Süblimasyon baskı makinası, baskı sırasında alışılmışın dışında bir teknoloji kullanır. Isı enerjisinden faydalanan sistem, baskı yapılmak istenen materyalin yüzeyle mükemmel birleşimini sağlar. Pürüzsüz bir şekilde yüzeye tutunan baskı, görünümünü ve renklerini tamamen korur. Yüzey yapısıyla bütünleşerek fark edilmez bir inceliğe sahip olur.

Baskı kalitesini en üst seviyeye çıkaran süblimasyon baskı teknolojisi, kullanılan cihazların kolay üretilebilirliği ve pratik kurulumlarıyla baskı maliyetini azaltır. En iyi sonucu en az tüketimle sunan baskı makinaları, tasarruf sağlar. Süblimasyon baskı için özel üretilen boya ile kullanıldığında en iyi sonucu veren cihazlara, birçok aparat bağlanabilir. Çalışma alanı ve baskı yaptığı ürün ağı genişleyerek farklı ürünler ve birbirinden güzel tasarımlar yapmanıza yardımcı olur.

Püskürtmeli sisteme sahip dijital yazıcılar, süblimasyon baskı makinalarıyla birlikte rahatlıkla kullanılabilir. Bilgisayar ortamında hazırlanan görsel, süblimasyon boyası barındıran yazıcı yardımıyla özel süblimasyon baskı kâğıdı üzerine aktarılır. Isıya dayanıklı hazırlanan özel baskı kâğıdı, aktarılan görselin tüm ayrıntılarını yakalar ve baskı yapılacak yüzeye tüm ayrıntıların eksiksiz şekilde aktarılmasını sağlar.

Süblimasyon baskı boyaları ve kâğıdı, pek çok püskürtmeli dijital yazıcı ile uyum sağlar. Mevcut yazıcınızla birlikte süblimasyon baskı makinasını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza ve ürün yelpazenize yönelik olarak çeşitlilik sunan baskı cihazları arasından istediğinizi seçerek hemen baskı yapmaya başlayabilirsiniz.

Süblimasyon baskı makinası modelleri, baskı yapılacak ürüne göre farklı özelliklerle donanır. Tek çeşit ürüne yönelik baskı yapan aletler yer alırken, birden fazla ürüne baskı yapmanıza imkan veren, çok amaçlı baskı cihazları da bulunur. Çalışma prensibi birbiriyle aynı olan cihazlar, baskı yapılacak yüzeyin özelliklerine uygun olan şekillerde tasarlanır. Bu sayede baskı yapılacak ürünün tüm yüzeyi, tek bir nokta bile açıkta kalmayacak şekilde makine tarafından kavranır ve en kaliteli baskılar ortaya çıkar.

Tabak gibi hassas ve çukurlu yüzeyler için özel geliştirilen süblimasyon baskı makinaları da bulunur. Günlük hayatta kullanılan tabakları tasarım harikası çok özel eşyalara dönüştüren cihaz, fayans ve metal üzerinde de baskı yapabilmenize olanak verir. Fayans ve tabak gibi dikkat gerektiren hassas yüzeyler için gelişmiş basınç ayarı bulunur. Otomatik zaman ve ısı ayarı, her seferinde mükemmel sonucu almanızı sağlar.

Seri şekilde kupa ürünleri basıyorsanız yalnızca kupa baskısı yapan makinalar, sizin için daha kullanışlıdır. Kupanın kulbuna ve kavisli kısmına uyumlu şekliyle öne çıkan alet, mükemmel görünümlü kupalar elde etmek için elverişlidir. Kupanın yanında çeşitli bardaklara ya da benzer çukur yüzeyli eşyalara baskı yapmak istediğinizde 3D transfer makinaları öne çıkar. Farklı kalıplar kullanılabilen makina, boyutları ve büyüklükleri değişen eşyalara baskı yapar.

Birbirinden faklı ürünlere süblimasyon baskı yapabilmeniz için çok yönlü transfer makinaları bulunur. Farklı yüzeylere yönelik olarak geliştirilen apartlarıyla birbirinden benzersiz baskılar oluşturur. Şapkadan tişörte, magnetten bardağa pek çok ürüne, tek bir makina kullanılarak baskı yapılabilir. Makina parçaları, istenildiği zaman kolaylıkla sökülüp takılma özelliğine sahiptir. Böylece daha kısa sürede daha fazla ürüne baskı yapabilmenize yardımcı olur.

Düz yüzeylere baskı yaparken kullanılan baskı matları bulunur. Yüksek ısıya ve basınca dayanıklı malzemelerden özel olarak üretilmiş mat, transfer kâğıdındaki görselin yüzeye aktarılmasını sağlar ve zorlu şartlarda yapı bozumuna uğramadan şeklini muhafaza eder. 3D transfer makinaları için özel üretilen kupa veya bardak baskı aparatları da ısıya dayanıklıdır. Kupa ya da bardağın içine tam oturacağı bölmelerden oluşan özel kalıplar, tek seferde birden fazla ürüne baskı yapılmasına olanak verir.

Süblimasyon Baskı Makinası

1 ürün var
  1. Markalar
    1. BK
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Satıcı
DSACategoryId/2147483646/3013118/80077014
BAŞA DÖN