1899 yılında, Almanya'nın Gütersloh şehrinde, girişimci Carl Miele ve Reinhard Zinkmann tarafından kurulan Miele, bir aile şirketi olarak faaliyet göstermeye başladı ve 100 yılı aşkın sürede dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından biri haline geldi. Kurulduğu günden bugüne kadar üretim ağını sürekli olarak geliştiren ve temel felsefesi tüm pazarlarda en çok rağbet gören marka olmak olan Miele, bugün teknoloji sektöründe dünya liderlerinden biri olarak kabul ediliyor. 

Sahip olduğu ve altyapısını aldığı Alman teknolojisi ile uzun ömürlü ve yüksek performanslı ürünler sunan Miele, enerjinin verimli kullanılmasına olanak tanıması ve sahip olduğu kullanım konforu ile de en çok tercih edilen markalar arasında. Kurulduğu günden bugüne kadar özellikle temizlik ve bakım cihazlarında birçok ilke imza atan marka, çamaşır ve bulaşık makinelerinin tarihinde önemli bir rol oynadı. 2. Dünya Savaşı'ndan önce piyasaya sürdüğü dünyadaki ilk su motorlu çamaşır makinesi ile yeniliklerin mimarı olma hedefini kanıtlayan Miele, bugün kullandığımız çamaşır ve bulaşık makinelerinin ilk yaratıcısı oldu. 

Tüm pazarlarda kendine yer bulma felsefesiyle ilerleyen Miele, ev bakım ve temizlik cihazlarının yanında bisiklet, motosiklet ve araba üretimi konusunda da önemli atılımlar yaptı. Bu alanda da araştırma ve geliştirme çalışmalarına ağırlık vererek 1954 yılında ilk tekerlekli motosikleti piyasaya sürdü. 

Bugün teknoloji alanında dünyanın en güvenilir markalarından biri olarak kabul edilen Miele, faaliyetlerini süreklilik önceliği prensibi ile sürdürüyor. Tüketicinin tüm ihtiyaçlarını satış sonrasında da takip eden markanın özellikle beyaz eşya skalasındaki ürünleri 20 yıllık kullanım esasına göre test ediliyor. Dayanıklılık ve uzun ömürlülükten hiç ödün vermeyen firma, marka bilinirliğini ve bağlılığını bu prensip üzerine kuruyor. Miele, cihazları ile uyumlu temizlik, bakım ve deterjan malzemeleri de üreterek ürün performansını sürekli en yüksek seviyede tutma hedefini bir adım daha ileri taşıyor. 

Sadece Miele'de bulunan yenilikçi donanımı sayesinde minimum enerji ile maksimum performans sunan marka, tüketici odaklı üretim yaklaşımını ürün testlerinde kazandığı sayısız birincilikle kanıtlıyor. Analog tararımlardan yüksek çözünürlüklü dijital ekranlı tasarımlara kadar farklı segmentlerde üretim yapan Miele, tüm ürünlerinde kolay kullanım esasını birincil öncelik olarak kabul ediyor ve teknolojiyi karışık içeriklerden kurtararak eğlenceli bir hale getiriyor. 

Miele, 21. yüzyılda tasarım çizgisini değiştirerek net, zarif ve modern bir tarza yönelmiş durumda. Özellikle ev içi ürünlerinde tüm ev dekorasyonlarıyla uyumlu cihazlar üretmeye özen gösteren Miele, farklı ürünlerinin de birbiriyle uygun şekilde adapte olması prensibine her zaman sadık kalıyor. Satış sonrası hizmetler açısından alanında branşının en iyilerinden biri olan marka, hızlı ve verimli bir müşteri hizmetleri deneyimi sunuyor. Bu şekilde ürünlerinin ömrünü uzatırken aynı zamanda müşterilerin memnuniyetini satış sonrasında da aynı seviyede tutmayı başarıyor. 

100 yılı aşkın süredir teknoloji alanında önemli atılımlar yapan Miele, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde, ürettiği cihazların akıllı yönetimi konusuna da ağırlık veriyor. 2010 yılında ürettiği infoControl Plus cihazı ile tüm ev aletlerinin aynı anda takip edilmesine olanak sağlıyor. Bu şekilde cihazları entegre ve kolay bir şekilde tüketici kullanımına sunarak akıllı ev teknolojisini en üst seviyeye taşıyor. 

Kurulduğu günden bugüne 'Daima daha iyi' mottosuyla hareket eden ve üretimini bu felsefe üzerine kuran Miele, rekabet üstünlüğünü sadece rakiplerinin değil kendi teknolojisinin de üzerine çıkarak sağlıyor. AR-GE çalışmalarını sürekli daha iyi, kullanışlı, yüksek performanslı ve kolay kullanımlı ürünler üretme ve geleceğe odaklanma mantığı ile sürdürerek yarının teknolojisinin ilk adımlarını bugünden atıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Miele

397 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Anne / Bebek / Oyuncak
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler