MSI, üstün teknolojisi ve kaliteli üretimleri sayesinde oyun dünyasının lideri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. MSI, oyunculara sağladığı masaüstü bilgisayarlar, laptoplar, oyuncu ekipmanları ve bilgisayar bileşenleri ile sektördeki en geniş üretim ağına sahip kuruluşlardan birisi oluyor. Üstün teknoloji ve tasarımların sonucunda elde edilen bu ürünler tamamen performans odaklı olarak dizayn ediliyor. Bugünlerde oyuncu ekipmanları ya da oyun bilgisayarı denildiğinde MSI akla gelen ilk markalarsan birisi oluyor. Dilerseniz bir oyuncu laptopu ya da masaüstü bilgisayarı alabilir, ya da MSI’ın ürettiği anakartlar, ekran kartları, ramler, kasalar ve monitörler ile kendi oyuncu bilgisayarınızı oluşturabilirsiniz. Üstün performansa sahip oyuncu bilgisayarları ile benzersiz oyun deneyimleri yaşayabilir, kullanıcıların taleplerini göz önüne alarak üretilen oyuncu ekipmanları sayesinde de oyun deneyiminizi olabilecek en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Oyuncu Bilgisayarlarının Mimarı: MSI

Performans ve estetik tasarım açısından olağanüstü özelliklere sahip olan MSI marka oyuncu bilgisayarları laptop ve masaüstü olarak iki farklı türde üretiliyor. Laptop ve masaüstü bilgisayarların kendilerine has avantajları ve özellikleri bulunuyor. Masaüstü bilgisayarlar yapıları gereği bilgisayar bileşenlerine daha geniş bir alan sağladığından laptoplara kıyasla performans açısından biraz daha önde oluyor. En gelişmiş grafik kartları, güncel teknoloji ürünü olan işlemciler, yenilikçi ses teknolojileri ve etkili soğutma sistemleri ile üretilen bilgisayar modelleri, oyun dünyasında öncü bir noktada bulunuyor. MSI, oyuncu bilgisayarlarını inşa ederken kullanıcılara en iyi performansı sağlayacak bileşenleri seçiyor. MSI oyuncu bilgisayarları karakteristik bir duruşa ve nefes kesici bir dizayna sahip oluyor. Ayrıca bu bilgisayarlar tasarımları ve yazılımları sayesinde özelleştirilebilir olduğundan kullanıcılara kendi zevklerine uygun bir görünüm yaratma imkanı sağlıyor. Farklı tarzlarda laptoplar ve kasalar, tüm renk tonlarına ayarlanabilen led ışıklar ve çeşitli oyuncu ekipmanları ile tamamen kendinize özel bir bilgisayara sahip olabilirsiniz.

MSI Oyuncu Ekipmanları

MSI, oyun dünyasındaki tecrübesini bilgisayarlarda olduğu gibi oyuncu ekipmanlarında da gösteriyor. Oyunculara kaliteli bir deneyim sunmak ve oyun oynarken bütünleşebilecekleri ekipmanlar sağlamak isteyen MSI, bu doğrultuda kulaklıktan oyuncu koltuğuna kadar birçok ürün üretiyor. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen MSI oyuncu ekipmanları şunlardır:

 • Fare: Her oyuncu fareleri farklı şekilde kullandığından MSI bu kullanım tarzlarına uygun olarak birçok fare modeli üretiyor. Bu modeller ergonomik tasarımları sayesinde kullanıcının oyun deneyimini iyileştiriyor ve konforunu en üst seviyeye taşıyor. Güncel teknolojilerle üretilen optik sensörleri sayesinde en ufak hareketi dahi algılayabilen fareler, kullanım tercihlerine göre ayarlanabilen DPI ölçeklerine de sahip oluyor. 
 • Klavye: Oyun oynarken klavyeler de en az fareler kadar önemli oluyor. Hassasiyeti artırılmış tuş mekanizması sayesinde klavyeler en ufak dokunuşu bile algılayabiliyor. Bu ürünler birer mekanik klavye olmalarına karşın MSI’ın kullanıcı deneyimini artırmaya yönelik teknolojileri sayesinde muadillerine göre çok daha sessiz bir oyun deneyim sunuyor. 
 • Mousepad: Günlük işlerde çok sık kullanılmasa da oyun oynarken mousepadler hayati bir önem taşıyor. MSI ürettiği mousepadlerde mikro dokulu ve gelişmiş bir yüzey kaplaması kullanıyor. Bu yüzey kaplaması sayesinde düşük DPI değerlerine sahip mouselar dahi takılmadan ilerleyebilir ve en ufak el hareketi algılanabiliyor. İyi bir oyun deneyimi için mousepadler olmazsa olmazlar arasında yerini alıyor.
 • Kulaklık: Özellikle takım bazlı ve FPS odaklı oyunlarda kulaklıklar çok önemli oluyor. MSI tarafından üretilen oyuncu kulaklıkları, surround ses sistemi, ses yalıtım sistemi ve terletmez kumaş gibi tasarım özelliklerine sahip oluyor. 
 • Oyuncu Koltuğu: Klavyelerinde, mouselarında ve kulaklıklarında dahi en önemli kriterleri arasında konfor yer alan kullanıcılar, bilgisayar oynarken oturdukları koltuk konusunda dahi oldukça seçici oluyorlar. Uzun süreler boyunca bilgisayar başında olan kullanıcılar için koltuklar çok önemli oluyor. MSI, oyunculara maksimum konforu sağlamak amacıyla özel tasarımlara sahip oyuncu koltukları üretiyor. Bel desteği, boyun desteği ve hafızalı süngerlere sahip olan bu koltuklar, kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanıyor.

Oyuncu ekipmanları ve daha birçok MSI imzalı bilgisayar ürünleri Hepsiburada'da sizleri bekliyor. Bu ürünler arasından kullanım alışkanlıklarınıza ve zevkinize en uygun olanı tercih ederek benzersiz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Msi bilgisayar, İntel desteği ile üretilen anakartlar, farklı bellek frekansları, geliştirilmiş DDR3 ram bellekleri, Sata 3 desteği, USB 3.0 teknolojisi gibi birbirinden farklı ve kullanışlı bileşenleri bir arada sunuyor. Intel tabanlı işlemciler ile maksimum performans sağlayan MSI anakart modelleri, kusursuz bir oyun deneyimi için Military Class 4 bileşenleri ile donatılmış modelleri ile de öne çıkıyor. Anakart modelleri ile birebir uyumlu gelişmiş ekran kartları ise performans ihtiyacının en yüksek olduğu durumlarda dahi yüksek çözünürlük ve gelişmiş soğutma desteği sağlıyor. NVIDIA Geforce ve AMD Radeon desteği ile gelen ekran kartları, ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde cevap verecek seçenekleri bir arada sunuyor. Oyun bilgisayarı toplarken ihtiyaç duyacağınız yüksek bileşenli parçaları bulabileceğiniz sayfa, aynı zamanda günlük kullanım için gerekli olan orta segment Msi laptop modellerine de ulaşmanızı sağlıyor. Türkiye’nin en büyük teknoloji mağazası hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile MSI Marka anakart, ekran kartı ya da masaüstü sistemleri inceleyebilir, ihtiyacınıza göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

MSI

739 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Ekran Kartı Hafızası A-Z
 7. Yurt Dışından Ürünler
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Hemen Al Sonra Öde
 11. Güvenle Kapında
 12. Kelime Filtresi
Başa dön