Tablet Kılıfları

Günümüzde yaşam tarzının değişmesiyle birlikte elektronik aletlerin kullanımı yaygınlık gösterir. Teknolojik gelişmeler ile desteklenen cihazlar ergonomik tasarımlarıyla kullanıcılar tarafından ilgi ile karşılanır. Ofiste, evde, okulda hayatınızı kolaylaştıran elektronik cihazlar, pek çok özelliği bir arada sunan tasarımlarıyla karşınıza çıkar. Birçok tablet; fotoğraf makinesi, hesap makinesi, cep telefonu veya sosyal ağlarda vakit geçirme aracı olarak kullanılır. Sunum dosyası hazırlama, müzik dinleme, mail okuyabilme olanağı da sunan tabletler, birçok işin yürütülmesine katkı sağladığı için hayatın her alanında karşınıza çıkan vazgeçilmez ürünler olarak yer alır. Bu bağlamda gün içerisinde sıklıkla kullandığınız tabletlerin muhafaza edilmesi gerekir. Elektronik cihazınızın güvenliğini sağlamak için tablet kılıfı seçenekleri bulunur. İşlevselliği ile tercih edeceğiniz tablet kılıfları, cihazınızı görsel açıdan da destekler. Tablet kılıfları her sezon yenilenen tasarımlarıyla gözler önüne serilir.

Kişisel hayat başta olmak üzere iş hayatına kadar her alanda kolay taşınabilir olmaları, ileri düzey teknoloji sunmaları, ince ve hafif olmaları sebebiyle tabletler sıkça tercih edilir. Akıllı cihazlar arasında birçok işlevi birlikte sunmasıyla ön plana çıkan tabletler aynı zamanda tam koruma gerektiren cihazlar arasında yer alır. Bu noktada karşınıza çıkan tablet koruyucu kılıf ürünleri, çevresel risklere karşı rahat bir kullanım sunar. Kılıflar; cihazınızı darbelerden, çiziklerden, tozdan ya da olası düşmelere karşı ekran kırılmalarından koruma işlevi görür. Dış etkenlere karşı koruma sağlayan tablet kılıfları, güvenli ve konforlu bir alan yaratır. Geniş cam ekranlı tabletler kullanım esnasında çizilebilir, yüksek bir yerden düşme sonucu bozulabilir ya da hasar alabilir. Tabletler hassas cihazlar olduğu için uzun süreli kullanımda, bu durumların yaşanmaması için kılıf kullanmak gerekir. Modellere bağlı olarak çeşitlilik gösteren kılıflar genellikle cihazın arka, yan ve kenar kısımlarına koruma sağlar. Cihazın ön kısmını koruyan tasarımlar da bulunur. Cihazınızı toz, kir ve döküntülere karşı da koruyan kılıflar; çanta, ekran koruyucu, arka kapak ve kapaklı kılıf gibi farklı formlarda üretilir. Modelleri, tasarımları ve renkleri ile tablet kılıfları hem işlevsel özellikleri ile koruma sağlar hem de tarz bir aksesuar olarak stilinizi yansıtır. Sayısız seçeneği bulunan tablet kılıfları arasından beğeninize ve cihazınıza en uygun seçimi Hepsiburada aracılığıyla yapabilirsiniz.

Farklı Stillere Hitap Eden Tablet Kılıfı Modelleri

İş ya da kişisel amaçlar ile kullanılan tablet ürünleri, kılıflar başta olmak üzere koruyucu cam, çizim kalemi, taşıma çantası, kulaklık, ekran filmi gibi farklı aksesuarlar tarafından desteklenir. Tablet kılıfları, işlevleri ile bu aksesuarlar arasından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Tabletlerin farklı markalardan üretiliyor olması tablet çeşitlerini de artırır. Tablet kılıfları marka, uyumlu model, ekran büyüklüğü, kılıf tipi, malzeme türü, renk ve özelliklere bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Silikon, kapaklı, su geçirmez, ayaklı, fermuarlı tablet kılıfı gibi farklı özellikleri barındıran birçok model bulunur. Tablet kılıfları suni deri, silikon, plastik, deri, süet, polyester, sert silikon, thermoplastic, cam, mika, polimer, kumaş, ahşap, kadife, şeffaf, nano cam, tempered cam ve PVC olmak üzere farklı malzemelerden üretilir. Silikon kılıflar farklı sertlikte olabilen modellerdir. Farklı renk seçenekleri bulunan silikon kılıflar, yumuşak ve oldukça esnektir. Darbe veya çiziklere karşı koruma sağlayan silikon tablet kılıflarının, iç yüzeyi nefes alan bir yapıya sahip olup dış yüzeyi pürüzsüz ve softur. Silikon kılıflar kalın bir yapıya sahip olduğu için tabletinize sağlam bir görünüm sunar.

Malzeme türüne göre sunulan çeşitlilik içerisinde deri kılıflar da yer alır. Deri tablet kılıfı ürünleri yüksek kalite el işçiliği ile üretilen zarif modeller arasında yer alır. Deri tabletler kapaklı, arka kapak ve çanta olmak üzere üç farklı formda üretilir. Çanta formunda üretilen tablet kılıfları ekran büyüklüğüne bağlı olarak 10.5, 11 ve 12.9 inç olarak üretilir. Fermuarlı olarak üretilen kılıf, el çantası olarak da kullanılabilir. Cihazınızı koruyacak deri kılıflar dayanıklılığı, ince işlemesi ve görünürlüğü ile çarpıcı tasarımlar arasında yer alır. Arka kapaklı deri kılıflar ise yüksek kaliteli koruyuculuğu ile kire, pasa veya olası darbelere karşı koruma sağlar. Arka kapaklı 7, 8, 9.7, 10, 10.1 inç tablet kılıfı modelleri katlanabilir tasarımlarıyla kullanım kolaylığı sunar. Standlı, ultra ince manyetik katlanabilir kılıflar, dahili otomatik uyandırma/uyku işlevine sahiptir. Akıllı kapak işlevi ile tablet yükseltildiğinde ekran kendiliğinden açılır. Böylece güç düğmesine ihtiyaç duymadan cihazınızı kullanabilirsiniz. Zarif ve şık tasarımları bulunan kılıfların takıp çıkarılması da oldukça kolaydır. Standlı, katlanabilir tablet kılıfları dizi, film veya video izlerken, yazı yazarken ya da sunum dosyası hazırlarken cihazı uygun konumlarda kullanabilme konforu sunar. Çiziklere, lekelere, olası düşmelere, çarpmalara karşı koruma sağlayan arka kapaklı katlanabilir kılıfları tercih edebilirsiniz.

Farklı markalar tarafından sunulan tablet kılıfları desenli, simli, taşlı tasarımlarıyla kadın kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarır. Cihazınıza ışıldayan görünümler sunan simli ve taşlı kılıflar cihazınız ile birebir uyum sağlar. Arka yüzeyi parıldayan taşlardan oluşan kılıfların kenarları esnek silikondan üretilir. Darbelere karşı tam koruma sağlayan ürün, kamera kısmındaki yükseltili özelliği ile tabletinizin kamerasını da korur. Tablet kılıfları arasında klavyeli tasarımı ile dikkat çeken modeller de bulunur. Klavyeli kılıflar, size yardımcı olarak eşsiz üç özellik sunar. Klavyeli tablet kılıfı çeşitleri, yazma başta olmak üzere çizim ve okuma moduyla dikkat çeker. Kılıf sayesinde tabletinizi dizüstü bilgisayar gibi kullanabilirsiniz. Klavyeyi dik konuma getirdiğinizde yazma modu aktif olur. Kenardan kenara doğru uzanan aralıklı tuşlar, esnek ve konforlu bir yazma deneyimi sunar. Farklı açılarda kullanabilen klavyeli kılıflar, geriye doğru katlanırsa okuma modu etkin olur. Kitap, makale veya notlarınıza böylece kolayca erişilebilir. Klavyeli kılıflar; cihazınızı çizilmeye, çarpmaya, kire, pasa veya sıvı dökülmesine karşı her bir yandan sararak korumayı başarır. Cihazınız ile bütünlük sağlayan pembe, mavi, kırmızı, renkli, şeffaf tablet kılıfı modellerine ve farklı özellikler barındıran diğer kılıflara Hepsiburada sayfalarında göz atabilirsiniz.

Çocuk Tablet Kılıfı Seçimi

Pratik kullanım özellikleri ve eşsiz tasarımları ile çocukların renkli dünyasına giriş yapan tablet kılıfları ilgi alanlarına göre çeşitlilik içerisinde sunulur. Sevilen figürlerden çizgi film karakterlerine kadar pek çok model çocukların ilgisini çeker. Üstün kaliteye sahip modeller, çocukların zevkine uygun olarak pembe, mor, yeşil, mavi gibi farklı alternatiflerde bulunur. Çocuğunuzun hem cihazını korumak hem de ona bir hediye sunmak isterseniz Unicorn tablet kılıfı ürünlerine göz atabilirsiniz. Ayrıca Elsalı tablet kılıfı ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Silikondan üretilen baskılı kılıflar, sağlığa zararlı herhangi bir madde içermediğinden çocuklar için güvenli bir alan oluşturur. Kız çocuklarının ilgi ile takip ettiği kılıflar, tavşanlı tablet kılıfı seçeneği ile erkek çocuklarına da hitap eder.

Çocuk tablet kılıfı seçerken çocuğunuzun beğenisi kazanan ve ilgisini çeken modeller arasından bir tercih yapabilirsiniz. Gün boyu yararlanacağı cihazı kolay taşıyabilmesi için hafif dokulu tablet kılıfları arasından bir seçim de bulunabilirsiniz. Minnie Mouse tablet kılıfı modelleri hafif oluşu ve 360 derece dönebilen yapısı ile dikey ya da yatay bir şekilde kullanılabilir. Bundan dolayı çocuğunuz not alırken ya da dizi, video veya film izlerken kullanım konforu elde eder. Kılıf üzerinde yer alan baskı ise kaliteli malzemeden yapıldığı için çizilme, deforme olma gibi durumların önüne geçilir. Kılıflar ince bir yapıya sahip olduğundan çocuklar tarafından kolay taşınır. Kız çocuklarının sevdiği Barbie tablet kılıfı modelleri de tasarımı ile konfor sunar. Erkek ve kız çocuklarının ilgi ile takip ettiği kedili tablet kılıfı modellerine ve diğer karakterlere Hepsiburada aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Tablet Kılıflarının Öne Çıkan Özellikleri

Tablet kılıfları kullanıcıların yaş gruplarına, cinsiyetine, cihaz özelliklerine bağlı olarak farklı özellikler içerir. Çocuk kullanıcılar için çizgi film karakterlerinin ve çeşitli figürlerin yer aldığı tasarımlar öne çıkarken, erkek ve kadın kullanıcılar için işlevsel özelliklere sahip modeller tasarlanır. Farklı malzemelerden üretilen yapısı ile kullanım konforu sunan tablet kılıfları renk alternatifleri ile tüketicilere sunulur. Tablet kılıfları silikon ve deri başta olmak üzere plastik, kumaş, ahşap, cam, süet gibi farklı malzemelerden üretilir. Tablet kılıfı keçe seçeneği de bu çeşitlilik içerisinde yer alır. Keçe kılıflar, modern ve doğal görünümü ile cihazınızın şık

görünmesini sağlar. El emeği ile üretilen keçe kılıflar, darbelere karşı koruma sağlar.

Tablet kılıfı örgü seçeneği, öne çıkan tasarımlar arasında yer alır. Örgü kılıfların uzun ömürlü kullanımı için nemden ve sudan uzak durması gerekir. Farklı malzemelerden üretilen kapaklı, standlı, kartlıklı ve su geçirmez özelliğe sahip pek çok kılıf bulunur. Büyük tablet kılıfları arasında yer alan standlı kılıflar ergonomik tasarımı ile cihazın elinizden kaymasına engel olur. Tablet kılıfları ses yükseltme-azaltma, açma-kapama, başlatma gibi düğmeler ile uyum sağlayarak birlikte kullanım imkanı sunar. Cihazınızın ekran boyutuna bağlı olarak küçük tablet kılıfları da bulunur. Farklı renk ve model çeşitliliği ile kullanıcı karşısına çıkan tablet kılıfları arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Tablet Kılıfı Fiyatları

İşlevsel özellikleri ve estetik görünümleri ile çeşitlilik gösteren tablet kılıfları fiyatları ile de farklılık gösterir. Tablet kılıfı fiyatları; uyumlu model, ekran büyüklüğü, kılıf tipi, malzeme türü, renk, uyumlu marka, bölme sayısı, kapatma şekli ve özelliklerine göre farklı noktalarda belirlenir. Tasarımlarına göre farklı fiyat aralığında sunulan kılıflar, her bütçeye uygun seçenekler sunar. Birçok marka tarafından üretime koyulan tablet kılıflarını filtreleme seçeneği ile karşılaştırabilirsiniz. Ekran boyutuna göre karşınıza çıkan 7.9, 9, 10.2, 10.5, 10.6 inç tablet kılıfı ürünlerinin fiyat etiketi farklı olabilir. Bunun yanı sıra malzeme türüne göre de tablet kılıflarının fiyatları farklı yansıyabilir. Hakiki derinin kullanıldığı tablet kılıfları, silikon kılıflara göre daha yüksek bir fiyattan sunulur. El işçiliğinin ve taş işlemelerinin yoğun olduğu kılıf çeşitleri de diğer modellere kıyasla daha yüksek fiyattan satışa sunulabilir.

Malzeme türüne, ekran boyutuna, kullanıcının zevklerine ve ihtiyaçlarına göre uygun fiyat seçenekleri ile sunulan tablet kılıfları markalara göre de çeşitlilik gösterir. Tablet tasarımlarıyla dikkat çeken Apple ve Samsung, kılıf tasarımlarıyla da kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarır. Endüstriyel tablet kılıfı modelleri ile kullanıcıları memnun eden markalar, estetiğin ön plana çıkarıldığı tasarımlarıyla da göz doldurur. Standlı, klavyeli ve çanta formunda üretilen tablet kılıfları hem cihaza koruyuculuk sağlar hem de kullanıcıya hayatı kolaylaştıran pratikler sunar. Sezona uygun trend tasarımlara sahip kılıfların renk alternatifleri de bulunur. Mor, lacivert, pembe, kırmızı, siyah, mavi, turkuaz, gold, yeşil, gri, rose gold, şeffaf, turuncu, bordo, gümüş renkleri ile dikkat çeken tablet kılıfları her zevke hitap eder. Tablet kılıfı al seçeneği ile birbirinden çarpıcı tasarımlara sahip işlevsel kılıflara sahip olabilirsiniz.

Tablet Kılıfı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Tablet kılıflarının tasarımı, model ile uyumu, işlevsel özellikleri, rengi, ekran boyutu, malzeme türü gibi unsurlar tablet kılıfı seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alır. Erkek, kadın, çocuk fark etmeksizin her yaş grubuna ve her kesime hitap eden kılıfların seçiminde zevk, bütçe ve ihtiyaç unsuru da yer alır. Tablet kılıfı satın alırken bazı hususlara dikkat etmek gerekir:

-Tablet kılıfı modelleri arasından bir seçim yapmadan önce ilk olarak cihazınızın markasını belirlemeniz gerekir.

- Tablet kılıfları farklı formlarda üretildiği için ihtiyaca uygun bir model seçilmelidir.

- Tabletler gün boyu her alanda kullanıldığı için kılıfların taşınabilir olmalarına dikkat edilmelidir.

- Kılıfların, cihazın kablo girişlerini ve kamerasını kapatmamasına özen gösterilmelidir.

- Deniz kıyısı ve havuz kenarında rahatlık açısından su geçirmez kılıfları tercih edebilirsiniz.

- Kılıfların güvenli bir koruma sağlaması için cihaza tam olarak yerleştiğinden emin olunmalıdır.

- Ekran büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösteren 6, 8.9, 12, 13 inç tablet kılıfı modelleri, tablet ile uyumlu olmalıdır.

- Kılıfların darbe, çizik, kir, pas, döküntü gibi her türlü dış etkenlere karşı koruma oluşturduğuna dikkat edilmelidir.

- Estetik açıdan kılıfların kalınlığına ve inceliğine uygun bir seçim yapabilirsiniz.

- Cihazınıza zarar vermemesi açısından sert kılıflar yerine silikondan üretilen yumuşak kılıfları tercih edebilirsiniz.

- Tablet kılıflarının kolay takıp çıkarılabilir olması da rahatlık açısından dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alır.

- Tablet kılıfı satın almadan önce zevk ve ihtiyaçlara hitap eden modellere de göz atılmalıdır.

Cihazınızı olası darbelere karşı koruyan, estetik bir görünüm sunan tablet kılıfı seçeneklerine Hepsiburada ile kolay bir şekilde göz atabilir, beğendiğiniz ve ihtiyacınıza yanıt veren ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Tablet kılıfı satın al seçeneği ile hızlı ve pratik bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tablet Kılıfı Renkleri Nelerdir?

Tablet kılıfları, yaş grubuna ve tarza bağlı olarak farklı seçeneklerde kullanıcıların beğenisine sunulur. Tablet kılıfları siyah, pembe, kırmızı, mor, turkuaz, lacivert, beyaz, mint, lavanta, lila, füme, bronz, mavi, gold, gri, koyu yeşil, kahverengi, taba, fuşya, krem, açık mavi, rose gold, yeşil, bordo, renkli, koyu pembe ve açık pembe gibi renklere sahiptir. Renk çeşitliliğinin yanında çocuk kullanıcılara özel baskılı ve renkli tablet kılıfları da bulunur. Baskılı tablet kılıfları arasında Unicorn, Minnie Mouse, Elsa, Barbie gibi çizgi film karakterleri yer alır.

Tablet Kılıfı Nasıl Temizlenir?

Tablet kılıflarının kullanım ömrünü uzatmak için materyallerine uygun bir temizleme yapılmalıdır. Şeffaf veya renkli silikon kılıflarını temizlemek için az miktarda diş macunu, bulaşık deterjanı veya aseton kullanmak yeterli olur. Seçtiğiniz malzemeyi bir pamuğa sürerek kılıfınızı nazikçe temizlemeniz gerekir. İşlemin ardından ılık su ile ürünü durulayabilirsiniz. Deri tablet kılıfları hakiki deri veya suni deriden üretildiği için kimyasal maddenin kullanılmaması gerekir. Kimyasal maddeler ile temizlemek deformasyona neden olur. Ilık su içerisine az miktarda sabun koyarak nemli bir bez aracılığıyla yumuşak hareketlerle temizleme işlemini yapabilirsiniz. Kuru bir bez ile de kılıfı durulamanız gerekir. Bunun yanı sıra deri temizleyici sprey ürünlerini de kullanabilirsiniz. Plastik kılıfları da ılık su ve sabun yardımı ile temizleyebilirsiniz.

Tablet Kılıfı Nasıl Seçilir?

Cihazınızı muhafaza edecek kılıfı seçerken bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Tablet kılıfının büyüklüğü ve modeli ile tabletin boyutu uyumlu olmalıdır. Tabletler çeşitli markalar tarafından üretildiği için cihazın modeli ile kılıfın bütünlük sağlaması oldukça önemlidir. Kılıfın, tüm bağlantılara kolay bir şekilde erişim sağlayabilecek tasarımda olması gerekir. Kılıf; şarj yeri, kulaklık ve diğer kablo girişlerini engellenmemelidir. Satın alınacak kılıfın malzemesi, olası darbelere karşı dayanıklı olmalıdır. Tabletin kılıf içerisinden çıkıp çıkmadığına dikkat edilmelidir.

Kılıf seçerken göz alıcı ve şık tasarımlara sahip olmasına da özen gösterebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tablet Kılıf Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Uyumlu Marka
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?