Dekoratif Tabak & Kaseler

Ev dekorasyonu söz konusu olduğunda her ne kadar büyük eşyalar genel ambiyansı oluşturuyor olsa da küçük boyutlu aksesuarlar bu ambiyansları daha da ileriye taşıyan eşyalar oluyor. Küçük boyutlu aksesuarlar arasında ise en çok kullanılan aksesuar çeşidi dekoratif tabaklar oluyor. Dekoratif tabaklar yatak odaları, salonlar, mutfaklar ve hatta banyolarda dahi kullanılabiliyor. Kullanıcılara geniş model ve kullanım seçeneği sunan tabaklar, dekorasyonda eksik kalan parçaları tamamlamak açısından oldukça başarılı oluyor.

Dekoratif Tabaklar Her Zevkten Kullanıcıya Hitap Ediyor

Dekoratif tabaklar henüz dekorasyon trendlerinin bu kadar takip edilmediği zamanlardan beri evlerde yer alıyor. Dekoratif tabaklar sahip oldukları model çeşitliliği sayesinde neredeyse her kullanıcıyı memnun ediyor. Ahşap, cam, demir, porselen ve mermer gibi maddeler ile üretilen tabaklar, aynı kullanıcılar gibi farklı moda trendleri ile donatılan evlere de uyum sağlıyor. Dekoratif tabaklar çeşitli baskılar ve desenlerle de süslenebiliyor. Son dönemin en popülerlerinden olan illüstrasyonları dahi dekoratif tabakların üzerinde görmem mümkün. Yenilikçi baskıların yanı sıra geleneksel çini ve etnik desenlere sahip tabaklar ise evlerini hesaplı bir şekilde dekore etmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Yaşam alanlarınıza hareket ve tarz katacak dekoratif tabakları Hepsiburada’da bulabilirsiniz.

Dekoratif Tabaklar ile Kendi Tarzınızı Yansıtın

Dekoratif tabaklar sahip oldukları renk ve malzeme çeşitliliğinin yanı sıra şekilleriyle de oldukça geniş bir skalaya sahip oluyor. Ayaklı ve dik olarak üretilen tabaklar ile klasik dekorasyonlarınızı şahlandırabilir, minimal çizgilere ve sade hatlara sahip tabaklar ile yaşam alanlarınıza modern bir görünüm getirebilirsiniz. Dekoratif tabaklar neredeyse her ortama uyum sağlayabildiğinden dekorasyon anlamında herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmıyor ve bu ürünleri istediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz. Dekoratif tabakların fiyatları üretiminde kullanılan malzemeye ve ürünün ebatına göre değişiklik gösteriyor.

Dekoratif Tabaklar ile Dekorasyon Önerileri

Dekoratif tabak modelleri ile gerçekleştirebileceğiniz birçok tasarım bulunuyor. Bu tasarımlarda her ne kadar sizin zevkiniz ve evlerinizi stili belirleyici unsur oluyor olsa da sizlere fayda sağlayacak bazı hususlar bulunuyor.

  • Büyük boyutlu tabakları kullanmaktan çekinmeyin. Özellikle masa ve sehpa gibi eşyaların tam orta yerine yerleştirilen büyük bir tabak, ilgiyi üzerinde toplayarak etkili bir görünü yaratabiliyor. Bu tür dekorasyonlarda genellikle ayaklı tabaklar tercih ediliyor. Çeşitli renkler ve desenler ile süslenmiş ayaklı dekoratif tabakların yardımıyla evlerinizi dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.
  • Tabaklar illa yuvarlak olacak diye bir kaide yok. Farklı şekillere sahip olan tabaklar ile de oldukça etkili tasarımlar yaratabilirsiniz. Yaprak ve meyve gibi şekillere sahip olan dekoratif tabakları hem dekorasyon amacıyla hem de farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. Misafirleriniz geldiğinde bu tabakların yardımıyla çikolata, şeker ve lokum gibi gıdaların servisini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Tarzları birbirine karıştırmak etkili sonuçlar yaratabilir. Son dönemlerde oldukça revaçta olan eklektik tasarım, farklı stillere sahip dekoratif ürünlerin bir arada kullanılmasıyla gerçekleştiriliyor. Evinizin modern bir tasarımı varsa çini ya da etnik desenlere sahip bir dekoratif tabağın yardımıyla oldukça çarpıcı bir görüntü elde edebilirsiniz.
  • Tabaklar yalnızca sehpaları ve masaları süslemek için üretilmiyor. Dekoratif tabaklar ile duvarlarınızı da etkileyici bir şekilde süsleyebilirsiniz.
  • Küçük boyutlara sahip olan dekoratif tabakları bir arada kullanmak hoş bir görüntü yaratabiliyor. Özellikle klasik tasarımın ağırlığına sahip olan masalarda birden fazla tabak kullanabilirsiniz.
  • Modern ev konseptleri için pastel renklere sahip tabak modellerini kullanabilirsiniz. Pastel renklere sahip tabaklar, pastel renklerin hafifliği sayesinde kullanıldıkları alanda oldukça sade ama bir o kadar da etkili bir görüntü oluşturuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dekoratif Tabaklar

5281 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 61 / 5281 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?