Stor perde modelleri işlevsel özellikleri ve şık görünümleriyle pek çok farklı kişi tarafından tercih edilir. Screen stor perde çeşitleri arasında kaliteli ve estetik tasarımlar sizlere sunulur. Kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi gören stor perdeler, farklı fiyat seçenekleriyle ortaya çıkar. Screen stor perdeler evinizin dekorasyonuna farklı bir hava katabilecek etkiye sahiptir.

Screen Stor Perde Çeşitleri

Farklı kullanım özellikleriyle ön plana çıkan çeşitler arasında tavana ya da duvara monte ederek kullanabileceğiniz modeller vardır. Korniş aparatıyla pratik bir şekilde monte edilen screen stor perde modelleri çeşitli dekorasyon stillerine uyum sağlar. Korniş monte edildikten sonra stor perdeler kornişe asılarak kurulum işlemi tamamlanır. Stor perdenin monte edileceği duvarın, tavanın ve pencerenin ölçülerini doğru şekilde almanız yeterlidir.

Screen stor perdelerin kumaşları değişkenlik gösterebilir. Güneşlik yerine de tercih edilebilen stor perdeler, son derece şık bir görünüm elde etmenizi sağlar ve mekândaki dekorasyon üzerinde köklü değişiklikler elde edebilmenize imkân verir. Özellikle salon ve mutfak gibi mekanlarda sık sık tercih edilen stor perdeler hem kullanım hem de görsellik açısından sizlere avantaj sunar.

Screen Stor Perdeler Nasıl Seçilir?

Görsel açıdan tatmin edici bir etki elde etmek istiyorsanız stor perdeleri tül perdesiz olarak da kullanmayı tercih edebilirsiniz. Stor perdenizin rengini belirlerken duvar rengi, mobilyalarınız, evinizin genel dekorasyonu gibi detayları göz önünde bulundurmalısınız. Farklı renk seçeneklerine sahip olan screen stor perde modelleri arasında evinizdeki eşyalar ve duvar renginiz ile eşsiz bir uyum yakalayabilecek modeller bulunur.

İşlemeleri bol stor perdeler üretilebildiği gibi aynı zamanda daha sade olan stor perde modelleri de üretilir. Bunun yanında şeffaf stor perdeleri de manzara izleme imkanı sunmasından dolayı tercih edebilirsiniz. Mahremiyet açısından herhangi bir problem yaratmayan bölgede yaşıyorsanız doğa manzarasını izleyebilmek için transparan yapıya sahip olan stor perde modellerini de tercih edebilirsiniz. Neme karşı dayanıklı olan stor perde çeşitleri aynı zamanda uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz stor perdeler arasındadır. Küf gibi nem kaynaklı olan problemlerin oluşumuna engel olan bu özellikler sayesinde ürün renginde herhangi bir bozulma meydana gelmez.

Screen stor perdeler, sizlere sundukları estetik görünüme ek olarak pratik kullanım imkânını da sunar. Stor perdelerinizi temizleyebilmek için genel ev temizliğinizi yaparken yıkama işlemlerine de yer ayırabilirsiniz. Klasik perdelere göre daha kolay şekilde temizlenebilen stor perdelerinizi evinizi süpürdükten sonra asılı haldeyken süpürebilirsiniz.

Şık ve Estetik Tasarımlı Screen Stor Perdeler

Yukarı kısımlardan aşağıya doğru hareket ederek süpürge yardımıyla tozunu alabileceğiniz stor perdelerinizi dilerseniz sünger yardımı ile de temizleyebilirsiniz. Herhangi bir leke oluştuğu zaman ıslak bir bez yardımıyla da stor perdenizi silebilirsiniz. Kolay çıkabilecek lekeler için sadece su kullanabilir, daha ağır ve zorlayıcı lekeler için ise özel temizleyici maddelerden destek alabilirsiniz.

Stor perdeler hem tavandan hem de duvardan monte edilebilir. Mekânınızın genel dekorasyon stili ve alan yeterliliğine göre montaj yapılacak olan bölgeye kendiniz karar verebilirsiniz. Montaj öncesinde ürünün ucunda bulunan süslemelere dikkat edilmelidir. Perdenin boy ölçüsü alınacağı zaman uç kısımlarda yer alabilecek dantel ve su taşı gibi aksesuarlar da hesaplanmalıdır. Yükseklik ölçüsü hesaplanırken perde oranına göre ortalama 25 ile 50 cm oranında birikme olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Screen stor perde modelleri arasından seçim yapacağınız zaman ürünün güneş geçirgenliğini de öğrenmelisiniz. Aydınlığı fazla geçirebilen modeller ile birlikte tamamen kapatabilecek aydınlık geçirgenliği son derece yüksek olan modeller üretilir.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Şaraplıklar

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 556 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/60003775/60003782