Posterler

Dekoratif Posterler

Evinizi, ofisinizi ya da diğer yaşam alanlarınızı güzelleştirmenin çeşitli yolları ve yöntemlerinden biri olan dekoratif posterler, farklı ebat ve tasarımlarıyla duvarlarınızı süslemeye devam ediyor. Yer aldığı mekana kattığı farklı hava sayesinde son derece şık ve zarif duran bu duvar aksesuarları ile hayatınız daha da renkleniyor. Mutfağınızdan başlayarak salon, çocuk odası gibi evin her alanına uygun konularda hazırlanan seçenekler sayesinde dekorasyona da katkı sunarak eşyalarla uyumlu bir şıklık sunuyor. Gün boyu boş duvarlarla bakışmak yerine zevkinize uygun bir posterin göz alıcı renkleriyle, çeşitli temalardaki görüntüsüyle ya da derinliğe sahip görsellerle bakışmanın insan ruhuna iyi geldiği biliniyor. Bu nedenle yaşam alanlarını aynı zamanda çok daha zarif ve şık görünür hale getirmek için pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. 

Yaşam Alanlarında Fark Yaratan Modeller

Günlük yaşamın stresinden ve dertlerinden kurtulmak için huzur verici bir manzara ya da soyut imgeler içeren bir posterin karşısına geçip bir süreliğine de olsa başka şeyler motivasyonu arttırmada olumlu yönde rol oynuyor. Duvarınızın ölçü ve rengine uygun ebat ve çerçeve özellikleri ile birbirinden farklı, gerçeğinden ayırt edilemeyecek güzellikte doğa manzaralarına online alışveriş sayesinde oturduğunuz yerden kolayca sahip olabilirsiniz. Şayet duvarınızın ölçülerine de uygunsa bu koleksiyona dahil olan 60 x 140 cm ölçülerinde kanvas tablolar keyifle kullanılıyor.

Hayranı olduğunuz sanatçılarla her fırsatta göz göze gelerek kendini onlara daha yakın hissetmek isteyenler için de birbirinden canlı renklerle tasarlanmış poster modelleri bulunuyor.  Zevkle izlediğiniz dizilerin oyuncularından sinema yıldızlarına, spor kahramanlarından müzisyenlere kadar daha birçok alandan sanatçının hepsi de birbirinden güzel posterleri, farklı ebatlardaki tasarımları ile koleksiyondaki yerini alıyor. 

Eğlenceli, Şık Görünen İllustrasyon Posterler

Yaşamındaki zorlukları kendine fazla dert etmeyi sevmeyenler veya dertlerinden uzaklaşmak isteyenlerin dileği, bu amaçlar için tasarlanmış komik poster koleksiyonları sayesinde gerçek oluyor. Çerçeveli ya da çerçevesiz seçenekleri ile duvarlarınızı süslemeye hazır, hepsi  birbirinden komik ve şakacı yazılardan, fotoğraflardan, enstantanelerden oluşan posterler, sizi eğlendirmekle kalmayıp duvarlarınıza şık ve zarif bir görünüm kazandırıyor. 

Çivi ve çekiç kullanmadan kolaylıkla duvarınıza monte edebileceğiniz, hepsi de birbirinden ilginç illüstrasyon örneklerinden oluşan dekoratif posterler ile ofisinizin ya da evinizin duvarları sadece renklenmekle kalmayıp, benzersiz bir görünüme de kavuşuyor. Sevdiğiniz sanatçılardan, hayranı olduğunuz film yıldızlarına, hayvanlardan soyut konulara kadar pek çok illüstrasyon örneğine merak duyanlar için özellikle metal plaka posterler tavsiye ediliyor.

Farklı Zevklere Özel Tasarımlar

Çocuğunuzun odasını sevmesi ve sahiplenmesi adına duvarlarını seveceği posterlerle donatmanın önemi biliniyor. Bu amaçla hazırlanmış ve çocuğunuzun hayal dünyasını, zevklerini ve ilgi alanlarını yansıtan son derece sevimli ve şirin posterler magnet montaj kiti sayesinde kolayca monte edilebiliyor. Çizgi film karakterleri ve süper kahramanlar başta olmak üzere bir çocuğun yaşı ve dünyasına uygun olarak tasarlanmış bu posterlerin boyasında bulunan içeriğinin sağlığa bir zararı olmadığı gibi, tercih durumuna göre yıkanabilme ve ütülenebilir özelliği de bulunuyor.

Ofisinizdeki çalışma masanızın karşısındaki duvarda ya da evinizin sıklıkla karşılaştığınız bir alanında, sevdiğiniz bir yazara ait size hitap eden ya da sizi anlatan bir söz bulunması kadar motive edici bir şey nadir bulunuyor. Ayrıca bunaldığınızda ya da canınızın sıkkın olduğu bir anda komik bir sözün karşınızdaki duvarda belirmesi şüphesiz hayatı biraz daha kolaylaştırıyor. Bu tema ile hazırlanmış dekoratif posterler, duvara montesinde kullanılan magnet sayesinde çıkarıldığında duvarlarınıza zarar vermeden defalarca kullanılabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dekoratif Posterler

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Değerlendirme Puanı
Toplam 32 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?