Dekoratif Taşlar

Evlerin, işletmelerin ve çalışma alanlarının dekorasyonunda, aksesuar seçimi yaşam alanlarının görüntüsünü en çok etkileyen faktörlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Doğallığın sanatla birleştiği yeni dekorasyon trendleri arasında benzersiz tasarımları ve göz alıcı renk uyumları ile  Dekoratif Taşlar önemli bir yer ediniyor. 

Dekoratif Taşlar İle Doğal Ve Estetik Seçimler

Doğal kaynaklardan üretilen dekoratif ürünler olarak taşlar, bulundukları ortamın estetiğini ve enerjisini dilediğiniz şekilde değiştirmenize olanak sağlıyor. Siz de dekorasyonlarınızda Dekoratif Taşlar kullanarak doğal taş ve mermerin resim  ve heykel sanatıyla birleşmiş oluğu bu aksesuarlar sayesinde ortamlarınızın havasını tepeden tırnağa değiştirebilirsiniz. Ya da parça taşlardan oluşan dekoratif ürünlerle keyifli kompozisyonlar oluşturabilirsiniz. Çeşitli vazo ve ya objelerin içinde dekoratif kumlar kullanarak ortamlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Dekoratif Taşlar ile deniz kabukları, çiçekler ve yapraklar gibi farklı ürünleri zevkinize göre kombinleyerek ortamlarınıza şıklık katabilirsiniz.

Resim Sanatının Dekorasyon İncelikleriyle Birleştiği Dekoratif Taşlar

El işçiliği ile üretilmiş olan taşlara yağlı boya resimlerin ya da ünlü resimlerin yansıtılmasını görebileceğiniz dekoratif taşlar sevdiğiniz resimlerden oluşan kendi serginizi masanızda bulundurma imkanı tanıyor. Masaların ve diğer tüm düz zeminlerin üzerinde kolaylıkla sergilenebiliyor. Yağlı boya görünümlü modeller, minimalizmin ön planda olduğu minik figürler, farklı akımların yansıması pek çok eser doğadan gelen bir tuvalin üzerinde sunuluyor. Ayrıca birbirinden özel anların ölümsüzleştiği fotoğrafların kare ve dikdörtgen taş zemine el işçiliği ile birleştirilmesinden elde edilen fotoğraf baskılı dekoratif taşlar dekorasyonun en kıymetli tamamlayıcıları olarak karşımıza çıkıyor. Her biri profesyonelce ölümsüzleştirilen fotoğraf karelerinin çalışma masaları, iç ve dış mekanlar, mutfak ve çalışma odalarında sergilenmesi mümkün. Siz de yaşam alanlarınıza zevkinizi yansıtacak bir seçimler yapmak için  Dekoratif Taşlara göz atabilirsiniz.

Modası Hiç Geçmeyecek Olan Mermer Aksesuarlar

Mermer doğanın en güzel armağanlarından biri olarak aksesuar üretiminde de karşımıza çıkıyor. Kendi içinde sahip olduğu hareler, doğal mermer damarları ve kalsit kristalli yapısından gelen parlaklığı; mermerin diğer taşlardan ayrılarak dekorasyonun vazgeçilmezleri arasında olmasını sağlıyor. Benzersiz mermer dokusunun özel tasarımlarla birleştiği dekoratif taşlar, masanızda en sevdiğiniz figürleri doğal bir materyalle sergilemenize imkan tanıyor. Siz de Dekoratif Taşlar arasından; mermer isimlikler, el işçiliğinin ortaya konduğu birbirinden şık figürler, birden fazla figürün birleştiği çok parçalı ürünler arasından seçim yaparak her daim insanlığın ilgisini çekmiş olan bu kıymetli taşın en estetik formuna sahip olabilirsiniz. 

En Şık Ofis Ortamları İçin Dekoratif Taşlar

Çalışma hayatında klişe aksesuarlardan sıkılanlar için Dekoratif Taşlar hem kalıcı hem de şık bir opsiyon olarak seçenekler arasında yerini alıyor. Kare ve dikdörtgen taşar üzerine yansıtılan resim ve fotoğrafların yanı sıra doğal mermerden üretilen el işçiliği isimlikler makam odalarında elegan bir görünüm elde etmek isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Çalışma ortamının enerjisini ve aurasını etkileyen doğal ürünler birer sanat eseri inceliğinde işlenerek alıcıların beğenisine sunuluyor. Siz de kendi ofisinizde doğal olduğu kadar şık objeler kullanmayı sevenlerdenseniz Dekoratif Taşlar arasından masalarınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Sevdiklerinize ve çalışma arkadaşlarınıza kalıcı ve hoş bir jest yapmak istiyorsanız ofis ve çalışma ortamlarının tamamlayıcısı olacak bu objeleri tercih edebilirsiniz.

Genel Özellikleri İle Dekoratif Taşlar

  • Doğal taşlardan yapılmış olan ürünlerdir.
  • El işçiliği ile üretilen bir sanat eseri özelliği taşır.
  • Bulundukları ortama sade ve şık bir görünüm kazandırır.
  • Farklı model çeşitleri ile kendi kolajlarınızı oluşturabilmenizi sağlar.
  • Ev ve ofis ortamlarında keyifli bir aura yaratır ve sergilenebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dekoratif Taşlar

5901 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 39 / 5901 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?