Kumbara Fiyatları

Düzenli olarak birikim yapabilmek ve tasarruf günümüzde çok daha fazla önem kazanıyor. Birikim yapabilme becerisi parayı yönetmeyi kolaylaştırırken kişilerin alım gücünü de etkiliyor. Kumbara edinmek para biriktirmenin ve tutumlu olmanın en keyifli yollarından birine başlamanın ilk adımı olarak karşımıza çıkıyor. Siz de tasarruf ve birikim yapabilmek ve masanızın üstünde, ofisinizde ya da çocuklarınızın odasında sizin yerinize paranızı tutan neşeli bir objeye sahip olmak için çeşit çeşit kumbara modelleri ve kumbara fiyatları arasından kendinize uygun seçimler yapabilirsiniz. 

ÇocuklardaTutumlu Olma Bilincini Geliştiren Eğlenceli Bir Yol

Parayı yönetebilmek ve tutumlu olmak erken yaşlarda edinilmesi gereken önemli bir beceridir. Günümüzde çocukların bu becerilerinin gelişmesi ve tasarruf bilinci için verilecek eğitim sevecekleri bir kumbara edinmelerini sağlayarak oluşturuluyor. Takım temalı kumbara modelleri, çeşitli film ve dizi karakterlerinin baskılı olduğu modeller, çeşitli çizgi film figürlü kumbaralar çocukların en çok ilgisini çeken kumbara modelleri arasında yer alıyor. Ayrıca renk ve şekilleri olduğu kadar kilitli modeller de çocuklar tarafından seviliyor ve bir kilit ve anahtarın sorumluluğu para biriktirme serüvenlerine yardımcı heyecan katıyor. Siz de çocuklarınızın tasarruf bilinci ve parayı yönetebilme yeteneğini geliştirmek için birbirinden renkli çocuk kumbaraları modellerine göz atabilirsiniz. 

Kumbaralar İle Kendi Bankanızı Masanızda Tutun

Günlük harcamalar ve hayat karmaşası çoğu zaman küçük birikimler yapabilmenin önüne geçiyor. Bir noktada biriktirilmeyen nakit para Zamanla kayboluyor ya da bir amaç için elde tutulamıyor. Çıkılmak istenilen bir tatil, yaptırılacak bir dövme ya da o çok istenilen elektronik eşyaya gerekli miktarı toplayabilmek için pek çok kişinin imdadına kumbara kullanmak yetişiyor. Siz de kolaylıkla birikim yaparken evinizde ya da ofisinizde güzel bir aksesuara sahip olmak istiyorsanız birbirinden farklı kumbara modellerinden zevkinize uygun tercihler yapabilirsiniz. Masanızın üzerinde favori futbol takımınız, en sevdiğiniz hayvan ya da karakteri yansıtan bir objeye sahip olarak birikim yapma motivasyonunuzu artırabilirsiniz.

Birikim Yapmanın Çekici Hali

Klasik modellerin dışında sıra dışı ve ilgi çekici modeller de birikim yapmak isteyenlerin ilgi odağı haline geliyor.Sürekli gözünüzün önünde dursun isteyeceğiniz ilgi çekici kumbara modelleri bütçenize uygun seçimler yapabileceğiniz Kumbara Fiyatları ile alıcıların beğenisine sunuluyor. Gelenekselleşmiş olan seramik kumbaralar, sade bir ortam için dekorasyonunuzu en iyi şekilde tamamlayacak ahşap modeller, teneke kumbaralar, çömlekler ve cam kumbaralar gibi farklı materyallerin kullanıldığı ürünler ilgi çeken modeller arasında yer alıyor. Ayrıca çerçeveli kumbaralar ve kalemlikli kumbara modelleri gibi farklı işlevleri de olan kumbaralar da son dönemlerin çok yönlü objeler içeren dekorasyon trendine uygun seçenekler olarak birikim yapmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

İşletmeler için Kumbara Modelleri Ve Kumbara Fiyatları

Kumbaralar evlerde kişisel birikim sağlamanın en kolay yolu olmalarının yanı sıra işletmeler için de bahşiş ve bağış kutusu olarak kullanılıyor. Müşterilerin bahşiş kutusu aynı zamanda işletmenizde estetik bir detay olarak bulunsun istiyorsanız her biri birer sanat eseri gibi olan daktilolar, cam kutular, neşeli hayvanlar, şirin otobüsler ya da neşeli bir slot makinesi gibi modellerden kasanızın dekoruna ve işletmenizin konseptine uygun seçimler yapabilirsiniz.

Genel Özellikleri İle Kumbara Modelleri Ve Kumbara Fiyatları

  • Kolaylıkla ve keyifli bir yolla birikim yapılabilmesini sağlar.
  • Model ve ürün çeşitliliği ile herkesin ilgisini çekebilecek seçenekler mevcuttur.
  • Her yaş grubuna uygun ürünler tasarruf yapmayı düzenli hale getirir.
  • Çocukların birikim yapma alışkanlığı edinmesini sağlar.
  • işletmeler için konseptlerine uyumlu bahşiş ve bağış kutusu olarak kullanılabilir.

Kumbara; para biriktirmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla kullanılan kaplara verilen genel isimdir. Kumbaralar genellikle metal olsa da kumbara yapımında cam, ahşap ve toprak da kullanılır. Kumbaraların büyük bir kısmı sadece para giriş deliğine sahiptir. Genellikle madeni paraların girişi için tasarlanan bu delikler, kumbaranın üst kısmında bulunur ve buradan kolayca para atılabilir. Kumbaralar hem küçükler hem de büyükler için oldukça fazla tercih edilen para biriktirme ürünleridir. Aynı zamanda dekoratif amaçla da kullanılan kumbaralar, farklı ihtiyaç ve zevklere göre tasarlanır.

Birbirinden Güzel Kumbara Çeşitleri

Kumbaralar, aynı amaca hizmet etse de modelleri arasında bariz farklar olabilir. Bazı kumbara modellerinin delikleri üst kısmında olabiliyorken, bazı kumbaralarda bu durum farklıdır. Bu tip kumbaralara; yandan delikli kumbara adı verilir. Bunun dışında kumbara modelleri arasında en çok tercih edilenleri tasarım kumbara olarak da bilinen kumbaralardır. Bu kumbaralar, çeşitli çizgi film kahramanları ya da desenle donatılmış şekilde farklı boyutlarda üretilir. Bu tip kumbaralar dekoratif kumbara olarak da bilinir. Dekoratif kumbaralar küçük paralar biriktirirken evinin dekorasyonunu da tamamlayacak bir aksesuar arayan kişiler tarafından oldukça fazla tercih edilir.

Kilitli Kumbara Modelleri

En çok tercih edilen kumbara modelleri arasında yer alan kilitli kumbaralar, zaman zaman mühürlü kumbara olarak da adlandırılır. Bu tip kumbaraların sadece para giriş bölümü bulunur. Kırmadan açamayacağınız şekilde tasarlanan bu tip kumbaralardaki paraları almak için kumbarayı kırmanız gerekir. Bu şekilde hem para biriktirme disiplini kazanırsınız hem de kumbarayı kırma hedefi sayesinde para biriktirmek bir eğlenceye dönüşür. Bir diğer kilitli kumbara modeli ise anahtarla açılabilen, gerçek anlamda kilitle de kapatılabilen kumbaralardır. Bu tip kumbaralar genellikle ebeveynleri tarafından çocuklara alınır. Çocuklarda para biriktirme alışkanlığını oluşturmak, para biriktirdikten sonra küçük bir eğlenceyle birlikte kilitli kumbarayı açmak için bu tip kumbaraları tercih edebilirsiniz. Kumbaradaki paraları anahtarsız açamayacağını bilen çocuklar, daha kolay para biriktirir ve bu sayede tasarruf yapmaya da alışır.

Otomatik Para Çeken Kumbaralar

Teknolojinin gelişmesi, kumbara modellerinin de çeşitlenmesini sağlamıştır. Kumbara ile para biriktirirken teknolojiden faydalanmak istiyorsanız, otomatik kumbara modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Otomatik kumbaralarda madeni parayı ya da kağıt parayı kumbaranın otomatik para alma haznesine bırakmanız ya da dokundurmanız yeterli olacaktır. Siz parayı bıraktığınızda parayı içine atacak bir kol ile çalışan bu kumbaralar sayesinde kumbara kullanmayı bir oyun haline getirebilirsiniz. Bir diğer otomatik kumbara modeli ise ATM şeklinde kumbara olarak da bilinen kumbaralardır. Bu tip kumbaralara kağıt parayı uzattığınızda tıpkı ATM gibi parayı içine çeker. Kağıt para biriktirmek gibi bir alışkanlığınız yoksa bu sayede siz de çocuğunuz da kolayca para biriktirebilir, eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuza para biriktirme alışkanlığı kazandırabilirsiniz.

Kumbara Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kumbara satın alırken en çok kumbaranın boyutuna dikkat etmeniz gerekir. Çok fazla para biriktirmeyi sevmiyorsanız küçük boy kumbaralar tercih etmeniz yerinde olacaktır. Böylece para biriktirme alışkanlığını yavaş yavaş kazanabilirsiniz. Kumbara satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli husus da kumbaranın tasarımıdır. Dekoratif bir kumbara arıyorsanız, kumbara modelinin evinizdeki diğer eşyalarla uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca çocuğunuz için kumbara alacaksanız, kumbara satın alırken çocuğunuzun sevdiği bir karakterin görseliyle süslenmiş bir kumbara tercih etmeniz gerekecektir. Siz de para biriktirmek için disiplinli ve eğlenceli bir yol arıyorsanız kumbara modelleri arasından size ve bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kumbara Fiyatları

4461 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 49 / 4461 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?