Günümüz teknolojisinin sağladığı kolaylıkla beraber her yerde bilgiye ulaşabilmenizi sağlayan tabletler, yanınızdan ayırmadığınız en önemli teknolojik aletlerdir. Tablet çantaları, günlük koşturmaca içerisinde kolaylık sağlar. Hem tabletin hem de kişisel eşyalarınızın taşınmasını kolaylaştıran tablet çantaları özellikle öğrencilerin sık tercih ettiği ürünlerdir. 

Teknolojiyi Yanınızda Taşıyın

Tabletler, iş ve özel yaşamanızda büyük kolaylık sağlar. Her işinizi kolayca halletmenize yardımcı olan tabletleri seyahatlerde yanınızdan ayırmak istemeyebilirsiniz. Tablet çantaları, farklı renk ve desen seçenekleriyle her zevke uygun alternatifler içerir. Tablet çantaları hem pratik kullanım sağlar hem de tabletlerinizi koruyarak uzun süre kullanmanıza yardımcı olur. Tablet çantaları;

  • Ekstra su geçirmez dış yüzey kumaşı ile koruma sağlar.
  • Çift omuz askısı ile kolay taşınabilir.
  • Elde taşıma elciği ile farklı taşıma seçenekleri sunar.
  • Çok cepli tasarımları ile çeşitli kullanım alternatifleri oluşturur.
  • Her tarza hitap eden yapıları ile farklı ortamlara kolaylıkla uyum sağlar.
  • Kalem, kartvizit, tablet, laptop, ajanda, gözlük, powerbank gibi ihtiyaç duyacağınız tüm kişisel eşyalarınızı bir arada taşımasınızı kolaylaştırır.

Tablet kullananların mutlaka sahip olması gereken tablet çantaları, yıkanabilir özellikte olmalıdır. Sıvı ve toz geçirmeyen kumaş tercih edildiğinde daha üst seviye koruma sağlar. Darbe ve çizilmelere karşı tabletinizi koruyan bu ürünler, uzun ya da kısa seyahatlerinizde size rahatlık sunar. Farklı ekran boyutlarına uygun olarak üretilen tablet çantaları, pratik ve etkili çözümler sunar.

Çok Amaçlı Ürünler ve Pratik Çözümler

İster iş yaşamınızda ister özel hayatınızda kullanabileceğiniz tablet çantaları farklı renk ve tasarımlarla her stile uyum sağlar. Fonksiyonel cepleri ile ihtiyaç duyduğunuz tüm parçaları bir arada taşımanıza yardımcı olur. Geniş hacimli iç cepleri, dar yapılı ön cepleri gibi farklı tasarımlarıyla gözlükten cep telefonuna, ajandadan dosyalarınıza kadar tüm eşyalarınızı taşımanıza yardımcı olur. Aşınmaz dış yüzeyi, iki omuz askısı, boydan asmalı kemeri, elde taşıma elciği gibi farklı detayları ile pratik kullanım sunar. Sırt çantasına benzeyen tasarımlı modellerde ortopedik amaçlı pedler ile taşımada konfor sağlar. Omuz askılarının ayarlabilir olması her kullanıcıya uygun şekilde ayarlanması kişiye özgü kullanım alanı sağlar. Dikiş detaylarının kaliteli olması sayesinde ağırlık kapasitesi üst seviyeye ulaşır.

Yağmurlu günlerde seyahat ederken tabletinizi ve eşyalarınızı korumak için tercih ettiğiniz tablet çantalarının yağmurluk avantajı olması size ekstra koruma sağlar. Alt yüzeyinde yağmurluk içeren modelleri ile tablet çantaları her hava koşulunda size yardımcı olur. Yoğun geçen günlerde oradan oraya koşturanların sırtına rahat oturan yapısı ile konfor sağlar. Taşınan ağırlığı hafifleten ve sırt ağrılarını azaltan yapısıyla tablet çantaları teknolojiyi yakından takip ederken sıkıntı çekmenize engel olur. Fermuarlı saklama bölümleri çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm eşyalarınıza ulaşım kolaylığı sağlar. Hafif, esnek ve dayanıklı kumaşı olan tablet çantalarının silinebilir özellikte olması size temiz bir kullanım imkanı sunar. 

Yoğun çalışan iş kadınlarına özel hazırlanan kadın tablet çanta modelleri omuz askısı, elde taşıma elciği ve farklı boyutlardak saklama bölümleri ile şık bir tasarım sağlar. Kadınların iş stiline kolaylıkla uyum sağlayan dış ve iç yüzeylerdeki kaliteli kumaşı sayesinde zarif bir görünüm yaratır. Kauçuk kulpları, tablet ve laptop saklama bölümleri, gözlük, cüzdan, telefon gibi farklı kişisel eşyaları saklama bölümü olan ön cebi ile hem fonksiyonel hem şık bir etki oluşturur. Sık sık seyahat eden ve tablet kullananların göz atabileceği farklı renk ve tasarımlarla hazırlanan tablet çantaları, her an yanınızda olan pratik ürünlerdir. Siz de iş ve özel hayatınızda kullanabileceğiniz tablet çantalarını inceleyebilir ve tarzınıza en uygun seçeneği bulabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tablet Çantaları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Toplam 24 / 1650 ürün
DSACategoryId/2147483646/42/60000203/80494050