Bardak Altlığı

Bardak Altlığı 

Bardak altlığı, ev ya da ofislerde elinizden düşürmediğiniz bardaklarınızın koyulacağı zeminlere zarar vermesine engel olan aparatlardır. Aynı zamanda, bazı durumlarda bardakların konulduğu zeminler, istenmeyen kazalara yol açabilir. Örneğin, sıcak içeceklerin konduğu bardaklar, kullanılan zeminde ısı nedeniyle yüzeyin renk ve yapısını değiştirmektedir. Bu gibi durumlarda ise dekoratif bardak altlıkları oldukça kurtarıcı bir ürün olmaktadır. Bunun yanı sıra, hemen hemen her evde ve ofiste bardak altı modelleri, vazgeçilmez ürünlerdir. 

Bu ürünlerin dekoratif görevler üstlenmesi, ev ve ofis şıklığını yakalamanıza yardımcı olacaktır. Birbirinden farklı niteliklere sahip olan bardak altlıkları, kendi zevkinize uygun olarak tercih edebileceğiniz ürün kategorileri bulunmaktadır. Bu ürünler, farklı malzemeler ve materyallerle üretilmektedir. 

Bardak Altlığı Materyalleri

Bardak altlığı modelleri, farklı malzeme ve materyaller kullanılarak tasarlanmaktadır. Doğallıktan yana olan bireyler için bardak altlığı ahşap olarak imal edilmiş modeller olabildiği gibi örgü, boyalı, baskılı, ışıklı, plak gibi seçenekler de her tarzı yansıtır. Ancak bu modeller arasında ahşap bardak altlıkları, daha sağlam ve uzun ömürlü ürünlerdir. Bunun yanı sıra işlevsel ve dekoratif duruşlarıyla da dikkat çekmektedirler. 

Klasik tarzlardan hoşlanan bireyler için ise ışıklı bardak altlığı oldukça uygun bir tercih olacaktır. Ayrıca ağırlığı olan modeller de ilginizi çekecektir. Örneğin, deri malzemelerden imal edilen altlıklar, salon ya da ofis şıklığının tamamlayıcısı olacaktır. Farklı desen ve motifler içermekte olan buna benzer birçok bardak altlığı modeli bulunmaktadır. Birbirinden farklı ve marjinal desenlerle imal edilen bardak altlığı baskılı modeller de kullanıcıların ilgi odağı olmuştur. Evinizde ya da iş yerinizde her köşede rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünleri, dekoratif görünüm elde etmek amacıyla da tercih edebilirsiniz. Tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olan duruşlarıyla seçenekleri gözden geçirebilirsiniz. 

Dekoratif Bardak Altlıkları

Bardak altlığı yapımı/örgü, makrome, ahşap, boyama gibi teknikler kullanılarak oldukça şık görünümlü modeller tasarlanmaktadır. Artık sadece işlevsel bir araç olarak değil, aynı zamanda dekoratif olması sebebiyle de kullanılmaktadır. Karakterinizi yansıtmak için, kullanacağınız mekana göre dilediğiniz tasarımda bardak altlığını bulabilmeniz mümkündür. Örneğin, el emeği görünümüyle bardak altı örgü modelleri, balkon, oturma odası ya da mutfaklarda yerini alan en özel dizaynlardır. 

Evinizin ya da ofisinizin tonlarına uyumlu olan bardak altlıkları, mekanda şık bir hava yaratacaktır. Bunun yanı sıra, klasik mekanlar ve mobilyalar için de tercih edebileceğiniz modern bardak altlıkları seçenekler arasındadır. İlgi odağı olan ürünler arasında, taş üstüne esprili ve zarif baskılı olan altlıklar da yer alır. Eğer kahve ya da çay gibi içecekleri sık sık tüketiyorsanız, farklı desenlerde kahve baskılı olan ürünler de bulunmaktadır. 

Tarz olarak etnik görünümlerden hoşlanıyorsanız, bardak altlığı makrome ipliklerden tasarlanan modelleri kontrol etmelisiniz. Ayrıca nostaljik yapıda olan farklı renk skalalarıyla bu modelleri bulabilmeniz mümkündür. Seçenekler arasında; kişiye özel tasarımlar da hoşunuza gidecektir. Çünkü özel günlerinizin taçlandırıcısı olarak kişiye özel bardak altlıkları, unutulmaz bir anı olacaktır.

Temalı Bardak Altlıkları

Her zevke hitap eden farklı temaları yansıtan bardak altlıkları, seçenekler arasındadır. Plak bardak altlığı en anlamlı altlıklardan bir tanesidir. Temalar, genellikle bireylerin karakterlerini yansıtmalarına olanak sağlamaktadır. Bu nedenle, oldukça revaçta olan modeller, temalı olanlardır. Örnek verilecek olursa; farklı doğa manzaralı olarak tasarlanan modeller, beğeninizi kazanacaktır. Aynı zamanda, hayvan severler için de özel olarak tasarlanan hayvan temalı modeller de bulunmaktadır. 

Eğer şehirlere merakınız varsa, şehirlerin en popüler mekanlarının olduğu bardak altlıkları da zevkinize sunulmaktadır. Kare, daire, asimetrik, oval ve benzeri geometrik formlardaki tasarımlar da beğeneceğiniz ürün grupları içinde yerini almaktadır. Bardak altlığı ahşap materyal üzerine basılan çeşitli figür, karakter ve karikatürler de en beğenilen modellerden bir tanesidir. 

Bardak Altlığı Kullanım Alanları

Bardak altlıkları, yalnızca bardak koymaya yarayan gereçler değildir. Aynı zamanda, bazı şirketler tarafından promosyon olarak kullanılan bir reklam malzemesidir. Bunun yanı sıra, her sektörde faaliyet gösteren firmaların ürün tanıtımı için sık sık kullandıkları bir üründür. Örneğin, gold bardak altlığı, hemen hemen her sektörde sıklıkla kullanılarak, özel baskılarla harika bir reklam aracı olmaktadır. 

Bardak altlıklarının özel günlerde, harika bir hediye olduğunu da söylemek mümkündür. Bunun yanı sıra, özel etkinliklerde davetiye amaçlı kullanılmaktadır. Zaman zaman süs amaçlı tercih edilen gereçlerden bir tanesidir. Bu ürünler, mobilyalarınızın çizilmemesi ve zarar görmemesi için de sık sık kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra, sallantılı olan masa ve sandalyelerin de dengesini kurmak için harika ürünlerdir. Çok amaçlı olarak bu ürünleri kullanabilmeniz mümkündür. 

Bu ürünleri satın almadan önce, hangi amaçla kullanmak istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Örneğin, reklam ve tanıtım amacıyla bu altlıkları tercih ediyorsanız, ürünün çabuk aşınmayacak bir materyalden imal edildiğinden emin olmalısınız. Ayrıca altlıkların üstüne dökülecek yiyecek ve içeceklerin bardak altlıklarını lekelemeyecek malzemelerden tasarlanmış olduğuna da dikkat etmelisiniz. 

Gold bardak altlığı, genellikle farklı kullanım amaçlarını destekleyen ürünlerdir. Bu ürünler karton, örgü, PVC, makrome gibi malzemelerden imal edilebilmektedir. Her ürünün bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Dolayısıyla satın alacağınız altlığın baskı ve materyal kalitesinin yüksek olması önemlidir. Çünkü sıcak içeceklerin zaman zaman baskılı ürünlerde silinme ve yıpranmaya neden olduğu görülmektedir. Bu durum ise reklam amaçlı tercih edilen bardak altlıklarının üzerindeki sloganların silinmesine neden olacaktır. 

Bardak Altlığı Fiyatları

Farklı materyaller kullanılarak tasarlanan bardak altlıkları çok fazla seçeneğe ayrılmaktadır. Bu nedenle de fiyat aralıkları genişliği oldukça fazladır. Genel olarak, uygun fiyat aralıklarıyla satışı sağlanan bu ürünler, bütçenizi sarsmayacak oranlardadır. Ev ve ofisiniz için seçeceğiniz birçok bardak altlığını, karakterinize en uygun seçeneği belirleyerek tercih edebilirsiniz. Genel olarak bu ürünlerin fiyat aralıkları kullanılan malzeme, işçilik ve materyale bağlı olarak değişkenlik gösterir. 

Çeşitli figürlerin yer aldığı bardak altlıkları, uygun fiyat aralıklarıyla satışa sunulan ürünlerdir. Eğer ev ya da ofisinizde işlevselliği ve dekoratifliğiyle dikkat çeken bardak altlıklarını tercih etmek istiyorsanız, modelleri kontrol edebilirsiniz. Birbirinden şık tasarımlı bardak altlığı boyama, işleme, baskılama ve benzeri tekniklerde tasarlanarak beğeninize sunulmaktadır. 

Bardak Altlığı Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça pratik olan bardak altlıklarını, istediğiniz yerde, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde, içeceklerinizi sert, kaygan ya da yumuşak zeminlere rahatlıkla koyabilirsiniz. Ayrıca olası kaza ve zeminlerin çizilmelerine engel olmasına yardımcı olur. Böylece, zeminde iz olma ihtimali de en aza indirilmiş olur. 

Bardak Altlığı Ne İşe Yarar?

Bu ürünler, sıcak içeceklerin masa ya da konulan zemine iz bırakmaması ve zarar vermemesi için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra, firmaların slogan ve reklamlarını yapabilecekleri bir promosyon üründür. Bu ürünlerin, çoğu zaman dekoratif amaçlı da kullanıldığını görmekteyiz. Sosyal ve günlük hayatınızda, hayatınızı kolaylaştıran bardak altlıkları çeşitli amaçlara hitap eder. 

Bardak Altlığı Malzemeleri Nelerdir?

Bardak altlıkları, farklı tip malzemelerden üretilen gereçlerdir. Çeşitli malzemelerden üretilen bardak altlıkları, isteğinize göre özel olarak malzemeyi tercih edebileceğiniz çeşitliliktedirler. Altlıkların imalatında kullanılan malzemeler arasında epoksi, makrome, ahşap, boyama, keçe, baskılı ve benzeri yer almaktadır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bardak Altlığı Fiyatları

3793 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 46 / 3793 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?