Evinizin şıklığını taçlandıracak, dekoratif yaşam alanları yaratmanızı sağlayacak dekoratif objeler, farklı fiyat ve modelleri ile sizleri bekliyor. Birbirinden estetik tasarımlara sahip kullanışlı ürünler arasından ev dekorasyonunuza en uygun olanı seçerek zarif bir oda formatı yaratabilirsiniz. Evde huzurlu ve keyifli bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacak dekoratif ürün seçenekleri, yaşam alanlarınıza çok boyutlu bir derinlik kazandırmanıza yardımcı oluyor. Mobilya ve oda mimarisine uygun olarak tasarlanmış ürünler, mutluluğunuzu artırmaya ve evinizde kendinizi iyi hissetmenize ortam hazırlıyor. Büyüleyici ve benzersiz bir ortam yaratmanız için hazırlanmış olan onlarca ürün, stilinizi ortaya çıkarmanıza ve odanızın atmosferini değiştirmenize imkân tanıyor. Dilediğiniz ürünü seçerek kolayca ev dekorasyonunuza katabilirsiniz. 

Estetik ve Zarif Dekoratif Objeler

Ahşap, seramik ve toprak gibi malzemelerden üretilen vazoların, seramik ve camdan imâl edilen kavanozların, varaklı süs eşyalarının, bibloların ve gondolların bulunduğu salon aksesuar setleri, odalarınıza zarif bir dokunuş yapmanıza imkân sağlıyor. Misafirlerinizi ağırladığınız salonlardaki atmosferi değiştirecek ve yenilikçi bir görüntü kazandıracak olan objeler, estetik görünümleri ile farklı bir hava yaratmanıza destek oluyor. Çeşitli renk ve desenlerdeki dekoratif taşlar ise küçük alanlara benzersiz bir hareketlilik katmanızı sağlıyor. Mermerleme tekniği ile hazırlanmış tepsiler, farklı ölçülerde ve çeşitli kumaşlar üzerine tasarlanmış olan tablolar ve daha birçok farklı dekoratif obje, hayranlık uyandırıcı dekorasyon stilleri ortaya koymanıza olanak veriyor. Çizgilerin ve dekoratif motiflerin işlendiği nesneler, odalara hareket katarken, mobilyalarınız ile de uyumlu ve ahenkli bir görüntü sergiliyor.

Duvara asılabilen nazar boncuğu modelleri odanıza farklı bir hava katarken, dekorasyonunuza mistik bir dokunuş yapıyor. Minimalist bir tarz benimsenmiş biblo ve taş seçenekleri, küçük ama etkili bir dekorasyon stili yaratmanıza yardımcı oluyor. Masaların üstünde değerlendirebileceğiniz yapay meyve modelleri, masalara renk katarken aynı zamanda da ışıltılı bir kompozisyon ortaya koymanıza olanak tanıyor. Oturma odası, mutfak ya da kış bahçelerine yerleştirebileceğiniz şömineler ise farklı bir ısınma modeli yaratırken aynı zamanda da estetik bir görüntü sunuyor. Ayrıca şömine etrafında ve üzerinde kullanabileceğiniz süs eşyaları ise benzersiz bir tarz yaratmanıza ve misafirlerinizi etkilemenize katkıda bulunuyor.

Dekoratif Objeler

Yaşam alanlarınızı daha dekoratif hale getiren, kişiliğinizi yansıtmanıza olanak sağlayan dekoratif objeler evinizin ya da ofisinizin stil sahibi olmasını sağlar. Kişiliğinizi ve zevklerinizi yansıtan dekoratif objelerle yaşam alanlarınızı zenginleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, sevdiklerinize hediye etmek için de son derece ideal olan dekoratif objeler arasından seçim yaparak dostlarınızı mutlu edebilirsiniz. Çeşitli objelerden oluşan dekoratif ürünler farklı zevklere hitap edecek çeşitliliktedir. İşlevsel kullanım sağlayan ürünleri ya da sadece estetik görünüm sunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Görmekten hoşlanacağınız sanatsal ve estetik ürünleri evinizin farklı noktalarına yerleştirerek sergileyebilirsiniz. Böylece misafirlerinizin sizin hakkınızda daha detaylı fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz. Evinizin veya ofisinizin dekorasyonu sizin oraya ne kadar değer verdiğinizi gösteren ölçütler arasındadır. Örneğin, ofisinizde sergileyebileceğiniz estetik objeler müşterileriniz ve çalışma arkadaşlarınızın gözünde prestij sahibi bir imaj oluşturmanıza yardımcı olabilir. Ofisinizi ziyaret eden misafirlerinizde etkileyici bir izlenim bırakmak için dekoratif objeler yardımıyla ofisinizi dekore edebilirsiniz.

Yaşam Alanlarınızı Renklendiren Dekoratif Objeler

Dekoratif obje kullanımı evinizi ya da ofisinizi kişiselleştirmenin en etkili yollarındandır. Tek tip bir dekorasyon tarzı yerine zevklerinizi yansıtan bir ortamda vakit geçirmek için siz de dekoratif objeleri kullanabilirsiniz. Örneğin ev dekorasyonunda nostaljik ve retro tarzlardan hoşlanıyorsanız, eskimiş görünümlü nostaljik dekoratif objeler arasından seçim yapabilirsiniz. Evinizde sıcacık bir ortam oluşturmaya yardımcı olan nostaljik dekoratif obje çeşitleri oldukça şık bir görünüm sağlar. Bunun yanı sıra, mumluk çeşitleri ya da bardak altlıkları gibi işlevsel kullanım özelliklerine sahip ürünleri de tercih edebilirsiniz. Böylece hem dekoratif hem de işlevsel ürünler satın alarak avantaj elde edebilirsiniz. Örneğin, evinizde şömineniz varsa odun ya da maşa gibi şömine elemanlarını muhafaza etmede kullanılan çeşitli dekoratif ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece salonunuzun stilini tamamlayan şık parçalar aynı zamanda şöminenin neden olabileceği dağınıklıkları toparlayabilir.

Her Zevke Hitap Eden Ürünler

Son derece geniş ürün çeşitliliği içeren dekoratif obje modelleri sayesinde her zevke hitap eden ürün kolaylıkla bulunabilir. Kişisel zevklerinize ve bütçenize hitap eden bir ürün seçerek evinizde ya da ofisinizde dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Ahşap dekoratif ürünler evinize sıcak ve samimi bir hava katarken metal malzemeden imal edilen ürünler ise son derece modern bir çizgi yakalamanızı sağlar. Siyah ya da diğer koyu renklerle tasarlanan metal objeler çağdaş bir dekorasyon tarzı oluşturmanıza yardımcı olur. Bunun yanı sıra, modası hiçbir zaman geçmeyen seramik dekoratif objeler ise şık birer biblo veya duvar süsü olarak kullanılabilir. Vazo, saksı gibi ürünlerde de yoğun biçimde kullanılan seramik malzemenin kendine has bir dokusu vardır. Bu nedenle birçok insan tarafından sevilerek kullanılır. Dekoratif objeler arasında bulabileceğiniz kar küresi tasarımlı ürünler ise nostaljik ve sevimli birer obje olarak kitaplığınızda yer bulabilir.

Stil Sahibi Tasarımlar

Farklı tasarımlarla zenginleştirilen dekoratif obje modelleri evinizin tarzını tamamlayarak kendinize has bir dekorasyon oluşturmanıza yardımcı olur. Ufak tefek dokunuşlarla kişiselleştirebileceğiniz yaşam alanlarınız için özel olarak tasarlanan dekoratif objeler son derece şıktır.

 • Büyük bir çeşitlilik içerisinde sunulan dekoratif objeler arasından evinizin dekorasyonuna, renk tonlarına, kişisel zevklerinize ve bütçenize en uygun ürünleri seçebilirsiniz.
 • Dekoratif obje fiyatları ise ürünün imalatında kullanılan malzemeye, boyutlarına, dayanıklılık seviyesine, modeline ve ek özelliklerine göre değişiklik gösterir.
 • Darbelere dayanıklı olarak tasarlanan ürünlerde fiyat farkı görülebilir. Boyut bakımından da ürünün görselliği ve ihtişamı arttıkça fiyatında artış görülebilir.
 • Her türlü bütçeye ve zevke hitap eden ürün çeşitliliği içerisinde kendinize en uygun ürünü bulmanız son derece kolaydır.

Farklı Bir Atmosfer Yaratan Kullanışlı Ürünler

Hem modern hem klasik tarzlarda hazırlanan dekorasyon objeleri, odanızda minimalist ya da rustik bir tarz yaratmanıza yardımcı oluyor. Varaklı aynalar, vintage biblolar ve eskitilmiş gondol modelleri özellikle retro bir stil benimsenen odalarda benzersiz bir kullanım olanağı tanıyor. Dekoratif olarak tasarlanmış kitap tutucu seçenekleri odanıza estetik bir görünüm kazandırırken aynı zamanda da entelektüel bir bakış açısı getiriyor. Kaliteli ve sağlam ahşap malzemelerden tasarlanmış olan ya da metal kullanılarak imâl edilen dekoratif fener mumluk modelleri, Uzak Doğu'nun mistik havasını odanızda yaşatmanıza katkıda bulunuyor. Birbirinden şık modellerde ve desenlerde hazırlanmış olan ürünler, farklı renk seçenekleri ile keyifli bir ortam hazırlamanızın önünü açıyor. Çeşitli boyutlarda ve özelliklerde tasarlanmış olan müzik kutuları benzersiz görüntüler sunarken aynı zamanda da rahatlatıcı bir etki yaratmanız konusunda destekçiniz oluyor. 

Mutfak dekorasyonu için tasarlanmış olan, farklı renklere ve desenlere sahip dekoratif tabak ve kase seçenekleri, dolaplarınızın estetik bir görünüme kavuşmasına, büyüleyici bir tarz yaratmanıza yardımcı oluyor. Dayanıklı ve güçlü malzemelerden üretilen, uzun ömürlü kullanım imkânı sağlayan kül tablaları, hem şık bir görüntü hem de kullanışlı bir ürün seçeneği oluşturuyor. Ayaklarınızı uzatıp günün yorgunluğunu atarken kullanabileceğiniz nargile modelleri, renk ve desenleri ile dikkat çekiyor. Şarap tutkunları için hazırlanmış olan ve retro bir hava yaratan şaraplıklar, keyifli zamanlarda kullanabileceğiniz keyif tepsileri, buzdolaplarınızı renkli bir tabloya çevirmenizi sağlayacak magnetler ve daha birçok farklı dekoratif obje modeli sizleri bekliyor. Dilediğiniz ürünü seçerek sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Dekoratif Objeler

+10.000 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home Dekoratif Objeler
  2. Otuz9 Reklam Dekoratif Objeler
  3. Oscar Stone Dekoratif Objeler
  4. Hediyehanem Dekoratif Objeler
  5. Dünyadan Hediyeler Dekoratif Objeler
  6. LORA DAVET Dekoratif Objeler
  7. Wuw Dekoratif Objeler
  8. Hayal Dünyam Dekoratif Objeler
  9. Hipder Dekoratif Objeler
  10. Kumbara Hediyelik Dekoratif Objeler
  11. Alibaba Doğaltaş Dekoratif Objeler
  12. Taş Sandığı Dekoratif Objeler
  13. Horizon Baskı Dekoratif Objeler
  14. Turkuaz Hediyelik Dekoratif Objeler
  15. L&Gift Dekoratif Objeler
  16. Creart Home Dekoratif Objeler
  17. Mixperi Dekoratif Objeler
  18. Meşgalem Dekoratif Objeler
  19. Attach Dekoratif Objeler
  20. Belisama Talisman Dekoratif Objeler
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Ev ve Yaşam Trendleri
 6. Güncel Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/60003775
Başa dön