Yapay Meyve Fiyatları

Yapay meyveler, gerçek meyvelerin çarpıcı ve canlı renklerini bozulmama avantajıyla sunan ve modasını hiç yitirmeyen dekoratif objelerdir. Genel dekorasyon amaçlarının dışında eğitim, teşhir ya da model gibi amaçlarla da kullanılan Yapay Meyve Fiyatları tüm bütçelere hitap eder. Elma, muz, şeftali ve üzüm gibi en sevilen meyvelerin uygun fiyatlarla satışa sunulan yapay modelleri ile meyvelerin doğallığını mevsimden bağımsız olarak istediğiniz ortamda yaşayabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı yapay meyvelerin canlı ve göz alıcı renkleriyle süsleyebilirsiniz.

Yapay Meyvelerin Dekoratif Avantajları Nelerdir?

Yapay meyveler genellikle çevre dostu köpük kullanılarak üretilir. Minyatür olarak belirtilmediği sürece meyve boyutları genellikle ortalama büyüklükteki gerçek bir meyve boyutuna sahiptir. En çok tercih edilen üzüm, elma, erik, portakal, nar, ananas, kiraz, muz ve limon gibi meyveler referans alınarak yapılan yapay meyve modelleri; canlı ve gerçeğine çok yakın renkleri ve dokularıyla oldukça gerçekçi görünür.

Mutfağınıza ya da yemek masanıza iştah açıcı ve renkli bir dokunuş için yapay meyvelerden oluşan hasır bir sepet ya da meyve kasesi koyabilirsiniz. İçecek şişelerinin etrafındaki alanları süslemek için yapay meyve çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Örneğin, çocuğunuzun doğum gününde ya da baby shower veya diğer özel günlerde ikram ettiğiniz limonata, kokteyl ya da şerbet gibi içecekleri, bozulma ya da ezilme riski olmadan dilediğiniz yapay meyveler ile süsleyebilirsiniz. Dekoratif amaçlar dışında yapay meyveleri eğitici amaçlar için de kullanabilirsiniz. Natürmort resimlerde dayanıklı ve şeklini kaybetmeyen modeller için yapay meyveleri tercih edebilir, resim tekniğinizi geliştirebilirsiniz. Meyveler sayesinde çocuğunuzun renkleri ve sayıları eğlenceli bir şekilde tanımasına da yardımcı olabilirsiniz. Bununla birlikte yapay meyveler büyük oranda plastik malzemeden üretilirler. Meyveleri eğitici bir oyuncak olarak kullanmayı  planlıyorsanız, 4 yaşın altındaki çocukların meyvelerle gözetimsiz bir şekilde oynamamasına dikkat etmelisiniz.

Gerçekçi Yapay Meyve Nasıl Seçilir?

Yapay meyvelerin en önemli avantajı, canlı renklerini ve dokularını koruması ve uzun ömürlü olmasıdır. Çeşitli amaçlar için satın aldığınız yapay meyveleri gelecekte yeniden kullanabilirsiniz. Bununla birlikte yapay meyve satın almadan önce bazı özellikleri göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Herhangi bir yapay dekoratif obje satın almadan önce malzemeyi kontrol etmelisiniz. Çoğu yapay meyve plastik, strafor veya polistirenden üretilir. Öte yandan çimento, ahşap veya kauçuk malzemeden yapılmış meyve çeşitleri de bulabilirsiniz. Meyve seçerken  hareket ettirme ve dekorasyon kolaylığı için daha hafif olanları seçebilirsiniz. Yapay meyve seçerken gerçekçi olması önemlidir. Bu nedenle renkleri gerçeklerle eşleştirdiğinizden emin olmalısınız. Renk dışında boyut da önemlidir. Yapay meyve boyutlarının gerçek meyve boyutlarında olmasına dikkat etmelisiniz. Ancak minyatür parçalar almayı planlıyorsanız, tüm meyvelerin  eşit orantıya sahip olmasına dikkat edebilirsiniz. Yapay meyve satın alırken farklı markalar arasından seçim yapabilirsiniz. Böyle bir durumda hem doku hem de renk yoğunluğu açısından meyvelerin birbiriyle uyumlu olduklarından emin olmalısınız. Örneğin, görünüm dışında bazı meyveler yıkanabilir, bazıları ise suya karşı hassastır. 

Yapay Meyveler Nerelerde Kullanılır?

  • Yapay meyveleri değiştirmek konusunda endişelenmenize gerek kalmadan mağaza teşhirlerinde kullanabilirsiniz.
  • Kır, kumsal ya da orman gibi doğa temalı bir düğün planlıyorsanız, yapay meyveleri ekonomik bir masa ya da genel dekorasyon malzemesi olarak değerlendirebilirsiniz.
  • Anneler Günü, Sevgililer Günü, yılbaşı ve doğum günü partisi dekorasyonlarınızı eğlenceli ve iştah açıcı yapay meyve parçalarıyla süsleyebilirsiniz. Hatıra amaçlı olarak sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
  • Yapay meyveler, çocuklar için iyi bir eğitim aracıdır. Yapay meyvelerle çocuklarınıza renkleri ve sayıları öğretebilirsiniz.
  • Yapay meyveler göz alıcı bir sahne yaratmak için fotoğraf çekiminde ya da sahne dekorunda da kullanılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yapay Meyve Fiyatları

362 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 362 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/60003775/60005004