Günün her anında yanımızda taşıdığımız, her türlü online işlemi gerçekleştirdiğimiz tablet ve iPad'ler hayatımızın olmazsa olmazı haline geldiler. Sadece bir ekran görüntüsünde olan tablet ve iPad bilgisayarların özelliklerini eksiksiz olarak kullanabilmek için incelikle düşünülmüş aksesuarlara gereksinim duyulabilir. Pratik bir kullanım eşliğinde spesifik işlemlerimizi de gerçekleştirmemizi sağlayan tablet iPad aksesuarları sayesinde cihazınızı daha işlevsel ve verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Tablet iPad Aksesuarları

Tablet ve iPad aksesuarları, cihazlarınızın daha kolay ve etkili kullanılması amacıyla geliştirilmiş ya da onlara ek özellikler sağlayan aksesuarlardır. Bu aksesuarlar ürününüzde karşılaşabileceğiniz her türlü koşul düşünülerek tasarlanır. Tabletin veya iPad'in tüm fonksiyonlarını rahatça kullanmanızı sağlamak aksesuarların aracılığıyla mümkün olabilir. Bu aksesuarlar tabletinizi üreten firma tarafından üretilebileceği gibi aksesuar üreten başka deneyimli firmaların da imzasını taşıyabilir.

Tablet ve iPad aksesuarı satın alırken ürünün kaliteli ve güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca her aksesuar tüm tablet ve iPad bilgisayarlarla uyumlu olmayabilir. Bu nedenle, aksesuar satın alırken cihazınızın özelliklerini göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır

Tablet iPad Aksesuarları Nelerdir?

Tablet ya da iPad bilgisayarınızı sağlıklı bir şekilde muhafaza etmenizi ve darbelerden korumanızı sağlayan ürünler en çok tercih edilen tablet aksesuarlarıdır. Ekran koruyucular ve kılıflar bu konuda başı çeker. En hayati aksesuarlar arasında tabletinizi şarj etmenizi sağlayan şarj cihazları da yer alır. Tabletinizin başka aletlerle uyumlu çalışmasını sağlayan adaptörler ve çeviriciler de en çok tercih edilen aksesuarlar arasındadır. Bu aksesuarlar sayesinde tabletinizi televizyona veya başka bir elektronik cihaza bağlayarak kullanabilirsiniz.

Tablet kullanımının bilgisayara kıyasla bazı kısıtlamaları olabilir. Bunların başında da tabletin dahili dokunmatik klavyesinin bilgisayar klavyesinden daha küçük olması gelir. Tablette uzun süre yazı yazmak durumunda olan kullanıcıları zorlayabilen bu gibi durumlarda tabletler ve iPadler için özel olarak tasarlanmış klavyeler edinilmesi yerinde olacaktır. Bu klavyeler, istediğiniz zaman tabletinize takıp çıkartılabilir tarzda üretilir. Tablet klavyesini yanınızda taşıyıp ihtiyacınız olduğunda tabletinize ya da iPad'inize bağlayabilirsiniz. Ayrıca bu aksesuarlar, oldukça hafiftir ve gün boyu yanınızda taşısanız bile ağırlığı sizi rahatsız etmeyecektir.

Tablet kullanımını pratikleştiren ve hızlandıran bir diğer teknoloji ürünü ise tablet kalemleridir. Stylus da denilen bu kalemler sayesinde el yazısı yazma rahatlığında tabletinizin üzerine notlar alabilir veya çizimler yapabilirsiniz. Böylece hem klavye kullanımına kıyasla hızlı not almış olursunuz hem de yaratıcı çizim ve fikirlerinizi kolayca elektronik ortama geçirebilirsiniz.

Tablet ve iPad Aksesuarı Kullanmanın Avantajları

Her kişinin kullanım alışkanlıklarına ve ihtiyaçlarına göre seçtiği aksesuarlar ve sağladığı avantajlar değişiklik gösterebilir. Bazı aksesuarlar tüm tablet ve iPad kullanıcıları için standart haline gelmiştir. Bunların başında da ekran koruyucular, kılıflar ve standlar gelir. Ekran koruyucu incecik bir katmandır ve tabletinizin işlevselliğini asla kısıtlamaz. Ekran koruyucu alırken önemli olan tabletinize uygun modeli seçmektir. Eğer tabletinizi yere düşürecek olursanız veya tabletiniz bir darbe alacak olursa, ekran koruyucu darbenin şiddetini azaltacaktır.

Tablet ve iPad kılıfları da değerli ve hassas cihazlarınızın korunmasında önemli bir destek sunarlar. Bu kılıflar sayesinde tabletinizi içiniz rahat bir şekilde gün boyunca yanınızda taşıyabilirsiniz. Kılıf satın alırken tabletinizin modeline uygun modeli seçmeniz önemlidir. Eğer kılıf tablete büyük ya da küçük gelirse tabletinize maksimum koruma sağlayamayacaktır.

Tablet standları ise ergonomik kullanım sağlayarak tablet deneyiminizi sorunsuz bir şekilde yaşamınızı sağlar. Uzun süreli kullanımlarda tableti devamlı elde tutmak sebebiyle boyun ve omuz rahatsızlıkları olabilmektedir. Tablet standı kullanarak bu rahatsızlıkları en aza indirebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Tablet ve iPad Aksesuarları

+10.000 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Essleena Tablet iPad Aksesuarları
  2. i-Stone Tablet iPad Aksesuarları
  3. FUJİMAX Tablet iPad Aksesuarları
  4. GoGoPlus Tablet iPad Aksesuarları
  5. Aksesuarfırsatı Tablet iPad Aksesuarları
  6. TNS Teknoplus Tablet iPad Aksesuarları
  7. Daphne Store Tablet iPad Aksesuarları
  8. CRESCENT Tablet iPad Aksesuarları
  9. Melikzade Tablet iPad Aksesuarları
  10. Creftowl Tablet iPad Aksesuarları
  11. Microcase Tablet iPad Aksesuarları
  12. Moserini Tablet iPad Aksesuarları
  13. Turotto Tablet iPad Aksesuarları
  14. Teknoliman Tablet iPad Aksesuarları
  15. Fibaks Tablet iPad Aksesuarları
  16. Microsonic Tablet iPad Aksesuarları
  17. ZORE Tablet iPad Aksesuarları
  18. Aşksesuar Tablet iPad Aksesuarları
  19. Esepetim Tablet iPad Aksesuarları
  20. Omelo Tablet iPad Aksesuarları
  21. Tekno Grup Tablet iPad Aksesuarları
  22. CepLab Tablet iPad Aksesuarları
  23. Wowlett Tablet iPad Aksesuarları
  24. CepArea Tablet iPad Aksesuarları
  25. Engo Tablet iPad Aksesuarları
  26. Teleplus Tablet iPad Aksesuarları
  27. CoverZone Tablet iPad Aksesuarları
  28. Ehr. Tablet iPad Aksesuarları
  29. BizimGross Tablet iPad Aksesuarları
  30. KNY Tablet iPad Aksesuarları
  31. Case Street Tablet iPad Aksesuarları
  32. Mobilite Tablet iPad Aksesuarları
  33. Aksesuarkolic Tablet iPad Aksesuarları
  34. Nanospace Tablet iPad Aksesuarları
  35. Mobax Tablet iPad Aksesuarları
  36. Happyshop Tablet iPad Aksesuarları
  37. Evdeka Tablet iPad Aksesuarları
  38. Wiwu Tablet iPad Aksesuarları
  39. Mustek Tablet iPad Aksesuarları
  40. Gpack Tablet iPad Aksesuarları
  41. Ally Tablet iPad Aksesuarları
  42. Nihcase Tablet iPad Aksesuarları
  43. Mobicas Tablet iPad Aksesuarları
  44. CaseArt Tablet iPad Aksesuarları
  45. Nezih Case Tablet iPad Aksesuarları
  46. Canpay Tablet iPad Aksesuarları
  47. Smcase Tablet iPad Aksesuarları
  48. KZY Tablet iPad Aksesuarları
  49. Vinyuup Tablet iPad Aksesuarları
  50. Smart Tech Tablet iPad Aksesuarları
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Renk A-Z
 6. Güncel Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/2147483646/42/60000203
Başa dön