Kül tablaları hem evlerde, hem dış mekânlarda hem de çeşitli işletmelerde sıklıkla kullanılır. Özellikle geçmiş yıllarda sigaranın zararları toplum tarafından bugün olduğu kadar fark edilmemişken, birçok evde misafir ağırlarken dekoratif kül tablaları modelleri de birer aksesuar olarak kullanılmıştır. Günümüzde kül tablaları her evin masasında yer almasa da, hane halkından sigara içen bireyler ve gelen misafirler için neredeyse her evde en az bir adet kül tablası bulunur. Hepsiburada.com'da yer alan birbirinden şık ve farklı tasarımlara sahip dekoratif kül tablası modelleri ile siz de evinizin dekorasyonunu bozmayan, sigara kokusunu önleyen ve kullanımı kolay kül tablalarına en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Restoran ya da kafe gibi bir işletmenin sahibiyseniz, sigara içen müşteriler için masalarda bulundurabileceğiniz ve işletmenizin şıklığını bozmayacak modellere hemen göz atabilirsiniz.

Her Beğeniye Hitap Eden Dekoratif Kül Tablası Modelleri

  • Hepsiburada.com avantajları ile hemen sepetinize ekleyebileceğiniz dekoratif kül tablası modelleri, her beğeniye ve beklentiye hitap edebilecek şekilde farklı formlarda tasarlanmıştır. Klasik kül tablası modellerinden vazgeçmeyenler için, cam ve metal tasarımlı modeller de bulunmaktadır. 
  • Özellikle sigara kokusundan rahatsız olan tüketiciler için, tasarımı gereği sigara söndürüldüğü anda kokuyu kesen ya da cam ve çevirmeli kapaklı kül tablaları mevcuttur.
  • Özellikle dış mekânlarda, iş yerlerinde ve benzeri ortamlarda kalabalık grupların rahatlıkla kullanabilmesi için ayaklı ve lobi tipi kül tablalarını tercih edebilirsiniz.
  • Farklı ve sıra dışı tasarımlara sahip dekoratif kül tablası çeşitlerini tercih ediyorsanız; telefon, dümen, dudak, kafatası gibi birçok farklı formda üretilmiş kül tablası modellerine göz atabilirsiniz.
  • Otantik ve zarif tasarımlardan vazgeçemeyen kullanıcılar için çini işlemeli, ahşap, kristal ve benzeri kül tablası modelleri de bulunmaktadır.

Kullanışlı, Şık ve Özel Tasarımlı Kül Tablaları

Dekoratif kül tablası modelleri kolaylıkla kullanabilen ve temizlenebilen ürünlerden oluşur. Özellikle koku geçirmeyen modellerin birçoğunda sigarayı söndürerek atmanız gerekmez. Sigara izmaritinin hava ile temasını keserek sönmesini sağlayan bu modeller, olası dikkatsizliklerin ve kazaların da önüne geçmenize olanak tanır. Rüzgâr küllükleri ise eğimli tasarımları ve geniş hacimleri ile sigara küllerinin rüzgâr estiğinde çevreye dağılmasını engeller. Basmalı kapaklara sahip kül tablaları, kapağa bastırdığınız anda hızla dönerek sigara izmaritinin ve küllerin kapalı hazneye geçmesini sağlar. Çini, bronz, vitray, porselen, seramik gibi birçok farklı malzemeden üretilen dekoratif küllükler, her kullanıcının göz zevkine hitap edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Otel ve restoran benzeri mekânlarda kullanılan klasik tasarımlı kül tablası modelleri de bu kategoride yer almaktadır. 

Nostaljik Bir Ev Hediyesi Fikri

Özellikle ev hediyesi almak isteyenlerin aklına, geçmişten kalan alışkanlığın da etkisiyle kül tablaları da sıklıkla gelir. Siz de sevdiklerinize şık, esprili ve nostaljik bir ev hediyesi almak istiyorsanız, dekoratif kül tablası modellerine göz atabilirsiniz. Çılgın ve marjinal ev dekorasyonunu tercih eden arkadaşlarınız için alışılmışın dışında tasarımlara sahip kül tablalarını seçebilirsiniz. Otantik ve geleneksel dekorasyondan yana olan sevdiklerinize ise çini, ahşap, kristal ve bronz gibi malzemelerden üretilen, sade bir tasarıma sahip kül tablaları arasından bir hediye tercih edebilirsiniz. Dekoratif kül tablası modellerini bir işletme veya dış mekân için tercih ediyorsanız, kapaklı ya da geniş hazneli ürünlere yönelebilirsiniz. Sigara içmenin zararları artık herkes tarafından bilindiği için, dekoratif kül tablası modellerini mutlaka amacına uygun şekilde kullanmak gerekmez. Şık ve yaratıcı tasarımları ile her evin dekorasyonuna eğlenceli bir dokunuşta bulunmak, yalnızca bir aksesuar olarak kullanmak için de oldukça uygun modellere göz atabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dekoratif Kül Tablası

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1954 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/60003775/18021352