Teknoloji hayatın her alanında olduğu gibi bilgisayarları da etkiliyor. Bilgisayarlar günlük hayatta oyun oynamak, film veya dizi izlemek, medya oynatmak ve müzik dinlemek gibi faaliyetleri gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra iş yerinde veya okullarda kullanılan bilgisayarlar, dizüstü modeller daha az yer kaplıyor ve taşınabiliyor. MSI, dünyaca ünlü bir bilgisayar ve donanım üreticisi olarak karşınıza çıkıyor. Özellikle oyun bilgisayarları konusunda adını duyuran marka, kaliteli ve yüksek performanslı ürünleriyle öne çıkıyor. Tüm parçalarında yeni nesil ürünleri tercih eden marka güçlü RAM ve işlemci özellikleriyle beğeni topluyor. 

MSI notebook modelleri ışıklı klavyesinin rengarenk çeşitleriyle kullanıcıları cezbediyor. Full HD ve 4K çözünürlük sağlayan ekran özellikleri ile oyunlar tüm ayrıntılarıyla daha gerçekçi oynanabiliyor, film ve dizilerde tüm sahneler daha net izlenebiliyor. Notebook modelleri dahili hafıza, RAM, işlemci, SSD veya Harddisk kapasitesi ve ekran kartı hafızası gibi konularda farklılık gösterebiliyor. Yüksek performanslı kullanım sağlayan MSI ürünleri, kullanıcıların memnuniyetini artırmayı başarıyor. Oyun akışı konusunda adından söz ettiren marka, yüksek çözünürlükte, kaliteli ve akıcı görüntü işleyen ürünler üretiyor. Laptoplar, oyunların yanı sıra grafik tasarım programları için de ideal kullanım sunuyor. Ayrıca iş yerinde veya okulda da yardımcınız haline gelen ürünler kaliteli ve son teknoloji donanıma sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Şarj edilebilir pili sayesinde prize bağlı kalmadan uzun süre boyunca bilgisayarı rahatlıkla kullanmanızı sağlıyor. Yeni nesil işlemci ve ekran kartı özellikleri sayesinde görüntü ve oyunlar takılmadan işlenebiliyor. Böylece oyun keyfini daha iyi ve daha canlı yaşayabiliyorsunuz. Gecikmelerin önüne geçen bu yeni nesil donanımlar oyunların akışını olduğu gibi takip edebilmenizi sağlıyor. 

MSI Laptop Notebook Modelleri ve Gelişmiş Özellikleri

Bilgisayarlar iş, okul veya oyun gibi amaçlarla kullanılabiliyor. Bilgisayarı bu amaçlardan hangisi için tercih ediyorsanız o amaca hitap eden yönünün daha gelişmiş olmasını beklersiniz. Örneğin oyun bilgisayarları için grafik işlemci ve ekran belleği gibi donanımlar daha yüksek performanslı olarak tasarlanıyor. Böylece görüntüler ve akışlar daha gerçekçi ve daha canlı işlenebiliyor. MSI laptop modelleri okulda, işte ve günlük hayatta hem eğlenmek hem de çalışmak için verimli ve güçlü performansla çalışan seçenekler sunuyor. Laptop modelleri yeni nesil İntel Core i5, i7, i9 veya AMD Ryzen 5 ve Ryzen 7 işlemciye sahip çeşitler ile bulunuyor. İki işlemci markası da piyasanın devleri olduğundan ve işlemci serisi olarak en yeni versiyonların kullanıldığı MSI bilgisayarlar daha hızlı veri işleyebiliyor. Nvidia Geforce, Nvidia Quadro, İntel Graphics ve AMD Radeon ekran kartına sahip notebook çeşitleri kullanıcıların tercihleri ve kullanım amaçlarına uygun seçenekler sunuyor. Ekran kartı hafızası ise 2 GB ile 16 GB aralığında farklı kapasitelerde bulunuyor. Bu sayede profesyonel kullanım ve oyun kullanımı için seçim yapılabildiği gibi evde kullanım ve öğrenci kullanımı için de uygun ürünler bulunabiliyor. Ekran kartı hafızası oyun ve grafiklerin gerektirdiği görselliğin sağlanmasında kullanılıyor. Buna göre profesyonellik arttıkça veya oyun bilgisayarı olarak kullanımlarda ekran kartı hafızasının daha yüksek olması tercih ediliyor. 

MSI laptop 64GB RAM alanı olan modeller çok daha hızlı işlem yapabiliyor, dosyaların ve uygulamaların çok kısa sürede açılabilmesini sağlıyor. Oyunlar için oldukça önemli olan RAM, oyunların hızlı yüklenmesinde ve akıcı bir şekilde ilerleyebilmesinde rol alıyor. MSI laptoplar 8, 16 ve 32 GB RAM belleğe sahip seçenekler sunuyor. Bu sebeple oldukça hızlı ve akıcı bir kullanım sağlayan ürünler SSD ve Harddisk seçenekleriyle bulunuyor. Harddisk bilgisayar verilerinin kalıcı olarak depolandığı mekanik bir disk içerir. SSD ise mekanik bir disk yerine yongalara sahiptir. SSD veya Harddisk kullanımının farklı avantajları bulunuyor. MSI ürünlerinde SSD ve Harddisk çeşitlerinin kapasite seçenekleri 256 GB ile 1 TB aralığında bulunuyor. MSI laptop fiyatları disk kapasitesi, bellek ve ekran kartı özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Ürünlerin maksimum ekran çözünürlüğü 4K ve Full HD seçenekleri güçlü görüntü desteği ile bulunuyor. Şarjlı kullanım süresi 6 saat ve üzerini bulabilen bu ürünler kablolardan sizi kurtarıyor ve oyunlarınızı dilediğiniz yerde oynayabilmenizi sağlıyor.

MSI Laptop Notebook ile Gerçekliği Hissedin

Oyunlar, diziler ve filmler için efektler, görsellik, sahnelerin akışı gibi detaylar büyük bir önem arz ediyor. Oyun severlerin beklentileri oyunun akışının hiç bozulmaması, ses ve görüntüde donma veya takılma yaşanmaması oluyor. MSI, ürünlerinde oyuncuların tüm beklentilerini güçlü ve nitelikli donanımıyla bir arada sunuyor. Ekran kartı, grafik işlemcisi, RAM ve disk kapasitesi özelliklerini en üst seviyelerde ve yeni nesil donanım ile birleştirerek görsel ve işitsel açıdan kusursuz bir oyun akışı sunuyor. Ürünler güçlü hoparlör özellikleri ve yüksek çözünürlükte canlı görüntüleriyle gerçekliği ve aksiyonu hissetmenizi sağlıyor. MSI notebook gaming için ideal koşulları bir araya getiriyor. Ayrıca fan sistemi ile güçlü bir soğutma sağlayarak sistem kararlılığının ve oyun akışının korunmasını sağlıyor. 

Ürünler tüm bu özelliklerinin yanı sıra hafif olmasıyla da şaşırtıyor. Ürünlerin çoğu 2 kilogram altında veya 2-4 kilogram aralığında bulunuyor. Bu sayede dilediğiniz yere oyununuzu, eğlencenizi, derslerinizi veya işlerinizi götürebilirsiniz. 6 saate kadar şarj kullanımı sayesinde bir prize bağlı olmadan da ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürün modelleri kullanım amaçlarına göre iki genel tipte listeleniyor; oyun bilgisayarı ve notebook. Notebook evde öğrenci veya genel kullanım için uygun seçeneklerle bulunuyor. Oyun bilgisayarları ise oyunlara yönelik tasarlandığından daha yüksek özelliklerle bulunuyor. MSI laptop 32GB RAM gibi güçlü özellikleriyle oyunların performansını destekliyor ve daha gerçekçi bir deneyim vadediyor. RAM bellek kapasitesinin yüksek olmasıyla oyunlar ve uygulamalar daha kısa sürede açılabiliyor, geçici depolama kapasitesi daha yüksek olduğundan veri okuma ve yazma da daha hızlı gerçekleşiyor. MSI laptop yorumları incelendiğinde markanın oyun bilgisayarı konusundaki başarısı ve oyuncuların ürünlerden memnun olduğu anlaşılıyor. Kullanıcılar ürünlerin malzemesindeki kalitenin kolaylıkla anlaşılabildiği ve markanın kaliteden ödün vermediğini ifade ediyor. MSI laptoplar sistem kararlılığını uzun süre koruyor ve oyun sonlandırılıncaya kadar aynı hızda performans sergiliyor. Ürünlerin şık tasarımları ise ilk başta göze çarpan detaylar arasında bulunuyor. Eşsiz ve rengarenk tasarımlar ihtişamlı ışıklara sahip klavyeyle bir araya geldiğinde cezbedici bir görünüm sunuyor. Kapak renklerinin sıra dışı olması da ürünlerin benzersizliğini gözler önüne seriyor. Hem hafif hem de güçlü bu ürünler öğrencilerin ve oyun meraklılarının tercihi haline geliyor. İşletim sistemi Windows 10 veya boş olan ürünler yeni nesil işletim sistemi kurulu bir şekilde alabilme imkânı sunuyor.

MSI Laptop Notebook Güçlü Donanım Yüksek Performans 

Laptop modelleri oyun oynama, medya oynatma, iş ve okul gibi farklı amaçlara yönelik kullanılıyor. MSI, tüm modellerinde kaliteli ve güçlü donanım kullanarak yüksek performanslı kullanım sağlıyor. Donanım parçalarının her birinin kaliteli ve yüksek performansa hizmet edecek şekilde tasarlanmasıyla çağın gerektirdiği hıza yetişmek mümkün oluyor. Harddisk ve SSD kapasiteleri büyük hafıza gerektiren oyunlar düşünülerek 256 GB, 512 GB ve 1 TB olarak tasarlanıyor. Ayrıca RAM bellek kapasitesinin de oldukça yüksek olması, hızı ve performansı artıran unsurlar arasında bulunuyor. MSI laptop i7 ve üzeri işlemciye modeller ile ürünlerin daha iyi performans sergilemesinde büyük rol oynuyor. Performans konusunda bilgisayarın tüm bileşenlerinin kapasitesi önem arz ediyor. MSI, ürünlerinin tamamını nitelikli donanımlar ile sunduğu için oyunlar ve medyalar takılmadan, donmadan, kusursuz ve sorunsuz bir şekilde oynatılabiliyor. 

Yeni nesil donanım ve yazılım destekleriyle kullanıcı memnuniyetini hedefleyen marka, oyuncular için ilk tercihler arasında bulunuyor.
MSI RAIDERMSI TITAN ürünler özellikle 13.nesil olmasıyla ve rtx 40 serisi ekran kartı barındırmasıyla öne çıkıyor.Ürünlerin tasarımı da oyun severlerin zevklerine hitap edecek şekilde yapılıyor. Metalik renkler ve şık tasarımı ile kullananların gönlünü fethediyor. Ön kameraya sahip modeller 720p 30fps kalitesinde video çekimi yapabiliyor. Ürünler bu yönüyle yine oyun severleri memnun edecek bir özellik sunuyor. MSI RAM yükseltme imkânı bulunan modeller ile performansı zirveye taşımak mümkün oluyor. Ürünlerin maksimum RAM kapasitesi 64 GB’a kadar çıkarılabiliyor. Bu sayede gerek duyulduğunda kapasite yükseltilerek daha çok kapasite gerektiren oyunlar sorunsuzca oynanabiliyor. Yeni nesil grafik işlemcileri yapay zekâ teknolojisiyle birleştiren MSI, yapay zekâ destekli grafiklerle daha net daha gerçekçi bir görüntü sunuyor. Bir önceki nesle göre %50 daha fazla işlem gücü sunan 10. nesil işlemcilerle tasarlanan ürünler eşsiz bir deneyim vadediyor. Ürünler müzik deneyimini de mükemmelleştiren Hi-Res Audio teknolojisini sunuyor. Bu teknoloji ile müziğin hiçbir detayını kaçırmadan canlı bir konser gibi dinlenmesini mümkün kılıyor. Oyun, müzik, film, online görüşme gibi seslerin önem kazandığı aktiviteler için de Nahimic desteği ile 3D gerçekçi ses deneyimi sağlanıyor. MSI laptop fan çığır açan soğutma teknolojisiyle oyun severlerin gönlünü kazanan bir diğer özellik olarak karşınıza çıkıyor. GPU ve CPU için birbirinden bağımsız soğutma bölmeleri ve 8 adet soğutma borusu ile en yüksek güç gerektiren oyun anlarında dahi sistemin kararlılığı eksiksiz bir şekilde sağlanıyor.

MSI Laptop Notebook ile Sınırsız Eğlence Sorunsuz Akış

Oyun bilgisayarlarından en büyük beklentiler oyun sonlanana kadar akışın korunması ve performansın sürdürülmesi olarak sayılabilir. MSI laptop oyun bilgisayarı oyuncuların tüm beklentilerine çözüm üreten modeller sunuyor. Yüksek performans ve nitelikli donanım özellikleri sayesinde sınırsız eğlence ve fan sistemleri sayesinde ise sistem kararlılığını koruyarak sorunsuz akış sürdürülebiliyor. Ekran kartı ve işlemci özellikleri de performansı ve akışı destekliyor. Ürünlerin büyük kısmında yüksek seviye harici ekran kartı özelliği bulunuyor. Bu özellikler yeni nesil işlemci özellikleri ve RAM bellek ile desteklenerek daha iyi ve daha etkili bir oyun performansını mümkün kılıyor. Yüksek çözünürlüklü ekran ile görseller ve grafikler daha canlı ve daha gerçekçi olarak yansıtılabiliyor, hoparlör ve ses desteğiyle beraber aksiyonları hissetmenizi sağlıyor. MSI laptop 4K çözünürlükte ekranı ile gerçekliği doğrudan yansıtarak oyunların ve film, dizi sahnelerinin hiçbir detayını kaçırmadan izleyebilmenizi sağlıyor. Böylece aksiyonları ve duyguları daha derinden hissedebiliyorsunuz. 4K modeller ile 4000 pikselde tüm renkleri daha canlı görüntüleyebilir, karanlık sahneleri dahi daha iyi izleyebilirsiniz. Daha gerçekçi renkler ve hızlı akış sayesinde oyunlar daha gerçek ve daha hızlı.

6 hücreli pil özelliği sayesinde 6 saatin üzerinde şarjlı bir kullanım sağlıyor. Böylece prizden bağımsız bir oyun deneyimi vadediyor. Killer Double Shot Pro teknolojisiyle oyunları ağın mümkün en yüksek hızıyla ideal ağ trafiği yönetimi ile oynamanız mümkün oluyor. Ayrıca Wi-Fi 6 teknolojisi sayesinde ‘kablosuz bağlantı ile oyun oynanmaz’ ifadeleri tarihe karışıyor. Wi-Fi 6 teknolojisi 3 kat daha hızlı bağlantı %75’ren daha düşük gecikme sağlıyor. Tüm bu üstün özelliklere karşın MSI notebook fiyat performans ürünleri olarak ekonomik seçenekler sunuyor. MSI app player desteği sayesinde mobil oyununuza PC platformundan daha kısa sürede fark etmeden geçmeniz mümkün olur. App player desteği ile daha iyi grafikler sunulduğu halde ve farklı uygulamaların aynı anda çalıştığı durumlarda sistem stabilizasyonu korunur. Özel Dragon Center yazılımıyla MSI laptopunuzu istediğiniz gibi kullanabilir, tek bir platformla ayarlama ve optimizasyon gibi birçok fonksiyonu gerçekleştirebilirsiniz. Killer wireless extend özelliği sayesinde kablosuz ağın kapsama alanı genişletilerek Wi-Fi kör noktaları ortadan kaldırılıyor. Böylece modeme olan uzaklığınız ve aradaki nesneler gibi durumlar bağlantınızın kopmasına sebep olmuyor. Ürünler ses deneyimini de geliştiren teknolojiler sayesinde daha gerçekçi, canlı ve güçlü hoparlör özellikleri sunuyor.

MSI Laptop Notebook İsabetli Seçim Nasıl Yapılır

Notebook ve laptop modelleri arasından isabetli seçim yapmak için öncelikle kullanım amacınızı belirlemelisiniz. MSI, oyun ve eğlence, öğrenci ve evde kullanım veya tasarım için ürünler geliştirerek kullanıcılara sunuyor. Kullanım amacı seçildikten sonra bir sonraki aşama ihtiyaç duyduğunuz hafıza ve RAM kapasitesini belirlemek oluyor. Büyük kapasite ve hafıza gerektiren oyun veya uygulamalar kullanacaksanız ona göre bir tercih yapmanız gerekiyor. Ayrıca ürünlerin yararlandığı yeni teknolojileri oyun bilgisayarı almak istiyorsanız gözden geçirebilirsiniz. Şarj süresi oldukça fazla yeterlilik sunan ürünler uzun süre boyunca tekrar prize takılmayı gerektirmiyor. MSI laptop serileri yeni nesil intel i5, i7 ve i9 işlemciler ile AMD Ryzen 5 ve 7 işlemci ile bulunuyor. Seçiminizi etkileyecek diğer bir kriter işletim sistemi olarak karşınıza çıkıyor. 

Ürünler arasında Windows 10 işletim sistemi kurulu olan modeller bulunuyor. Ayrıca dilediğiniz işletim sistemini yükleyebileceğiniz Free Dos modeller de seçenek sunuyor. MSI notebook 14 inch 15,6 inç ve 17,3 inç olan ekran boyutlarıyla farklı seçenekler sunuyor. Kaliteli donanımın yanı sıra hafif yapıya sahip modeller kullanıcıların konforunu artırıyor. 2 kilo altında veya 2-4 kilo aralığında ağırlığa sahip laptoplar rahatlıkla taşınabiliyor. Şık tasarımlarıyla da dikkat çeken laptoplar klavye ışıkları ve klavyenin oyunlara göre ayarlamalarının yapılması gibi özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. 64 GB artırılabilir RAM ve 1 TB Harddisk veya SSD özellikleri ile oldukça nitelikli bir donanıma sahip bu bilgisayarlar küçük detaylar ve yapay zeka ile daha da güçlendiriliyor. Böylece oyun ve uygulamalar üzerindeki deneyimlerinizi daha iyi hale getirmeyi başarıyor. MSI laptop herkesin bu güçlü oyun bilgisayarlarını deneyimleyebilmesi için Hepsiburada’da sizleri bekliyor!

MSI Laptop Performansı Nasıl?

MSI laptop modele göre değişmekle birlikte güçlü bir performans sunar. Nitelikli donanımı yılların tecrübesiyle bir araya getiren ürünler oyuncuların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgisayarlar üretiyor.

MSI Laptop Neye Göre Tercih Edilir?

Evde, okulda veya işte kullanacağınız bir ürünün kapasite ve hafıza gereksinimleri ile oyun bilgisayarı olarak tercih edeceğiniz laptopların gereksinimleri farklılık gösterir.

Hangi MSI Laptop Alınmalı?

Oyun bilgisayarı olarak kullanılacaksa yeni nesil teknolojilerle donatılan tüm MSI oyun bilgisayarları tercih edilebilir. Ayrıca oynanacak oyunların gerektirdiği RAM, hafıza ve işlemci özellikleri birer kriter olarak değerlendirilebilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

MSI Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

92 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Ram (Sistem Belleği)
Toplam 24 / 92 ürün
DSACategoryId/2147483646/3000500/98/msi