Fener Mumluk

Dekoratif fener & mumluk çeşitleri, evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz birbirinden güzel ve farklı model seçenekleriyle sunulur. Salonunuzda, yatak odanızda, çalışma odanızda, çocuk odasında, antrede, bahçe ve balkon dizaynına şıklık katan mumlar ve fenerlerle kendinize özel alanlar yaratabilirsiniz. Evinizde mumluk ve fenerlerle farklı köşeler oluşturabileceğiniz gibi bu ürünleri dekorunuzu canlandırmak ve yenilemek için de kullanabilirsiniz. Etnik, modern, oryantal, sofistike ve minimalist tarzlarda tasarlanan ürünleri dekorunuza uygun renk seçenekleriyle bulabilir; farklı objelerle bir arada kullanabilirsiniz.

Dekoratif Fenerler

Dekoratif fenerler; masa üstü, duvara monte edilebilen ve büyük ebatlardaki yere konabilen model seçenekleriyle sunulur. Takım hâlinde bulunan modelleri ve mumluk olarak da kullanılabilen seçenekleri bulunur. Sehpa üstlerine dekoratif tabakların yanında, içinde ya da minik objelerle bir arada kullanılabilen fenerlerin duvara monte edilebilen çeşitleri, aydınlatma olarak da kullanılabilir. Ahşap, cam ve metal malzemelerden üretilen fenerler, farklı dizaynlarıyla da her zevke hitap eder. Farklı renk seçenekleri sayesinde dekorunuza yakın renkleri bulabileceğiniz gibi canlı renklerle de sade dekorları hareketlendirebilirsiniz.

Dekoratif fenerlerden küçük ebatlarda olanlarını, salonunuzda köşe sehpalarının üzerinde, pencere pervazlarında ve yatak odanızda komodin üzerinde kullanabilirsiniz. Daha büyük boylarını ise yerde bitki ve vazolarla bir arada kullanabilir; farklı bir görünüm yaratabilirsiniz. Duvara monte edilebilen modelleri de ayna kenarlarında ya da tablolarla bir arada kullanmak, hoş bir görünüm sağlar. Evinizde çerçevelerle dekore edilmiş bir duvarın altına yerleştireceğiniz farklı ebatlardaki fenerler, romantik bir hava yaratır. Merdiven basamaklarında, hem aydınlatma hem de dekor olarak kullanacağınız fenerler; kış bahçelerine ya da balkonlara da sıcaklık katar. Şömine yanında hoş bir tarz yaratan fenerler, okuma köşeleri ve dinlenme köşeleri için de sofistike bir stil yaratmanızı sağlar.

Oryantal ve klasik stilde dekore edilmiş evler için dore, lame gibi çeşitleri bulunan fenerler, eskitme tarzlarıyla da dikkat çeker. Daha spor ve modern dekorlar için camdan tasarlanmış modeller ile evinizde harikalar yaratabilirsiniz. Minimalist ve gotik stillerdeki dekorlara ahşaptan tasarlanmış modeller, evinize farklı bir hava katar. Dekorasyon tutkunları için vazgeçilmez objeler arasında yer alan fenerlerin işlemeli ve oymalı çeşitleri, her stil mobilyalarla uyumludur.

Dekoratif Mumluklar

Dekoratif mumluklar, evin her köşesine romantik bir hava verir. Salondan mutfağa, yatak odasından çalışma mekanlarına kadar hem aksesuar hem de aydınlatma olarak kullanılabilen mumluklar, yemek sofralarında da hoş bir görünüm yaratır. Yatak odasında komodin üzerinde bir fotoğraf çerçevesiyle bir arada kullanabileceğiniz mumlukları, salon sehpalarında farklı objelerle bir arada tepsi içindedekullanabilirsiniz. Kitaplıklarda ve çalışma alanlarında kullanılan mumluklarsa mistik bir tarz yaratır.

Konsol üstlerinde ayrı köşeler oluşturabileceğiniz mumluklar, bahçe dekorasyonuyla da uyumludur. Çiçekler, vazolar ve minik objelerle bir arada farklı dizaynlar yaratabileceğiniz mumluk modelleri ile evinize farklı bir stil katabilirsiniz. Koyu renk mobilyaların üzerinde beyaz, vizon, pudra tonları hoş görünüm sağlarken; açık renk mobilyalar içinse altın, dore , siyah ve kahve tonları hoş bir görünüm yaratır. Bahçe dizaynları için neon ve canlı renkler tercih edilmelidir.

Ev dekorasyonunuzu yenilemek ya da evde biraz değişiklik yaratmak istediğinizde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratabilirsiniz. Değiştireceğiniz yastıklar, çerçeveler, objeler ve mumluklar ile evinizde farklı bir tarz oluşturabilirsiniz. Konsol, büfe, kitaplık ve sehpa üzerinde çerçeve, vazo, ayna gibi objelerle kullanılabilen mumluklarda kokulu mumlar kullanıldığında evinizde hoş bir parfüm etkisi de yaratır. Şık ve özel yemeklerinizde sofra dekorasyonu için de kullanabileceğiniz mumluklar, yaz akşamları bahçe ve balkon aydınlatmasında da kullanılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dekoratif Fener Mumluk Fiyatları

500 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 43 / 500 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?