Genel merkezi Japonya'nın Tokyo şehrinde bulunan ve çok uluslu bir fotoğraf-görüntüleme şirketi olan Fujifilm; optik film ve cihazlar, fotoğraf makineleri, hafıza kartları ile yazıcı çeşitlerinin yanında tıbbi görüntüleme ve teşhis cihazları, doküman çözümleri ve düz panel ekran ürünleri gibi hem kişisel hem de ticari kullanıma sahip modelleri ile öne çıkıyor.

1934 yılında temeli atılan şirket, Japonya'nın ilk sinema filmini yapma misyonu ile yola çıktı. Fotoğraf tarihi ile birlikte gelişen zengin fotoğraf ürün gamı içinde renkli filmler, tek kullanımlık kameralar, dijital kamera ve anlık fotoğraf makineleri gibi seçenekler yer alıyor. Yüksek kaliteli inkjet kâğıtlardan fotofiniş ekipmanlarına kadar film çekimi ve yapımcılıkta kullanılan pek çok malzeme, markanın üretim kalemleri arasında bulunuyor.

Kurulduğu günden beri dünyadaki kültür, bilim ve teknoloji endüstrisinin gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Fujifilm, en iyi kalitedeki ürün ve hizmetleri tüketicilere sunmak için özel olarak geliştirdiği teknolojileri kullanıyor. Ayırt edici ve öncü teknik bileşenleri, müşteri memnuniyeti için ürünlerine başarılı bir şekilde entegre eden marka, özel teknolojileri ile birlikte sektörde ve tüketicilerin gözünde yeni bir değer yaratmaya odaklanıyor. Japon şirketi, insan sağlığını ve çevreyi koruyan bir bilinçle hareket ederek teknolojinin sınırlarını aşmayı ve daha ileri götürmeyi hedefliyor. Fotoğrafçılık alanında kriterlerini daima en yüksekte tutan firmanın üstün kaliteye sahip kompakt dijital kameraları, gelişmiş Fujifilm teknolojisinin eşsiz sinerjisini yansıtıyor. Görüntü çözünürlüğü, kalite ve performans için yenilikçi teknikleri bir arada kullanan markanın pek çok ürünü, sektöre yön veren başarılı bir altyapıya sahip bulunuyor.

Mini fotoğraf makineleri ile nostaljik bir ürün arayanların beklentilerine cevap veren Fujifilm, bu modellerin rengarenk seçenekleri ve taşınabilir formları sayesinde kullanıcılara her anı ölümsüzleştirme imkanı sunuyor. Selfie aynasına sahip olan ürünlerle kolayca özçekim yapılabiliyor. Yakın çekim de yapabilen fotoğraf makineleri, çeşitli mod ayarlamaları yapmaya imkan tanıyor. Mini fotoğraf makinelerinde kullanılan filmler de markanın kendi üretim serisinde yer alıyor. Canlı, keskin ve net görüntüler sunan filmler, anlık fotoğraf çekimi için ideal özellikler sunuyor. 

Profesyonel fotoğraf tutkunları için birbirinden özellikli fotoğraf makineleri bulunan Fujifilm, yüksek işlemcili fotoğraf makinesi çeşitlerinde dokunmatik tuş sistemi, ergonomik kullanım, eğilebilen LCD ekran gibi tasarım özelliklerine yer veriyor. 4K video kaydı niteliklerine sahip olan ürünler, her karede üstün netlik vadediyor. En yeni teknolojileri ürünlerinde kullanan marka, fotoğraf meraklılarının yaratıcılıklarını keşfetmelerine yardım ediyor. Dış mekan şartlarına uyum sağlayan tasarım özellikleri, fotoğraf ve video çekimini kolay hâle getiriyor. Sezgisel dokunmatik işlemler yapmaya imkan tanıyan modeller sayesinde pratik ve hızlı bir kullanım deneyimi gerçekleşiyor.

Manzara ve doğa fotoğrafçılığı için kullanılan lens çeşitleri, markanın ürün gamında önemli bir yer tutuyor. Uzak mesafede bulunan nesneleri net bir şekilde çekebilme olanağı sunan lensler, az ışık bulunan ortamlarda bulanıklığı minimum seviyeye indirerek etkin fotoğraf performansı gösteriyor. Hızlı otomatik netleştirme özelliklerine sahip olan modeller, fotoğrafta olası bozulma ve kumlanma sorunlarını en aza indirerek kaliteli bir çekim deneyimi yaşamaya imkan tanıyor.

Fotoğraf makineleri için yüksek performanslı hafıza kartları da sunan Fujifilm, üstün veri transfer hızı ile en keyifli anları fotoğraflama ve kaydetme fırsatı sunuyor. Dijital cihazlarda hızlı veri depolama özellikleri ile dikkat çeken hafıza kartı modelleri, değişen kapasiteleri ile her ihtiyaca cevap veriyor. Fotoğraf kaydı, ardışık fotoğraf çekme ve kopyalama işlevlerini başarılı bir biçimde yerine getiren ürünler, fotoğraf ve video tutkunlarına pratik bir kullanım deneyimi yaşatıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...