Salon Aksesuar Seti

Evin salon dekorasyonlarına son dokunuşları yapan aksesuarlar, dekorasyon modasına uygun olarak her sezon çeşitlenmeye devam ediyor. Dekotarzlara göre seçilen modeller, odanızda kusursuz bir görünüm yaratmanıza yardım ediyor. Aksesuarlar, dekorasyon trendlerine ve farklı zevklere göre dizayn edildiği için geniş bir çeşitlilikle beğeniye sunuluyor. Evin salon bölümü için dizayn edilen aksesuarları, konsol veya vitrin gibi mobilyalarla birlikte dekorasyonunuza ekleyebilirsiniz. Eşyalarınızın estetik detaylarına uyumlu bir salon aksesuar seti seçerek, evinizde daha bütünlüklü bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Salon Aksesuar Seti Fiyatları

Aksesuar çeşitlerinin fiyat aralıkları, seçilen ürünün malzeme kalitesine, işçiliğine ve tasarım özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Dekorasyonun tamamlayıcı parçalarını oluşturan salon aksesuar seti modelleri; mutfak ekipmanlarından varaklı süs eşyalarına, gondollardan hayvan motifli biblolara kadar birçok seçenekle göze çarpıyor. Mutfak ekipmanları olarak daha çok süs amaçlı tasarlanan tepsi, kavanozlar ve fincan gibi çeşitli ürünler ön plana çıkıyor. Mermerleme tekniği ile bezenen tepsiler, gül veya manzara gibi desenli tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Seramik veya camdan imal edilen dekoratif kavanozlar, eklektik kapaklarıyla otantik bir görünüm elde etmenize olanak tanıyor. Dekoratif kavanozları tercih ederek evinizin hem mutfak hem de salon kombinasyonunda şıklığı yakalayabilirsiniz.

Varaklı süs eşyalarının model yelpazesinde ayna, biblo ve vazo gibi birbirinden seçkin objeler dikkat çekiyor. "Stroke" boyama tekniği ile boyanan veya oymalı motiflerle tasarlanan aynalar, salon dekorasyonları dışında evin yatak odası veya misafir odası gibi bölümlerinde de hoş bir görünüm yaratıyor. Salon aksesuar seti çeşitleri içerisinde bulunan varaklı aynalar, özellikle nostaljik parçaların iç içe kullanıldığı "vintage" ve "retro" ev stillerinde daha sık görülüyor. Aşk, doğa veya melek gibi farklı temaları simgeleyen dekoratif biblolar, evinizde zamansız şıklığı mümkün kılıyor.

Ahşap, seramik ve toprak gibi materyallerden üretilen vazolar, farklı ebatlarda sunuluyor. Konsol üzerinde küçük boyutlardaki modeller, oda içerisinde de daha çok büyük boyutlarda dizayn edilen vazolar önem taşıyor. Modellerde farklı deko-stillere hitap edebilmek adına sade çizimler ve çarpıcı tasarımlar da yoğunluk gösteriyor. Geometrik şekillere getirilen sade yorumlar, modern ev dekorasyonlarına iddialı bir hava katıyor. Hareketli dizaynlardan hoşlananların tarzını ise straz taş ve boncuk işlemeleriyle zenginleştirilen çarpıcı modeller vurguluyor. Dekorasyonunuzu aksesuar eklemeleriyle desteklemek için stilinizi yansıtan vazolardan yana seçim yapabilirsiniz. Sofistike görünüm elde etmek adına da duvara takılan ve boy aynası olarak da kullanılabilen ayna modellerini tercih edebilirsiniz.

Eklektik dokularıyla mekanınızın albenisini artıran gondollar, genellikle estetik çizimlere bürünerek gözler önüne seriliyor. Ayet, çiçek, semazen gibi farklı dokuların resmedildiği gondollar, dekoratif obje olmanın yanı sıra şeker veya çikolata gibi ikramlıkların sunumunu da sağlıyor. Kuğu, kelebek ve balık gibi farklı hayvan motiflerinin şekillendirildiği biblolar ise salon tasarımınıza şık bir dokunuşta bulunuyor.

Salon aksesuar seti modelleri içerisinde, ayrıca, tablolar ve kadehler gibi objeler de bulunuyor. Son yıllarda bir hayli çeşitlenen tablolar da çoğunlukla sanatsal akımlardan zevk duyanlar tarafından beğeni topluyor. Çizgilerin ve şematik dokuların belirginleştirildiği modeller, tek düze tasarımların dışına çıkarak özgün bir ambiyans elde etmenize aracılık ediyor. İncelikli detaylarla süslenen kadehler, yeni sezonun trendleriyle birlikte renk geçişli tasarımlara bürünüyor. Fuşya, bebek mavisi ve mint yeşili gibi canlı renklerin hakim olduğu bardak modeller ile ev dizaynınızı büyüleyici bir görünümle tamamlayarak çarpıcı bir atmosfere kavuşabilirsiniz. Dilerseniz salon aksesuar seti seçenekleri arasından sanatsal değeri olan tabloları tercih ederek yuvanızda sıra dışı, modern bir görünüm deneyimleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Salon Aksesuar Seti

3105 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Renk
Toplam 31 / 3105 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?