2009'dan bu yana ülkemizde özellikle mutfak ürünleri ve cihazları konusunda haklı bir üne sahip olan Homend, "küçük ev aletleri" mottosu ile mutfağınızın tüm ihtiyaçlarını nitelikli ürünler ile karşılıyor. Hepsiburada.com, Homend'in zengin ürün seçenekleri ile mutfağınızı donatıyor.

Index Group bünyesinde hizmet veren Homend, başta mutfak aletleri olmak üzere, ev elektroniği ve kişisel bakım ürünleri ile gereksinim duyduğunuz çok sayıda ürünü evinize getiriyor. "Serving life" sloganıyla yaşamınıza hizmet veren küçük ev cihazları ve aletlerini sunan Homend, şık bir tasarım anlayışının hakim olduğu ürün yelpazesi ile göz dolduruyor. Tasarımlarındaki estetiği, işlevsel kullanım özellikleri ile başarıyla bütünleştiren Homend'in mutfaklara şıklık katan ürünleri arasında Homend çay makinesi, kahve makinesi, Homend Çaycı, blender seti, mikser, meyve sıkacağı, mutfak robotu, Homend tost makinesi ve ekmek kızartma makinesi, şarap açacağı, doğrayıcı, su ısıtıcı ve elektrikli ızgara modelleri yer alıyor.

Ev elektroniği, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri arasında bulunan Homend elektrik süpürgesi, el süpürgesi, buharlı ütü, saç düzleştirici ve saç maşası, Homend saç kurutma makinesi, banyo tartısı seçenekleri ile ev temizliği ve bakım gereksinimlerinizi, dayanıklı ve biribirinden kullanışlı ürünler eşliğinde karşılıyor.

Hepsiburada.com'da listelenen Homend ürünlerini inceleyebilir, karşılaştırabilir, tercih ettiğiniz model veya modeller için kolayca sipariş verebilirsiniz. Hepsiburada.com güvencesi ve avantajları ile sahip olabileceğiniz Homend ürünlerini sepetinize ekleyip, hemen satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...