Mobil işletim sistemlerinin arayüzlerinin sadeleşmesi ve markaların kullanıcıları birbirinden farklı tasarım ve teknik özelliklere sahip akıllı aygıtlarla buluşturması, ilgili cihazların işlevselliğini arttıran veya cihazları korumaya yarayan aksesuarların yaygınlaşmasına zemin hazırlıyor. Tam da bu noktada, üst düzey kalitedeki materyallerle geliştirilen aksesuarlar devreye giriyor. 2008 yılında kurulan ABD merkezli Spigen, ortaya koyduğu kaliteli ve yenilikçi ürünlerle sektörün önde gelen isimlerinden biri olurken hemen her marka akıllı cihaz için sayısız aksesuar geliştirerek kullanıcıların da sıklıkla tercih ettiği üreticilerden biri olmayı başarıyor.

Almanca ayna anlamına gelen “spiegel” ve genler anlamına gelen “gen” kelimelerinin birleşimi ile ortaya çıkan Spigen markası, ismiyle doğrudan doğruya şirket çalışmalarını müşterilerin gereksinimleriyle bir araya getirmesini temsil ediyor. Kullanıcıların gereksinimlerini tam olarak tespit ederek onların sahip olduğu cihazların yapılarına en uygun ürünleri geliştiren Spigen, üst düzey materyaller kullanarak ürettiği aksesuarların zarif, ince ve basit olmasını mümkün kılıyor. Ortaya koyduğu tüm aksesuarların tasarımını ve üretimini Kaliforniya’da gerçekleştiren marka, kalite ve dayanıklılık konusunda taviz vermiyor.

Son derece geniş ürün yelpazesini markalara ve kullanım amacına göre kategorize ederek teknoloji tutkunlarının ihtiyaç duydukları aksesuar ve diğer gereçleri kolayca edinebilmelerine olanak veren Spigen, eski nesil telefon ve tabletler için de çözüm sunuyor. Bu sayede kullanıcı kitlesini arttırabilen marka, farklı markalarla değerlendirilebilen aksesuarlarıyla da beğeni topluyor. Kablolu ve kablosuz kulaklıklar, farklı formlarda telefon stantları, selfie çubukları, araç içi telefon sabitleyiciler, araç şarj kitleri, duvara takılan şarj cihazları, kablosuz şarj cihazları, taşınabilir şarj cihazları, su geçirmez telefon kılıfları, telefonlar için kol bantları, USB çeviriciler, Spigen tarafından geliştirilen aksesuarlar içerisinde yer alıyor. Bunların yanında, telefonun kamera kabiliyetini geliştiren üçü bir arada kamera lensleri, USB çoklayıcılar ve hatta dokusu bakımından farklılık gösteren mouse pad modelleri de markanın ürün gamı içerisinde boy gösteriyor.

Spigen markasının yüz binlerce kullanıcı tarafından tanınmasını sağlayan asıl unsur ise telefonların görünümünü zenginleştirirken telefonları mükemmel şekilde koruyan kılıflar oluyor. Dünyanın önde gelen akıllı cep telefonu ve tablet üreticilerinin geliştirdiği ürünlerle tam uyumlu yapıdaki kılıflar silikon, kauçuk veya daha farklı materyallerden üretilebiliyor. Doku ve tasarım açısından büyük zenginlik gösteren kılıflar, telefonu tam olarak kavrayarak cihazın kılıftan çıkmasını engellerken tercih edilen modele bağlı olarak yaşanabilecek kazalar karşısında telefon kasasının herhangi bir şekilde zarar görmemesini temin ediyor. Telefonlarını geleneksel formdaki kılıflar yerine kapsamlı özelliklerle güçlendirilen kılıflarla kullanmayı hedefleyenler ise Spigen tarafından üretilen cüzdan yapılı veya kapaklı kılıflara yönelebiliyor. İç kısımlarında kredi kartı, para ve kimlik saklanabilecek gözlerle donatılan kılıflar, cüzdanını yanında sürekli taşımak istemeyenlerin öncelikli tercihi haline geliyor.

Telefonlarının ön yüzlerini korumayı amaçlayanlar ise kırılmaz cam veya koruyucu esnek camlardan alabiliyor. Yeni nesil kıvrımlı ekrana sahip akıllı cep telefonları ile uyumlu olan ekran koruyucu camlar görüş açısı, renk doğruluğu ve diğer noktalarda kullanıcıları memnun ederken basit çiziklerden veya sert darbelerden telefon ekranının etkilenmesinin önüne geçiyor. Uygulama açısından kolaylık sağlayan koruyucu camlar ve diğer ekran koruyucular, gereksinim duyulduğu takdirde pratik şekilde çıkarılabiliyor ve bu işlemden sonra telefonun ekranında hiçbir iz kalmıyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı hareket ederek ürün gamını şekillendiren ve güçlendiren Spigen, telefon aksesuarı alanında sektöre yön vermeye devam ediyor. Akıllı cep telefonu, tablet ve diğer tüm elektronik cihazları için kaliteli aksesuarlar edinmek isteyenler, Spigen markasını seçerek diledikleri ürünlere kolaylıkla sahip olabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Spigen

1.294 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Uyumlu Marka A-Z
 5. Telefon Modeli A-Z
 6. Renk
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön