Buzdolaplarında yaygın olarak kullanılan magnet, değişik renk ve modellerde tasarlanır. Arka tarafı mıknatıslı ve ön kısmı farklı renk olan, değişik ebat, şekil ve yapıdaki magnetler, çeşitli amaçlarla kullanılabilen dekoratif objelerdir. Magnetlerin görsel açıdan oldukça dikkat çekici modelleri vardır. Şık tasarımlarıyla yaşam alanlarına ayrı bir renk katan magnet seçenekleri arasından beğendiğinizi tercih edebilirsiniz. 

Birbirinden Değişik Tasarıma Sahip Magnet Çeşitleri

İstenilen her boyutta tasarlanabilen magnetler son derece geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir. Araç ve buzdolabı gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilen magnet modelleri, fotoğrafın arkasındaki özel mıknatısı sayesinde güvenli bir şekilde kullanılabilir. Kullanıldığı alanlarda leke ve iz bırakmayan magnetler sünnet, nişan, düğün, doğum günü ve yeni yıl gibi özel günlerde davetlilere hediye olarak verilebilir. 

Geniş bir kullanım alanına sahip olan magnetler çelik, nikel ve demir gibi maddeleri kendisine kolaylıkla çekebilir. Koltuk, çaydanlık, çiçek ve şişe gibi obje detaylarıyla taçlandırılan tasarımlar, kullanıcıların büyük ölçüde beğenisini toplamayı başarır. Dekoratif amaçlı olarak tercih edilebildiği gibi bir reklam aracı olarak da kullanılabilir. Firmaların kendi reklamlarını yapmak için de tercih ettikleri magnet, buzdolabına yerleştirildiği taktirde tüm dikkatleri üzerine çekebilir. Sevimli tasarımlarıyla çocukların da beğenisini kazanabilir. Oldukça çeşitli olan magnet modelleri arasından zevkinize hitap eden ürünü alarak çeşitli alanlara dekoratif açıdan şıklık katabilirsiniz.

Magnet Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Magnet seçimi yaparken magneti kullanacağınız alanın büyüklüğünü göz önünde bulundurmanız önem taşır. Değişik ebatlarda tasarlanabilen magnet ürünleri arasından büyük ya da küçük boyutlu magnetleri seçebilirsiniz. Genellikle küçük ebatlarda satışa sunulan magnetler, buzdolabı üzerinde fazla yer kaplamamaları açısından çok sayıda alınabilir. Farklı temalarda alacağınız ürünlerle buzdolabınızın çok daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Nazar boncuklu, dua, anne, kardeş ve baba temalı olan magnetler kişilere hediye olarak verilebilir. Özel günlerde özel anlamlar taşıyan magnetleri sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Magnet seçerken hediye edeceğiniz kişinin kim olduğu ve hangi temaları sevdiğini bilirseniz seçiminizi çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Birbirinden sevimli magnetler ile mutfaklarınıza sevgi dolu bir hava katabilirsiniz. Kristal berraklığında ve sertliğinde özel bir reçine karışımı ile kaplanarak fırınlanmış modelleri tercih ederek buzdolabı ve metal yüzeylerinizin çizilmesine engel olabilirsiniz. Rahat kullanım açısından kaliteli malzemelerden üretilen ve sağlam yapıda tasarlanan magnet ürünlerini seçmeye dikkat etmenizde fayda vardır. 

Magnet Fiyatları

Magnet fiyatları, özellikleri ve modelleri bakımından kendi arasında değişiklik gösterir. Genel olarak ekonomik düzeylerde satışa sunulan magnetlerin pahalı seçenekleri de mevcuttur. Tasarımı özel olan ve kaliteli baskı türü kullanılan modeller fiyat olarak biraz daha yüksektir. Tam baskılı ve üzeri boya koruyuculu modelleri uzun süre boyunca buzdolabı ve araçlarınızda kullanabilirsiniz. 

İsme özel olarak üretilebilen ahşap nikah hatırası magnetler, çok sayıda alındığı taktirde oldukça avantajlıdır. Nikah şekeri yerine dağıtılan magnetler kişiye özel tasarımlarıyla göz kamaştırmayı başarır. Hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı olmaları bakımından kişilerin tercihi haline gelen nikah hatırası magnetler konukların sayısına göre satın alınabilir. Bebek ve çocukların doğum günlerine özel temalar barındıran modeller de hatıra olarak davetlilere dağıtılabilir. İster kendiniz için ister sevdiklerinize hediye etmek için değişik magnet çeşitleri arasından güzel seçimler yapabilirsiniz. Ekonomik olması sebebiyle bütçenize hitap eden ürünlere yönelebilirsiniz. Çok sayıda farklı özellik ve modelde üretilen magnet çeşitleri arasından bütçenize hitap eden ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Birbirinden farklı şekilde tasarlanan magnet seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun olan ürünleri hepsiburada.com ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz. 


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Magnet Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 7109 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/60003775/60003569