Bella Maison

Ev ve yaşam ürünleri konusunda sıra dışı tasarımları ile dikkat çeken Bella Maison, her dizaynı tamamlayacak parçalar sunar. Yatak odasından banyoya, mutfaktan oturma odasına kadar her alanı süsleyecek Bella Maison parçaları vardır. Bunun dışında ev giyim, ev dekorasyonu ve kozmetik ürünler üzerine de geniş skalada ürünler tasarlar. “Sizin eviniz bizim evimiz” sloganı ile sayısız parçaya imza atan marka her sezon değişen dekorasyon fikirleri ile çeşitli ürünleri bir arada kullanmaya olanak tanır. Markanın ürünleri Mix and Match misyonu ile hazırlandığı için pek çok ürünü bir arada kullanmak mümkün olur.

Bella Maison’da her yaşam alanına modern ve eşsiz bir dokunuş yapacak parçalar vardır. Yemek takımı, bardak, kahve fincanı, yağdanlık, çatal bıçak takımı, kahvaltı takımı gibi birçok mutfak ürünü vardır. Öte yandan yatak odası için nevresim takımı, çarşaf, yatak örtüsü, pike, alez, yastık kılıfı ve battaniye gibi şıklığı konforla buluşturan seçenekler mevcuttur. Bella Maison ürünleri bunlarla da sınırlı değildir. Dekorasyon, bebek, aydınlatma ve banyo kategorisinde her evin görünümünü arttırıcı parçalar bulunur. Yaşam alanına yönelik tasarlanan ürünlerin görünümü, yapısı ve işlevselliği göz önünde bulundurularak tasarlanan Bella Maison ürünleri son derece huzurlu bir ortam yaratmanıza yardımcı olur.

Bella Maison Mutfak Ürünleri

Bella Maison mutfak ürünleri her sofraya şıklık katma ve bireyin kimliğini yansıtma konusunda oldukça iddialıdır. Modern ve zarif çizgileri taşıyan Bella Maison yemek takımlarını bireyin kendi zevkine uygun seçim yapabilmesi için oldukça geniş skalada sunar. Kahvaltı takımı, pasta takımı ve yemek takımı olarak kategorilere ayrılan bu ürünler her yemek türünün, sunumunun şahane gözükmesine olanak tanır. Bunun dışında servis tabağı ve sunum tabağı en özel ihtiyaçları karşılamak için yer alır. Boyutlarına göre sınıflandırılan ürünler hem küçük hem de büyük ailelere hitap eder. Tüm yemek takımları incelendiğinde her birey kendi tarzına, ihtiyacına yönelik bir parçayı bulur.

Bella Maison Ev Tekstil Ürünleri

Bella Maison ev tekstil ürünleri doğal kumaşı, özel materyali ve tasarımı ile ortama farklı bir hava kazandırmak için tasarlanır. Özel tasarıma ve dikime sahip olan bu ürünlerde genelde pamuk tercih edilir. Pamuk ise cilt dostu bir malzeme olarak hem yetişkinler hem de bireyler için sağlıklı bir kullanım olur. Yumuşaklık, dayanıklılık ve sağlık konularını göz önünde bulunduran marka müşterilerinin gönül rahatlığı ile kullanabileceği ev tekstil ürünlerini sunar. Bunlar arasında tek kişilik nevresim takımı, çift kişilik nevresim takımı, battaniye, yatak örtüsü, pike, çarşaf, yastık kılıfı ve yorgan yer alır.

Tek renk ev tekstil ürünlerinin dışında desenli, çiçekli, çizgili ve figürlü parçalar da vardır. Renkleri genelde soft ve pastel içerikli olsa da canlı tonlara rastlamak da mümkündür. Ürünlerden çift kişilik nevresim takımlarının ölçüleri 220x200 ve yastık kılıfı 50x70 cm’den oluşur. Tek kişilik modeller ise 160x220 nevresim iken, 50x70 cm ise yastık kılıfının ölçüsüdür. Markanın tek kişilik çarşaf ölçüleri ise 100x200 cm’den oluşurken, King size çarşafları 180 cm 200 cm’den meydana gelir. Ürünlerin her biri %100 pamuk kumaştan elde edilerek yüksek konforu beraberinde getirir. Bu konuda yapılan Bella Maison yorum alternatifleri arasında da ürünlerin yüksek konforundan ve rahatlığından bahsedilir.

Bella Maison Banyo Ürünleri ile Ferah Ortamlar

Bella Maison ürünleri banyoda şıklığı konfor ile buluşturur. Her biri göz alıcı tasarım ve renkte oluşturulan ürünlerin kumaşlarından da ödün verilmez. Bella Maison havlu ürünleri %100 pamuk içeriğinden üretilerek yumuşak bir doku sağlar. El havlusu, ayak havlusu, banyo havlusu ve yüz havlusu olarak çıkarılan bu havlular cilt dostu dokuları ile ön plana çıkar. Bu durum ise Bella Maison kullanıcı yorumları için pozitif bir dönüş sunar. Birbirinden farklı ölçünün, tasarımın ve desenin bulunması müşterilerin seçim sürecini olumlu etkiler. %100 pamuk içeriğinden jakarlı kadife ve bukle keten materyalden elde edilen bornozlar duş sonrası üstün konfor sağlar. Emiciliği yüksek ve cilt dostu özellikleri içerdiği için kısa zamanda kurulanmayı mümkün kılar. Yaz aylarında kullanıma uygun olan plaj havluları ile peştemal modelleri ise, pamuk dokusundan elde edilen ürünler olarak dikkat çeker. 90x170 cm ölçülerinde üretilen bu ürünler suyun olduğu her alanda size eşlik eder.

Bella Maison Bebek Ürünleri

Bella Maison bebek ürünleri sağlıklı ve çevre dostu malzemesinin dışında göz alıcı tasarım, renkleri ile dikkat çeker. Her biri ince işçiliğin, kreatif düşüncenin ve fikrin eseri olan ürünler bebek odalarına huzurlu bir ambiyans hediye eder. İç açıcı renklerin minimal tasarımlarla buluştuğu ürünler hem erkek hem de kız bebek odaları için uyumlu olur. %100 pamuk müslin kumaştan elde edilen ürünler direkt temas ettiği bebek cildi için herhangi bir risk taşımaz. Aksine yumuşacık ve esnek yapısı ile bebekleri kavrayarak hem huzurlu hem de konforlu olmalarına olanak tanır. Panço, örtü, nevresim takımı, yorgan, yastık, havlu, kırlent gibi tekstil ürünlerinin dışında çanta, kilim, tablo, organizer ve tabak gibi parçalar da vardır. Bella Maison kullananlar da dikkate alınarak bu ürünlerden gönül rahatlığı ile sipariş verilebilir.

Bella Maison Ürünleri ve Fiyatları

Bella Maison ürünleri geniş kategoride satışa sunulur. Haliyle her ürünün malzemesi, tasarımı ve rengi farklılık gösterdiği gibi fiyatı da değişiklik gösterir. Yatak odası tekstil ürünlerinin fiyatı kumaş cinsine, tasarımına, özelliklerine ve içerik sayısına bağlı olarak belirlenir. Aynı şekilde mutfak araç gereçleri tek başına satılabildiği gibi set şeklinde de müşterilere sunulur. Bu durum ise doğrudan fiyatının değişmesine neden olur. Ancak her bütçeye yanıt veren servis tabakları ve yemek takımları gibi Bella Maison mutfak parçalarına rastlamak mümkündür.

%100 pamuk muslin kumaş ve sağlıklı malzemelerden elde edilen bebek ürünleri tam bir fiyat performans göstergesidir. Bella Maison online ürünlerde zaman zaman gerçekleştirilen indirim ve kampanyalar vardır. Bu sayede ürünleri olduğundan daha uygun fiyata satın almak mümkündür. Siz de Bella Maison kampanya sürecini takip etmek üzere ürünleri favorilerinize ekleyebilir, bildirimlerinizi açabilirsiniz.

Bella Maison Ürünleri Arasında Neler Var?

Bella Maison yatak odası, bebek odası, mutfak ve banyo kategorisinde çok çeşitli ürünler sunar. Bu ürünler arasında nevresim takımından battaniyeye, havludan bornoza, yemek takımından fincan takımına ve bebek yatak örtüsünden mama kaplarına kadar pek çok ürüne rastlamak mümkündür.

Bella Maison Tekstil Ürünlerinin Kumaşı Nedir?

Bella Maison ürünlerini hem yetişkin hem de bebek kullanıcılar için tasarlar. İnsan sağlığını göz önünde bulundurarak üretim yapan marka %100 pamuk kumaşı kullanır. Özellikle bebek sağlığı konusunda titiz davrandığı için her parçası sağlıklı ve çevre dostu malzemelerden oluşur.

Bella Maison Ürünlerinin Tasarım ve Renkleri Neler?

Marka ürünlerinde huzuru, sağlığı ve iç açıcı görünümü sunmak üzere özel renkleri kullanır. Genelde soft ve pastel tonlardan oluşan parçalar arasında bazen canlı renkleri görmek de mümkündür. Öte yandan ürünlerinde minimal tasarımları tercih etse de bazılarında büyük ve gösterişli desenler de görülür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bella Maison

959 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Giyim / Ayakkabı
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Yapı Market / Bahçe / Oto
Süpermarket
Hepsiburada Limiti
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar