Dünyanın önde gelen donanım üreticilerinden ve ürettiği bileşenlerle dünyada teknolojiye yön veren MSI firması, sizlere pek çok açıdan üst düzey performans olanaklarını barındıran ve çok yönlü bir bilgisayar kullanımı sunuyor. Bilgisayar teknolojisinin şuan sahip olduğu performans seviyesini her geçen gün daha da geliştiren MSI markası dünyanın dört bir köşesinde en çok tercih edilen teknoloji isimleri arasında bulunuyor. Oyunlara yönelik ürettiği ürünlerle teknolojiye yön veren bir isim olan MSI, Tayvan merkezli bir oluşum olup, üretim ağının çoğunluğunu ve merkezini yine Tayvan'da bulunduruyor.

Milyonlarca insanın tercih ettiği MSI'ın hemen hemen dünyanın her ülkesinde bulunabilen ürünleri yalnızca oyun performansına yönelik üretilmiyor. Ancak toplama bilgisayar, notebook veya laptoplarında barındırdığı bileşenlerden ötürü pek çok oyuncu MSI firmasını tercih ediyor. Bu tercih karşılık bulmuş olacak ki MSI firması da oyuncuları e-spor oyunları ve turnuvalarında destekliyor ve bu turnuvaların sponsorları arasında yer alıyor. Bugün ondan fazla e-spor takımının sponsoru olan MSI firması, sporcuları sadece donanımsal açıdan değil maddi destek de denilebilecek pek çok açıdan destekliyor. Desteklediği e-spor takımları MSI marka bilgisayarlarıyla senelerdir turnuva birincilikleri kazanıyor.

MSI markasının toplama bilgisayarları, laptopları ve notebookları, MSI laptop, MSI notebook, toplama masaüstü bilgisayar, overclock serisi bilgisayar adlarını taşıyor. MSI firması bu ürünleri sizlere hem birleştirilmiş şekilde hem de parça parça alma olanağı tanıyor. Çünkü pek çok bilgisayar üreticisinden farklı olarak MSI markası, ana kart, ekran kartı, bilgisayar, laptop ve notebook soğutma sistemlerini üretiyorr ve bunları kendi birleştirdiği bilgisayarlarında da kullanılıyor. Bunun dışında ise piyasanın önde gelen bilgisayar üreticileri de bilgisayarlarında çoğunlukla MSI marka donanımları tercih ediyor. MSI firmasının en çok satan ürünlerinden birisi masaüstü toplama bilgisayardır. Bunun sebebi ise alışılagelmiş bir şekilde laptop ve notebook ürünlerin ısınma, kasma, donma gibi sorunlar yaşayacağının düşünülmesidir. Ancak MSI firması bu sorunları yine kendisinin ürettiği soğutma teknolojisiyle çözmüş bulunuyor. Bu sebeple son yıllarda en çok satan laptoplar ve notebooklar arasında yine MSI ismi göze çarpıyor.

MSI Notebook 

Kullanıcıları için ürettiği laptop ve notebook ürünleriyle MSI, inanılmaz geniş bir tercih olanağı tanıyor. Bu yelpaze içerisinde yer alan MSI laptop ve MSI notebook modelleri arasında hem çok amaçlı hem de grafik, oyun gibi amaca özgü ürünler bulunuyor. Kendi kullanımınıza yönelik bir laptop veya notebook modelini tercih ederken belli kriterler oluşturmanız gerekiyor. Bunların en başında bunu hangi amaçla kullanacağınız geliyor. Oyun, grafik tasarım, internet, yazı-arşiv gibi pek çok özel kullanıma sahip MSI laptop ve MSI notebook modelleri, genellikle çok amaçlı kullanım alanında yer alıyor. Donanım olarak sahip olduğu üst düzey RAM, ekran kartı, işlemci, ana kart, hard disk gibi bileşenlerin yanı sıra barındırdığı gelişmiş soğutma sistemleriyle de kullanıcılarının hızlı bir şekilde bilgisayar kullanmasını mümkün kılıyor. Her türlü donanımsal bileşenin üst düzey performans sağlayan halini bulabileceğiz MSI laptop ve MSI notebook modelleri, üstün performansının yanı sıra sizlere özel dizaynı ve dikkat çeken görünümüyle şık bir tasarım da sunuyor. MSI notebook ve MSI laptoplar sunduğu fiyatlarla da her kesime hitap ediyor.

MSI firmasını ayrıcalıklı kılan bir diğer özellik ise kullanıcılardan aldıkları performans geri dönüşleriyle kendilerini geliştirmeleri oluyor. MSI firması kullanıcılarına gerektiğinde donanımsal gerektiğindeyse yazılımsal destek sağlıyor. Bünyesinde barındırdığı ve alanında uzman olan mühendis ve yazılımcılarla kullanıcılarının sorunlarını çözüp ve onlara uzaktan destek olanağı da tanıyor. Donanım yazılımları geri dönüşlerle veya tespitlerle teyit edilip yine kullanıcıların karşılaştıkları sorunları gideriyor.

MSI Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

67 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. MSI
  2. Casper
  3. Lenovo
  4. HP
  5. Asus
  6. Dell
  7. Acer
  8. Toshiba
  9. Apple
  10. Monster
  11. Hometech
  12. Game Garaj
  13. Microsoft
  14. I-Life
  15. İxtech
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Kullanım Amacı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 7. İşlemci Tipi
  1. Intel Core i9
  2. Intel Core i7
  3. Intel Core i5
  4. AMD Ryzen 7
 8. İşlemci A-Z
 9. Ekran Boyutu
  1. 18,4 inç
  2. 17,3 inç
  3. 15,6 inç
  4. 14 inç
 10. İşletim Sistemi
  1. Yok (Free Dos)
  2. Windows 10 Home
  3. Windows 10 Pro
 11. Ekran Kartı A-Z
 12. Ekran Kartı Hafızası
 13. Ram (Sistem Belleği)
 14. Harddisk Kapasitesi
 15. SSD Kapasitesi
 16. Ekran Özelliği
 17. Max Ekran Çözünürlüğü
 18. Ekran Kartı Tipi
 19. Optik Sürücü
 20. Cihaz Ağırlığı
 21. İşlemci Nesli
  1. 10.Nesil
  2. 7.Nesil
  3. 8.Nesil
  4. 9.Nesil
  5. Ryzen
 22. Dokunmatik Ekran
 23. Ürün Modeli
 • Marka MSI

Dizüstü Bilgisayar Laptop Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3000500/98/msi
Başa dön