Ev dekorunu en çok etkileyen unsurlardan biri duvar dekorasyonudur. Ortamın havasını değiştiren tablolar, ortama ışıltı katan aynalar veya odaya bütünlük kazandıran küçük çerçeveler, posterler ve üç boyutlu dekoratif parçalar yaşam alanlarınızı güzelleştirmeye yardımcı olur. Salondan mutfağa kadar kullanıldığı her ortama şıklı katan duvar dekorasyonları farklı parçalar eşliğinde ürünler arasında bulunur.

Klasik ve Modern Duvar Süslemeleri

Klasik ve avangard dekorasyonların tamamlayıcı parçaları olan klasik tablolar ve duvar süslemeleri birçok farklı model eşliğinde bulunabilir. Hat sanatının süslediği yaldızlı tablolar ve deri, bronz, bakır gibi malzemelerden üretilen kaliteli parçalar evinize seçkin bir hava katar. Özellikle dini temalı tablolar, şık ve gösterişli tasarımları ile en çok tercih edilen parçalardan biri olur. Duvar süslemeleri arasında egzotik resimlerin süslediği şık ürünlere de erişebilirsiniz. Aynı zamanda klasik ürünler arasında orijinali ile birebir yapılmış silah maketlerini ve doldurulmuş hayvan başlarını bulabilirsiniz.

Modern duvar süslemeleri arasında ise üç boyutlu ferforje tablolar dikkat çeker. Ofislerden salonlara kadar birçok yerde kullanılabilen tablolar, estetik bir hava yakalamak için yeterli olur. Modern temalara sahip tablolar arasında ışıklı panolar da bulunur. İş yerlerinde, kafelerde veya sıra dışı ev dekorlarında kullanılabilen ışıklı panoları ünlü markaların logo ve isimleri ile bulabilirsiniz. Üç boyutlu duvar süslemelerine de modern temalı ürünler arasında erişebilirsiniz. Kelebek, çiçek veya kuş gibi kabartmalara sahip olan üç boyutlu tabloları salon, hol veya yatak odasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çok Parçalı Panolar ve Haritalar

Son yılların en trend duvar dekorlarından biri olan çok parçalı panolar, birbirini tamamlayan üçlü veya ikili setler halinde satılır. Modern evlerde oldukça rahat bir kullanım sunan çok parçalı panolar, yüzlerce farklı tema eşliğinde bulunabilir. Fantastik ögelerle süslü panolar, sanatçı temalı panolar ve doğa temalı panolar evlerinize renk katar.

Haritalar arasında ise farklı modellere erişilebilir. İkili haritalar, dünya haritaları, ünlü kâşiflerin haritalarını çerçeveli tablolar halinde bulabilirsiniz. Salonda, çalışma odalarında veya yatak odalarınızda kullanabileceğiniz haritalar ile evinize entelektüel bir hava katabilirsiniz.

Mutfaklara Hareket Katan Duvar Süslemeleri

Evde en çok zaman geçirilen yerlerden biri olan mutfaklar için birbirinden şık çerçeveleri, yazı tahtalarını ve posterleri ürünler arasında bulabilirsiniz. Çerçeveler çiçek, kahve, meyve gibi mutfağa uygun temaları ile ortama renk katmayı sağlar. Mutfaklarda sıklıkla görmeye başladığımız kara tahtalar ise farklı ebatlarda ve modellerde alıcıya sunulur. Tebeşirle veya özel kalemi ile aileniz için üzerine not yazacağınız veya eğlenceli çizimler ile ortama hareket katabileceğiniz kara tahtalar, çerçeveli veya çerçevesiz modeller eşliğinde bulunabilir. Çerçeveli modeller ahşap kalın çerçeveleri ile hoş bir görünüm sergilerken çerçevesiz tahtalar, halat gibi süslemeleri ile vintage stili bir hava taşır. Tahtalar arasında restoran ve kafe tipi ayaklı ürünleri de bulabilirsiniz.

Posterler ve Duvar Kâğıtları

Poster ve duvar kâğıtları arasında ağırlıklı olarak gençlere hitap eden ürünler öne çıkar. Spiderman, Star Wars, Doctor Who, Game Of Thrones veya Joker gibi popüler dizi ve film karakterleri ile süslü olan posterler, yatak odalarından salonlara kadar geniş bir alanda kullanılabilir. Aynı zamanda posterler arasında çocuklara uygun temalara sahip ürünlere erişebilir, çocuk odalarına sevimli bir dokunuş yapabilirsiniz.

Duvar kâğıtları arasında ise özel üretilen ürünler bulunur. İstenilen ebatlarda duvara uygun üretilen duvar kâğıtları, uzun yıllar modası geçmeyen temaları ile rahatlıkla kullanılabilir. Koyu tonlarda çiçek temaları, tuğla taş desenleri veya kafe gibi ortamlar için vinil baskılı kâğıtlar ürünler arasında temin edilebilir.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Duvar Dekorları

Duvar Süslemeleri
Posterler
Poster Duvar Kağıdı
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/60000511