Dekoratif Kutu Fiyatları

Hediyenizi Özel Kılan Tasarım Kutular

Hediyeleri özel kılan ayrıntılardan biri de verdiğiniz kişinin hediye paketini açarken yaşadığı heyecandır. Bu heyecanı ayrıcalıklı kılmak ve güzelleştirmek için birbirinden farklı hediye kutularını tercih edebilirsiniz. Hediyenizi en güzel sunma biçimlerinden biri olan tasarım kutular farklı renk ve dizaynda birçok seçenek içerir. Tek renkli sade tasarıma sahip kutuların yanında üzerinde meyve veya hayvan desenlerinin bulunduğu sevimli ve renkli kutular da sizlere sunulur. Kutuların açılma şekli olarak tamamen ayrılabilen kapaklı kutular olduğu gibi mıknatıslı ve bir taraftan açılabilen türleri de bulunur. Birçok hediyeyle uyum sağlayabilen ve tasarım ürünler içerisinde geniş bir yer edinen kraft malzemeden yapılma kutular da sizlere sunulan seçenekler içerisindedir. Kraft malzeme, taşıdığı kahverengi tonundaki retro görüntüsüyle sade ve ilgi çekici bir yön içerir. Sade kraft kutuların yanında üzerinde süslü işlemelerin veya kurdelelerin yer aldığı çeşitleri de bulunur. Üzerinde süslemelerin bulunduğu kutuların içine hediyenizi yerleştirmeniz yeterli olduğu gibi ekstra bir uğraştan da sizleri kurtarır.

Hediyenizi gerçekten özel kılan kutu çeşitleri içerisinde silindir kapaklı kutular da yer alır. Kalın karton malzemeden imal edilen silindir kutular özellikle küçük boyutlu hediyeler için ideal bir kullanım sunar. Aynı zamanda sevdikleriniz, aldığı hediyeyi içerisinde saklamaktan mutluluk duyacağı bir kutuya sahip olmuş olur. Hediyenizi yerleştirdiğiniz kutuyu iletmek amaçlı kağıt çantalar da düşünülmüş bir ayrıntıyı oluşturur. İçerisinde özel bir anlam taşıyan hediye kutularınızı koyabileceğiniz veya direkt hediyenizi de içerisine yerleştirebileceğiniz kağıt çantalar da birçok seçenek içerir. Gündelik ürünleri taşımakta kullanılan poşet çantalar yerine tercih edebileceğiniz kağıt çantalar ile vereceğiniz hediyenin özel ayrıntılarla iletilmesi, sevdiklerinizi oldukça mutlu eder. En çok hediye alınan zamanlardan biri olan yılbaşına özel tasarımlarda hediye kutuları da bulabilirsiniz. Çam ağacı veya kar tanesi gibi süslemelere sahip yılbaşı tasarımlı hediye kutuları ile yeni yıla başlangıçta sunacağınız en güzel dilekleri oldukça şık bir tasarımla iletebilirsiniz.

Değerli Eşyalar ve Anılara Layık Ahşap Kutular

Kutuların sıklıkla kullanıldığı durumlardan biri de değerli eşyaları saklama ihtiyacıdır. İçerisinde saklanan anılara veya değerli ziynet eşyalarına yakışır biçimde tasarımlara ve malzemelere sahip sandık kutular uzun yıllar evinizde bulunacak eşyalarınız içerisinde yerini alır. Bu sebeple sandık kutular üzerindeki işlemeler, ahşabın dokusu ve iç döşemesi gibi ayrıntılar özenle belirlenir. Özellikle ziynet eşyalarını saklamak için tercih edilen sandıklar içerisinde kilitlenebilir özellikli olanlar da fonksiyonel bir kullanım sunar. Bu sayede yalnızca sizin ulaşabileceğiniz kilitli ve güvenli bir kutuya sahip olabilirsiniz. Ahşap sandıklar eskimeyen zamansız tasarımlarıyla her daim özel eşyalarınızı saklamak için eşsiz bir seçenek yaratır. Hint oyma, eskitme ahşap veya klasik oval kapaklı sandık tasarımlı küçük ahşap sandıklar arasından zevkinize uygun bir ürün bulabilmeniz her zaman mümkün.

Ziynet eşyaları arasında özel bir yer edinen büyük mücevherler için özel olarak tasarlanan mücevher kutuları da bulunur. Bu kutular ile hediye etmek istediğiniz mücevherleri değerine yakışır bir biçimde sunabilirsiniz. Ahşap malzemeleri ve özel kadife kaplamaları ile mücevherlerin özel tasarımlarını ön plana çıkaran bu kutular mücevheri muhafaza etmek için de en uygun koşulları karşılar. Yalnızca mücevherler için değil saat veya tesbih gibi özel aksesuarların saklanması için de tercih edilebilecek kadife kaplamalı kutular çok yönlü bir kullanım içerir. Kültürel anlamda büyük değerler içeren ve kültürlerin birçok ayrıntısını içerisinde barındıran özel işlemeli tabaklar da anlamlı hediyelikler içerisinde yerini alır. Hassas materyallerden imal edilen değerli tabaklar için kullanılabilecek tabak kutuları da sizlere sunulur. Ahşaptan imal edilen ve iç kaplamasında tabakların hassaslığına yönelik kumaşlar tercih edilen tabak kutuları tabakları saklamak için en uygun seçeneklerden biridir. Birçok önemli gün, yarışma veya onurlandırma içeren etkinliklerde kişilere manevi değeri oldukça yüksek olan plaketler verilir. Plaketler kişilerin başarılarının bir göstergesi olarak ömür boyu saklanmak istenen özel eşyalar içerisinde yerini alır. Plaketler manevi değeri açısından özenle sunulur ve bu sunumu estetik kılan en önemli ayrıntılardan biri de plaket kutusu kullanımıdır. Plaket kutuları ile sunulan tebrik veya teşekkürler oldukça şık bir kaplama içerisinde iletilir.

İçi Sevgi Dolu Kutular ile Hoş Sürprizler

Sevgiyi iletmenin en içten ve açık biçimlerinden biri de sözlerdir. Sevginizi anlatan cümleler aradaki bağı kuvvetlendiren ve zihne kazınan ayrıntılar yaratır. Aşk kutuları, içerdiği onlarca özel cümlenin olduğu oldukça mutluluk veren bir hediyedir. Özleminizi, verdiğiniz değeri, sevgilinizin hayatınızdaki yerini ve geleceğe dair umutlarınızı içeren özel cümlelerin yer aldığı aşk kutuları kalp ve benzeri özel tasarımlara sahiptir. Sevgiliniz için aldığınız hediyelerde kullanabileceğiniz “Seni seviyorum” veya “İyi ki varsın” yazılı kalp tasarımlı ahşap kutuları da seçenekleriniz içerisinde değerlendirebilirsiniz. İç içe geçebilen yapılarıyla açtıkça yeni bir sevgi sözcüğüyle karşılar ve en içteki kutuya değerli bir hediye koyarak bütünlüklü bir hediye tasarlayabilirsiniz. Sade tasarımlı kalpli kutular da birçok çeşit içerir. Karton, ahşap veya metal malzemelerden üretilen kalpli kutular hediye etmek istediğiniz takı, el yapımı ürünler veya küçük boyutlu birçok hediye için uygun bir seçenek yaratırlar. Hayatınızdaki en önemli insanlardan biri olan sevgiliniz veya eşiniz için aldığınız hediyeleri, ona olan sevginizi simgeleyen kalpli kutular ile daha anlamlı kılabilirsiniz.

Evinizi Güzelleştiren Dekoratif Ayrıntılar

Ev içerisinde birçok alanda kişisel veya ortak kullanıma ait eşyaların düzeninin sağlanması için kutu kullanımı tercih edilir. Eşyalarınızın kolaylıkla erişilebilir olmasını sağlamanın yanında dekoratif görünümleriyle de evinize farklılık katarlar. Örneğin ev içerisindeki havanın değişimini sağlayan, güzel kokularla mistik bir dinlenme alanı yaratan tütsüler için özel tasarımlı ahşap tütsülükler bulunur. Tütsülerinizi yakmanız için özel bir alan içerdiği gibi birçok tütsülük içerisinde tütsülerinizi yerleştirebileceğiniz muhafaza alanları da yer alır. Sepet benzeri ve genellikle dikdörtgen yapıya sahip fonksiyonel ahşap kutu ürünlerini de evinizin belirli köşelerinde kullanabilirsiniz. Genellikle dergi veya gazete gibi gündelik okuma materyallerini koymak için değerlendirilen ahşap kutular farklı amaçlarla da kullanılabilir. Örneğin bir hobiniz varsa eğer kullandığınız malzemeleri içerisine koyabilir veya banyo gibi alanlarda temizlik malzemelerini yerleştirmek için değerlendirebilirsiniz. Fonksiyonel ahşap kutulara benzer bir yapıda olan ahşap kasa ürünleri de aynı amaçlarla kullanılabilecek dekoratif kutu ürünleri içerisinde yerini alır.

Çalışma masanız üzerinde kullanılabilecek kutu çeşitlerinden biri de ahşap kutulardır. Kapaksız tasarıma sahip bu kutular içerisine kitap veya çeşitli materyalleri yerleştirebilir ve çalışma ortamınızın daha düzenli olmasını sağlayabilirsiniz. Birçok not veya belgenin üzerinde yer aldığı A4 kağıtları için kullanabileceğiniz tasarım ahşap kağıt tepsileri de çalışma ortamınıza estetik bir görünüm kazandıracak ayrıntılar içerisindedir. Ev dekoruna ayrı bir güzellik katan tasarım kutular içerisinde gramofon tasarımlı kutular da yerini alır. Eski bir gramofon görüntüsünün sağlandığı bu kutular içerisinde değerli eşyalarınızı koyabilir veya hediye olarak seçenekleriniz içerisinde bulundurabilirsiniz. Eski müzikleri orijinal pikaplardan dinlemeyi seviyorsanız eğer plaklarınızı özenle yerleştirebileceğiniz ahşap plak kutusu çeşitleri de evinize hoş bir dokunuş yaratacak ürünler içerisinde yerini alır. Küçük boyutlu ve kaybolmasını istemediğiniz eşyalarınız için değerlendirebileceğiniz kutu çeşitleri içerisinde çekmeceli olan ürünler de yerini alır. Evinizin daha düzenli bir yer olmasını sağlamanın yanında estetik tasarımları ve çok yönlü kullanımlarıyla dekoratif kutular küçük ve hoş ayrıntılara sahip olmanızı sağlar.

Mutfak Dizaynına Ahşap Dokunuşlar

Evin en önemli alanlarından birini mutfaklar oluşturur. Kutu ürünleri içerisinde mutfaklarda da kullanabileceğiniz ve hem işlevsel hem de dekoratif birçok ürün bulunur. Birçok evde çeşit çeşit bitki çayları yer alır. Bitki çaylarını yerleştirdiğiniz çekmece ve dolaplarda seçim yapmak ve kutuları içerisinden ulaşmak biraz zorlayabilir. Bu sorunu ortadan kaldıran ve çayları oldukça şık bir şekilde sunan kutular içerisinde ahşap çay kutuları yer alır. Sallama çay paketlerinin boyutlarına göre tasarlanan çay kutuları içerisine tüm çaylarınızı yerleştirebilir ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özellikle kahvaltılarda ve birçok tatlı tarifinde oldukça sık bir şekilde kullanılan yumurtalar için de yumurta kutusu çeşitleri bulunur. Ahşap yumurta kutusu ürünleri yumurtalar için güvenli bir muhafaza alanı yaratırken ahşabın doğal dokusuyla yemek yapma sürecinde sizlere keyifli bir deneyim yaşatır.

Mutfakta daima bulunan en önemli gıdalardan birini de ekmekler oluşturur. Ekmekleri saklamak için kullanabileceğiniz ahşap ekmek kutuları sağlıklı bir muhafaza alanı sağlar. Büyük miktarlarda alınan ve stoklanan ürünler için kullanılabilecek dekoratif saklama kutuları ile bakliyat ve benzeri ürünlerinizi pratik bir şekilde saklayabilirsiniz. Dekoratif saklama kutuları, farklı boyutlara sahip setler içeren seçenekleriyle mutfak içerisinde birçok alanda kullanılabilir. Dekoratif saklama kutuları diğer mutfak kutularından farklı olarak ahşap malzemeden değil, plastikten üretilirler.

Gardropları Rahatlatan Kullanışlı Kutular

Ev içerisinde kutuların kullanışlılık sağladığı ve kapladığı alanda sizlere fonksiyonel imkanlar sunduğu alanlar içerisinde gardroplar bulunur. Organizer kutular ile büyük alanları parçalara bölebilir, kutular içerisinde giysilerinizi veya eşyalarınızı yerleştirerek düzenli bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Yalnızca gardroplar içerisinde büyük alanlar için değil, çekmeceler için de kullanabileceğiniz çekmece organizerleri karmaşıklığın önüne geçmenizi sağlar. Çekmeceler içerisine yerlertirerek içerisindeki alanı küçük kutulara bölen bu organizerlere çorap, iç çamaşırı, saat veya farklı aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Çekmece içerisine sığabilecek boyutta tasarlanan çekmece içi kapaklı kutu çeşitleri de değerlendirebileceğiniz ürünler içerisinde yerini alır.

Özel Şaraplar İçin Dekoratif Ahşap Kutular

İçkiler içerisinde özel bir yere sahip olan şaraplar, üretildikleri üzümün bağından şişelenme biçimine dek birçok ayrıntıya dikkat ederek üretilir. Aynı zamanda yıllandıkça tadının yerine oturduğu yapısıyla zamanın güzelleştirdiği içkiler içerisinde yerini alır. Bu ayrıntıları bakımından özel bir hediye olarak da değerlendirilen şaraplar için ahşap kutular kullanmak yerinde bir tercih oluşturur. Şarabın görüntüsüne ve ağırlığına istinaden muhafaza edileceği ve ayrıca darbelerden de korunacağı ahşap kutular verdiğiniz hediyeyi daha anlamlı kılar.

Kitap Kutular ile Gizli Alanlar Yaratın

Kutular içerisinde tasarımlarıyla ön plana çıkan ve farklı kullanım alanları sağlayan özel ürünler de yerini alır. Bu ürünlerden biri de kitap kutulardır. Kitaplık içerisine yerleştirildiğinde normal bir kitap izlenimi veren kitap kutular içerisine özel eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Kitap kutular üzerinde kitap izlemini veren görüntüler için genellikle sözlükler veya yabancı kaynaklı kitap tasarımları yerini alır. Bu sayede kitaplık içerisinde oldukça uyumlu bir şekilde kendisini gizleyebilirler. Kitap kutular ile gizli alanlar yaratmanın yanında bu kutuları sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz sürpriz hediye açılışları için de değerlendirebilirsiniz. İlk bakışta bir kitap olarak algılandığından ötürü tatlı bir yanılgı sağlayabilir ve asıl hediyenizi kutu içerisinde sunabilirsiniz. Birçok fikre eşlik edebilecek kitap kutular yaratıcılığınızla birlikte oldukça mutluluk veren bir ürüne dönüşebilir.

Dekoratif Oyuncak Saklama Kutuları

Çocukların dünyalarında onların eğlenmesini sağlayan ve gelişimlerini destekleyen ürünler içerisinde oyuncaklar ilk sıralarda yer alır. Çocuklar yeni oyunlar yaratmak için sürekli olarak yeni oyuncak isteyip genellikle oyuncakları içerisinde sürekli bir geçiş sağlarlar. Bu sebepten ötürü birçok oyuncağa sahip olabilirler. Oyuncaklarının çok sayıda olması beraberinde dağınıklığı da getirebilir. Bu dağınıklığı önlemek adına oyuncak saklama kutularını tercih edebilirsiniz. Kumaştan imal edilen oyuncak sepetleri kolay taşınalabilirliğiyle seçenekleriniz içerisinde yerini alabilir. Oyuncakların içerisine yerleştirilebileceği seçeneklerden biri de jumbo plastik kutu ürünleridir. Büyük boyutlu bu kutular içerisinde çocuklar birçok oyuncağını rahatlıkla sığdırabilirler. Aynı zamanda çocukların sevdikleri çizgi kahramanlarla tasarlanan jumbo plastik kutular sayesinde oyuncakların toplanması üzerinden düzenlilik öğretilirken keyifli ve istekli bir öğrenim süreci geliştirilebilir. Oyuncakların saklanabileceği bir diğer alternatif olan ahşap kutular da uzun ömürlü kullanım sağlanabilen seçenekler içerisinde yerini alır.

Strafor Kutular ile Eşyalarınızı Güvene Alın

Ürünleri darbelerden korumak amacıyla kullanılan ürünler içerisinde strafor kutular büyük bir kullanım alanına sahiptir. Strafor köpük kutu ürünleri üretildikleri köpük malzeme sayesinde darbeleri absorbe ederek içerisindeki ürünün korunmasına fayda sağlar. Aynı zamanda içerisindeki ısıyı uzun süre muhafaza edebilen yapılarıyla gıda taşımak için de kullanılır. Buz aküleri ile desteklenerek dondurulmuş ürünlerin bir yerden bir yere taşınmasında fayda sağlarlar.

Birbirinden Farklı Tasarımlarda Özel Metal Kutular

Kutular içerisinde uzun süre anı saklamak için tercih edilen ürünler arasında metal malzemeden üretilen çeşitler de yerini alır. Metal kutular sağlam yapıları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunarlar. Aynı zamanda içerisine yerleştirdiğiniz ürünlerin korunması bakımından da darbelere karşı korunaklı bir yapı içerir. Metal kutu ürünleri çeşitli geometrik desenlerde ürünler içerirken özel hediyeler veya anılar için değerlendirilebilecek kalp tasarımlı seçeneklere de sahiptir. Metal kutuların bir diğer kullanım alanı da hediye çikolata ve kurabiyelerdir. Özel çikolata kutuları tasarımları ile dikkat çeken bir yapıya sahiptir. Kendi yaptığınız özel tatlıları veya butik işletmelerden satın aldığınız özel çikolataları yerleştirmek için mükemmel bir seçenektir. Geçmişte özel çikolatalar satılırken metal kutular tercih edildiği için retro bir değer de taşır.

Düğün Hazırlıklarını Estetik Kılan Kutular

Düğün hazırlıklarında değerli birçok ânı estetik kılan kutular bulunur. Bu kutulardan biri de damat bohça kutularıdır. Damat için alınan özel hediyelerin içerisine yerleştirildiği bu kutular düğün ve damat temalı tasarımlar içerir. Aynı zamanda gelin bohçaları için kullanılabilecek birçok tasarım kutu da ürünler içerisinde yerini alır. Özel hediyelerin görünür biçimde ancak oldukça estetik bir şekilde sunulduğu kutu çeşitlerinden biri de asetatlı kutulardır. Kartonla birlikte tasarlanan asetat kutular şeffaf yapılarıyla içerisindeki ürünün oldukça şık bir şekilde iletilmesini sağlar. Evliliğin önemli simgelerinden biri olan yüzükler için kullanılabilecek özel kutular da seçenekleriniz içerisinde yerini alır. Nişan veya söz mendil kutuları yüzüklerin dekoratif bir biçimde yer alacağı oldukça şık bir alan yaratır. Evlilik tekliflerinde yüzüğün yer alacağı kutuların özel tasarımlara sahip olması da unutulmaz anları oldukça şık ayrıntılarla süsler.

Hediye için kullanacağım kutulara hediyemin sığıp sığmayacağını nasıl anlayabilirim?

Ürün açıklamalarında kutuların en, boy ve yükseklik ayrıntıları yer almaktadır. Hediye edeceğiniz ürün ile kutu boyutlarını karşılaştırmak yaşayabileceğiniz olası problemleri önleyebilir.

Hassas ürünleri saklamak için hangi tür kutuları tercih etmeliyim?

Kolay kırılabilecek ürünler veya kıymetli eşyaların korunaklı bir muhafazası için ahşap veya metal malzemeden üretilen kutular daha kullanışlı bir seçenek olarak sizleri karşılar. Alınabilecek darbelere karşı sert yapılarıyla metal ve ahşap kutuları içerisindeki ürünleri koruyan bir yapıya sahiptir. Karton kutular içerisinde duvarlı kutu ürünleri de darbeyi absorbe edebilen bir tasarıma sahiptir.

Kutuları muhafaza ederken uzun ömürlü olmasını nasıl sağlayabilirim?

Plastik malzeme dışındaki karton, ahşap veya metal gibi malzemelerden üretilen kutular nem ve ıslaklıktan etkilenebilecek yapılara sahiptir. Örneğin balkonda kullanılan ve yağmurla teması gerçekleşen ahşap kutular zaman içerisinde şişmeler yapabilir. Bu sebeple bulundurduğunuz alanın serin ve kuru olması dekoratif kutuların kullanım ömürlerini uzatır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dekoratif Kutu Fiyatları

3126 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 43 / 3126 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?