Sofra camındaki 20 yıla dayanan tecrübesini 1994 yılında kurduğu fabrika ile üretime aktaran Lav, en sıra dışı ve modern çizgiler ile mutfağınıza benzersiz şıklıkta ürünler katmaya geliyor. Osmanlıdan beri sektörün merkezi sayılabilecek Kütahya’da yerleşik olan firma, 300.000 metrekareyi aşkın üretim alt yapısı ve 2000 kişilik istihdamı ile cam üretiminin devleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin her yerine hizmet götüren yaygın satış ve dağıtım ağı ile tüketicisine her an yakın olan marka, kendine özgü tasarımları ve yenilikçi üretim teknolojileri ile beğeni topluyor. Fransa, İspanya ve İran başta olmak üzere, Brezilya, Filipinler ve hatta en zor pazarlardan biri olan Çin’e bile ihracat yapan Lav, Türk ekonomisinin gururu olmaya devam ediyor.

Sürekli gelişime ve iyileştirmeye sonsuz bir inanç duyan Lav, 2001 yılında kurduğu teknopark şubesi ile üretim ve tasarım süreçlerini daima daha ileri götürmek üzere ar- ge faaliyetlerini sürdürüyor. Ait olduğu sektörde ar- ge ve inovasyon yapmak üzere organize olan dünyadaki yalnızca 3 firmadan biri olan ünlü marka, kullanıcılarına en iyiyi ve en güzeli sunmak üzere her gün istikrarlı bir adım daha atıyor. Çalışanlarının yoğunlukla genç olmasından kaynaklanan enerji ile yenilik anlayışını her departmana yansıtan Lav, insan kaynaklarından üretime, pazarlamadan ürün tasarımına kadar organizasyonundaki tüm birimlerde inovasyon ruhunu hissettiriyor. Bu sayede kullanıcılarına her seride daha özel ve daha ayrıcalıklı ürünler sunabilen marka, sürdürülebilirliğini sağlamanın yanı sıra, yüksek düzey ihracatta bir Türk markası olmanın da gururunu taşıyor. Özgün tasarımları ve akıllı üretim teknolojileri ile ulusal ekonomik kalkınmaya verdiği destekle öne çıkan marka, bu sayede dışa bağımlılığı kırarak ayrıcalıklı bir marka değeri yaratmaya devam ediyor.

‘Moda yaratan özgür fikirler ile hayatın her anına keyif katmak’ mottosu ile yola çıkan Lav, bu vizyonun gerektirdiği tüm faaliyetleri kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyor. Üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamak üzere üretmekte olduğu katma değer yaratan ürünler ile hem marka değerini küresel düzeyde artıran hem de pazar beklentilerini aşan marka, her zevke ve tarza hitap edecek cam ürünler ile hayatın her anı için değer yaratmaya devam ediyor. Tüm paydaşları için kalite standartlarını yükselten Lav, son kullanıcıya ulaşana dek bu standartları korumayı taahhüt ediyor. Sahip olduğu ve geliştirmekte olduğu üretim teknolojileri ile üretim maliyetlerini düşürmek üzere faaliyet gösteren firma, en ayrıcalıklı ürünleri herkes için ulaşılabilir kılıyor. Faaliyetlerini sosyal sorumluluk projeleri ile de destekleyen firma, yerli bir marka yaratma başarısının yanı sıra gücünün temelini oluşturan topluma olan borcunu da hassasiyetle yerine getiriyor.

Yıllık konsept üretimlerin yanı sıra, klasik sayılabilecek parçalarda dahi eşsiz tasarımları ile fark yaratan Lav, bir evin ihtiyacı olan tüm cam ürünleri tek bir ürün yelpazesinde bulunduruyor. Üstün teknolojisi ve yüksek malzeme kalitesi ile son derece zarif ve berrak üretilen ürünler uzun yıllar ilk günkü ışıltısını korumayı vadediyor. Çay takımlarından, meşrubat bardaklarına, servis tabaklarından saklama kaplarına sınırsız çeşidi ile her zevke hitap edecek şekilde sunulan Lav ürünleri, her mutfağa sağlık, hijyen ve şıklık sunan camı kullanıcısı ile buluşturuyor. Kadehler, kaseler, kavanozlar, sürahiler ve daha bir çok ürünü yüksek kalite standartları ve benzersiz şıklıktaki tasarımları ile rahatlıkla bulabileceğiniz marka, yiyecek ve içeceklerinizi uzun süre camın sunduğu sağlıkla saklamayı garanti ediyor. Çizilmeye ve yıpranmaya dayanıklı tasarımları ile ürünler, yıllar sonra bile en keyifli anlarınıza eşlik etmek üzere üretiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lav

1.604 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. İndirimli Ürünler
  5. HepsiLojistik Ürünleri
  6. Satıcı A-Z
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön