En heyecanlı maceralardan romantik anlara, bilimsel çalışmalardan eğlenceli öykülere kadar sayısız içeriğiyle okuyucularını kucaklayan kitaplar, ev içinde genellikle kitaplıklara konumlandırılırlar. Ancak, kitaplık kullanmayan ya da kitaplık harici alanlarda da sahip olduğu kitapları derli toplu bir vaziyette bulundurmak isteyenler için birbirinden farklı çözümler de vardır. Farklı markaların estetik yönleriyle dikkat çeken kitap tutucuları, en yaratıcı ve etkili çözümlerden biridir. Kitap tutucu modelleri sayesinde kitaplarınızı, dilediğiniz her yerde sağlıklı şekilde muhafaza edebilir; edindiğiniz ürünlerin dekoratif özellikleri sayesinde odanıza farklı bir atmosfer kazandırabilirsiniz.

Kitap Tutucu Modelleri

Metal, ahşap, kemik tozu, plastik ve mıknatıslı yapılarıyla dikkat çeken kitap tutucu modelleri, farklı ağırlıklarda ve boyutlarda üretilir. En hacimli kitapların dahi konumlandırılması ve sabit tutulmasında etkili rol oynayan ürünler, özenli geliştirme süreçlerinden geçtikleri için görsel yanları son derece kuvvetlidir. Görsel yapılarında çeşitli canlılar, ulaşım araçları, harfler, müzik enstrümanları, yazılar ve geometrik şekillerin yanı sıra soyut figürlere de yer veren kitap tutucular, seçeceğiniz markanın ortaya koyduğu ürüne göre ünlü çizgi film ya da sinema filmi kahramanlarını da bulundurabilir. Çizgi film ve sinema filmi karakterlerinin lisanslı olması sayesinde görsel ve yapısal detay noktasında beklentileri karşılayan kitap tutucu modelleri, renk açısından da büyük çeşitlilik sunar. Odanızın klasik, retro ya da modern mimarili olması fark etmeksizin rahatlıkla edinebileceğiniz ürünler, bulundukları ortama uyum sağlayabilirler.

Kitaplarınızın yanı sıra DVD, Bluray ve CD’lerinizi de yerleştirebileceğiniz yapıda olan kitap tutucular, alternatif ürünlerle arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize eğlenceli sürprizler yapmanıza da imkan tanır. Örneğin, mıknatıs mekanizmalı kitap tutucu modelleri, kitaplarınızı ya da çoklu ortam disklerinizi konumlandırdıktan sonra havada asılı gibi dururlar. Böyle kitap tutucuların nasıl bu şekilde durduklarını çözmekte ilk etapta zorluk yaşayabilecek arkadaşlarınız, sonrasında ilgili ürünlere hayranlık duyabilirler.

Kitap Tutucu Fiyatları

Tarzınızı yansıtan ve kullanışlı yapılarıyla gün içinde sıklıkla kullandığınız dekoratif ürünlerden biri hâline gelebilecek olan kitap tutucular, çeşitli değişkenlere göre farklı fiyat aralıklarında yer alır. Bu noktada kitap tutucu fiyatları, seçeceğiniz ürünün markası, modeli, boyutları, üretildiği malzeme, lisanslı olup olmaması ve sahip olduğu ekstra özellikler neticesinde şekillenir. Almayı planladığınız kitap tutucuları nerede kullanacağınız ve hangi yapının kullanım alanınıza daha uygun olduğunu belirlemeniz, en uygun ürünü edinebilmeniz açısından önemlidir. Eğer kitaplarınız, bir yanı duvar ve benzeri dayanak noktası bulunan alanlarda konumlandırıldıysa tek taraflı olan kitap tutucu modellerine yönelebilirsiniz. Kitaplarınızın dayanabilecekleri bir alan yoksa tarzınıza ve estetik zevkinize uygun olan farklı boyut ve görsellerle gelen ürünleri rahatlıkla edinebilirsiniz. Uzun süreli kullanımlarda rengi ve yapısı bozulmayacak şekilde imal edilen ürünleri, düzenli olarak toz alıcı fırçalarla ya da ürünlerin ambalajlarında belirtilen şekilde bezle silerek ilk günkü canlılıklarını koruyabilirsiniz.

Sıklıkla kitap okuyan ya da yeni yeni DVD ve Bluray arşivi yapmaya başlayan arkadaşlarınız ve sevdikleriniz için de güzel bir ev hediyesi olarak değerlendirebileceğiniz kitap tutucu modelleri, geniş bir çeşit yelpazesine sahip olduklerı için her zevke hitap ederler. Evlerin yanı sıra iş yerinde de değerlendirebileceğiniz ürünleri, iş yerlerindeki dergilerin düzenli durması için kullanabilirsiniz. Dikkat çekici yapıları ve işlevsel özellikleriyle ön plana çıkarak büyük beğeni toplayan kitap tutucular, kitap okuma alışkanlığının ilerletilmesi noktasında da teşvik edici olabilirler. Sürekli okumak istediğiniz kitapları, ürünlerin arasına yerleştirerek oluşabilecek boş vakitlerinizi kitap tutucular sayesinde verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayan kitap tutuculardan dilediklerinizi edinerek evinizin dekoratif açıdan daha da zenginleşmesine ortam hazırlayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kitap Tutucular

237 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Simge Yapı Dekorasyon Kitap Tutucular
  2. Ohuga Kitap Tutucular
  3. Uber Kraft Kitap Tutucular
  4. Sultans Kitap Tutucular
  5. GiftPoint Kitap Tutucular
  6. Decormet Kitap Tutucular
  7. Gift Garden Kitap Tutucular
  8. Bayman Ticaret Kitap Tutucular
  9. Euro Flora Kitap Tutucular
  10. Sevilir Company Kitap Tutucular
  11. Attach Kitap Tutucular
  12. Mory Concept Kitap Tutucular
  13. kilizman Kitap Tutucular
  14. Bcoverart Kitap Tutucular
  15. Berna Design Kitap Tutucular
  16. Bubigo Kitap Tutucular
  17. DB Kitap Tutucular
  18. Gi Concept Kitap Tutucular
  19. Gift Cloud Kitap Tutucular
  20. Gold Dekor Kitap Tutucular
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Boy A-Z
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Renk A-Z
 8. Malzeme
 9. Tema
 10. En A-Z
 11. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/60003775/18021624
Başa dön