Teknolojinin gelişimine paralel biçimde ses sistemleri ve bileşenlerinin de çeşitlenmesi sonucunda müziği yapaylıktan kurtaran; duyumu hatasız ve kaliteli hale getiren ve "hi - end" olarak sınıflandırılan sistemler tüm kullanıcıların tercihi olmaya başlıyor.

Ses prodüksiyonunda kullanılan hi - end ürünler içerisinde mükemmel fiyat / performansın karşılığı olan Bose hoparlör firması; kurucusundan çalışanlarına kadar M.I.T mezunu kişilerin ürettiği kompakt ve tasarım ürünler ile kullanıcısına ayrıcalıklı bir duyum sağlıyor.

Bose kulaklık modelleri kullanım alanı bakımından; Freestyle ve Soundsport teknolojisi ile hareket halinde duyumun değişmemesini amaçlarken soundtrue serisi ile referans monitör kalitesinde hatasız duyumu amaçlıyor. Öte yandan geliştirdiği yenilikçi "Quietcomfort" teknolojisi sayesinde; kulağın içine doğru ve hatasız sesi verilirken dış dünyadan gelen basınç ve gürültü karşısında üretilen titreşimler yoluyla tam izolasyon sağlanıyor. Sessizliğe ihtiyaç duyulan ortamlarda (Kütüphane, Uçak yolculukları) quietcomfort serisi kulaklıkları sessiz modda müzik çalmaksızın sadece ses izolasyonu özelliği ile kullanan oldukça fazla tüketici bulunuyor.

Sounddock, Soundlink ve Soundtouch serileri ile taşınabilir ve kaliteli ses ihtiyacınızı karşılayabilir, telefonunuzdan müzik dinlemenizin hiç olmadığı kadar farklı ve tatminkar bir versiyonunu deneyimleyebilirsiniz. Computer ve Companion serileri ile kolay kurulabilir, zahmetsiz ve hacminden beklenmeyecek performansa sahip bir kompakt sisteme sahip olabilirsiniz. Cinemate serisi ise evde bilindik markalarla aldığınız sinema keyfini gerçek bir sinema tecrübesine ulaştırabilecek Bose ses sistemi ürünleridir.

Şimdiye kadar doğru ve kaliteli bildiğiniz markaların ötesinde hi-end ürünlerle müzik dinlemenin farkını yaşamak için Bose ürünlerini tercih edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bose

61 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk A-Z
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Satıcı A-Z
Başa dön