orta çeşitlerde pişirebileceğiniz kahveleri taze olarak hazır hale getirir. Haznesi büyük olan makinelerde aynı anda 5 fincana kadar kahve pişirebilirsiniz. Bazı modellerde aynı anda hem köz tadında hem sade ve farklı çeşitte bir kahve pişirmek istediğinizde çift hazneye sahip olduklarını görebilirsiniz. Dokunmatik ve akıllı tuşları sayesinde kahveyi ve şekeri hazneye koymanız, üzerine suyu eklemeniz yeterlidir. Daha sonra hazne içerisinde bu malzemeleri ekstradan karıştırmanıza gerek kalmaz. Tamamen doğal bir şekilde makine karışımını yapar ve bol köpüklü kahvenizi mis kokular eşliğinde hazır eder. Yanında bir dilim tatlı ya da çikolata ile kahvelerinizi sevdiklerinizle yudumlamaya hazır olun. 

Electrolux Dikey Süpürge Modelleri

Gold, silver ve rose gold gibi parlak renk tonlarıyla dikkat çeken Electrolux dikey süpürge modelleri en kolay kullanıma sahip olan modellerden birisidir. Belinizi ağrıtmadan, eğilmenize gerek kalmadan dikey bir şekilde her zemini süpürme imkanını sizlere sunar. Electrolux elektrik süpürgesi modelleri içerisinde ideal bir kullanım sunan ve ileriki yaşlar için de kullanımı pratik olan dikey modeller ile tüm evinizi dip köşe olacak şekilde temizleyebilirsiniz. Vakum gücü oldukça fazla olan bu modeller içerisinde Electrolux şarjlı süpürge modelleri de mevcuttur. Dikey modellerde hem şarj edilebilen hem de kablolu şekilde kullanılabilen avantajlar mevcuttur. Kuru emiş gücüne sahip olan bu modellerde toz torbası bulunmaz. Tozu çeken hazneleri dolduğu zaman boşaltabilirsiniz. Oldukça ergonomik bir tasarıma ve boyuta sahip olan dikey modelleri evinizde yer kaplamadan muhafaza edebilirsiniz. Dahili bataryaları sayesinde çok kolay bir şekilde hareket ettirebilirsiniz. Süpürmek istediğiniz her alana ince tasarımından ötürü kolaylıkla giriş yapar. Toz torbası olmayan modellerin hazneleri boyutu ile orantılıdır. Kendine özel şarj istasyonlarını dilediğiniz alana monte edebilirsiniz. Burada şarjı tam dolduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Şarjı dikey pozisyonda doldurduğunuz için kısa sürede kullanıma hazır hale gelir. Kullanıcılara oldukça esnek ve kolay kullanım imkanı sunan dikey modeller mobil bir el süpürgesi haline de gelir. Kanepe, yatak ve halı üzerlerini daha detaylı ve baskılı bir şekilde süpürmek istediğinizde yapmanız gereken tek şey aparatlarını çıkarmak ve mobil el süpürgesi haline getirmektir. El süpürgesi olarak kullandıktan sonra yeniden aparatları bir araya getirerek dikey konuma yerleştirebilirsiniz. Son derece fonksiyonel kullanım özelliklerine sahip olan dikey süpürgelerde aynı zamanda ışıklı zemin aydınlatması da bulunur. Karanlık ortamlarda ya da tozların görünmediği kanepe altları, dolap altları ve köşe bölgelerde de rahatlıkla süpürme yapabilirsiniz. LED aydınlatma kullanılan bu modeller en ince tozların dahi görünmesini sağlar. Bazı modellerde döner pedal özellikler de bulunur. Bu pedal ise süpürge fırçasının kendi kendini temizlemesine yardımcı olur. Evinizi temizlerken ultra hijyenik bir şekilde temizlemek ve uzun süre tozlanmasını önlemek adına bu süpürge modellerine göz atabilirsiniz. Üstelik Electrolux süpürge fiyatları son derece idealdir. Çeşitli ödeme seçeneklerinden de faydalanarak uygun fiyatlar kapsamında bu süpürge modellerine sahip olabilirsiniz. 

Electrolux Kurutmalı Çamaşır Makinesi Modelleri

Hem çamaşır makinesi hem kurutma makinesi olarak iki farklı makine kullanmak istemediğiniz takdirde, Electrolux kurutmalı çamaşır makinesi modellerine göz atabilirsiniz. Hem çamaşırları yıkamanıza hem de yıkama sonrasında kurutma yapmanıza olanak sağlayan modellerdir. Tek bir makine ile iki işlemi yapma olasılığınız mevcuttur. Çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra hemen kurutma aşamasına geçiş yaparak kuru bir şekilde ve kırışmadan çamaşırlarınızı makineden alabilirsiniz. Üstelik kurutmalı çamaşır makinelerinde kullanacağınız deterjan ve yumuşatıcıların kokusu da kıyafetlerinizde daha kalıcı hale gelir. 

Electrolux Ankastre Set Modelleri

Mutfaklarınızda harikalar yaratabileceğiniz ve tariflerinizi en güzel şekilde pişirebileceğiniz ürünler arasında ise Electrolux ankastre set modelleri yer alıyor. Fırın, ocak üstü ve davlumbaz olmak üzere minimum üç parça içeriğe sahip olan ankastre set modellerinde en uygun fiyatlar ve en şık tasarımlar sizleri bekliyor. Dilediğiniz her türlü mutfağa uyum sağlayacak olan boyutları ve renkleri ile dekor açısından da pozitif bir görünüm sunar. Böylece mutfaklarınızda çok daha keyifli vakit geçirebilir ve tüm tariflerinizi daha kısa sürede pişirebilirsiniz. Fırınlarda birden fazla pişirme ayarı mevcuttur ve tarifleriniz için tam anlamıyla ihtiyaç duyulan ısı ayarını elde edebilirsiniz. 

Electrolux Portatif Klima Modelleri

Tüm ürünlerinin yanı sıra bir de hem yaz hem de kış mevsimlerinde fayda sağlayan portatif klima modelleri de mevcuttur. Taşınması oldukça kolay olan ve ihtiyaç duyduğunuz her an açabileceğiniz klima modelleridir. Yaz aylarında serin hava üfleme, kış aylarında ise sıcak hava üfleme özelliği mevcuttur. Yazın kavurucu sıcaklarında ister iç ister dış mekanlarda kullanabilirsiniz. Soğuk ayarını yükseltebilir ve en serin şekilde üflemesinden faydalanabilirsiniz. Kışın ise kapalı mekanları çok daha sıcak bir mekana çevirebilmek adına sıcak üfleme ayarını aktive edebilirsiniz. Havayı filtreleyerek üfleme yaptığından ortamda herhangi bir kuruluğa neden olmaz. 

Electrolux Ürün Fiyatları

Kalitesinden taviz vermeden her zaman ön plana çıkardığı ürünlerin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da adından söz ettiren bir markadır. Tüm ürünlerinde modern ve şık tasarımlar göze çarpar. Evinizde ihtiyaç duyacağınız tüm beyaz eşya ve küçük ev aletlerini Electrolux farkıyla temin edebilirsiniz. Set şeklinde yer alan ürünleri çok daha uygun fiyatlar dahilinde satın alabilirsiniz. Evinizin temizliğinden yemeğine, beyaz eşyasından diğer alanlarına varana kadar tüm cihazlarının kaliteli olması uzun yıllar boyunca devam etmesi demektir. 

  • Electrolux Ürünleri Kaliteli midir?

Tasarımlarıyla, kullanışlı ve teknolojik donanıma sahip özellikleriyle her zaman kalitesinden söz ettiren ürünlere sahiptir. Sizler de gönül rahatlığıyla ve büyük bir güven içerisinde bu ürünleri satın alabilir ve evinizde şenlik havası oluşturabilirsiniz. 

  • Electrolux Ürünleri Dayanıklı mıdır?

İç ve dış tasarımlarında kullanılan paslanmaz çelik malzemeler sayesinde tüm ürünleri oldukça dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, süpürge ve kahve makinesi gibi tüm ürünleri kullanmaya devam edebilirsiniz. 

  • Electrolux Ürünleri Garantili midir? 

Kullanım garantisi uzun yıllar boyunca, servis garantisi ise 24 ay süren ürünleri mevcuttur. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...