Ev Düzenleyicileri

Her alanda ihtiyaç duyulan düzenleyici gereçler, ferah yaşam alanları oluşturmanıza yardımcı olur. Kişisel eşyalar, bakım ürünleri, ev gereçleri veya mutfak ürünleri gibi her türlü eşya için tasarlanan Ev Düzenleyicileri, saklama kutularından askılara kadar birçok ürünü kapsar. Gardıroplar için askılar, giysi kutuları, ayakkabı kutuları ve takı kutuları dolabınıza düzen vermenizi sağlarken; evinizin her alanında kullanabileceğiniz sepetler, organizerler ve dekoratif kutular yaşam alanlarınıza renk ve düzen katar.

Kullanışlı Sepetler ve Kutular

Ev düzenleyicileri arasında saklama kutuları da bulunur. Saklama kutuları, mutfak için yiyecek saklama kutularından bavul veya kasa düzenleyici olarak kullanılan organizerlere kadar birçok ürünü kapsar. Mutfak için tasarlanan saklama kutuları arasında plastik yemek kutuları ve metal kurabiye kutuları öne çıkar. Kurabiye kutuları dekoratif desenleri ile dikkat çeker. Aynı zamanda mutfak için üretilen düzenleyici gereçler içinde dolap içi raflar ve çok katlı organizerlere erişebilirsiniz.

Saklama kutuları arasında yatak odası için üretilen hurç tipi ürünler yer alır. Kapaklı tasarıma sahip olan hurç tipi ürünler; yatak altında, gardırop üstünde veya içinde rahatça kullanılabilir. Çekmece ve kasa içi düzenleyiciler arasında ise çok parçalı organizer setler bulunur. Büyük küçük bölmeleri ile şifonyer çekmecelerinde veya gardırop, komodin çekmecelerinde kullanabileceğiniz ürünler ile dağınıklığın önüne geçebilirsiniz. Hurç tipi kutular arasında ise içinde yorgan ve yastık saklamaya imkan tanıyan geniş hacimli ürünler yer alır. Kullanılmayan nevresimleri, misafir yorganlarını veya kışlık kıyafetleri muhafaza edebileceğiniz ürünler, eşyalarınızı tozdan ve kirden korumaya yardımcı olur.

Mekanlara Renk Katan Dekoratif Kutular

Açık raflarda kullanım için tasarlanan dekoratif kutular, şık tasarımları ile sıradan saklama kutularından ayrılır. Salonda, mutfakta, çalışma odalarında veya yatak odalarında kullanılan kutular, üretildiği malzemeye göre değişir. Katlanabilir yapıda olan kutu çeşitleri, tutma askıları ve renkli tasarımları ile canlı bir hava oluşturmanızı sağlar. Ahşap kutu çeşitleri ise vernikli tasarımları, eskitme görünümleri ve kilitli özel dizaynları ile çalışma odalarında ve kitaplıklarda kaliteli bir dekorasyon oluşturur.

Çok renkli tasarıma sahip olan kutular arasında oyunca saklama sepetleri yer alır. Çocuk odaları için özel olarak tasarlanan ürünler, eğlenceli baskıları ve tasarımları ile çocuklarınızın yaşam alanlarına hareket katar. Dekoratif kutular arasında ise işlemeli ve sedefli kutular dikkat çeker. Sedef kakma kutuları mücevher kutusu olarak kullanabileceğiniz gibi, kilitli tasarımları her türlü değerli eşyayı saklamak için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ahşap kutular arasında tütün kutusu gibi özel ürünlere de erişebilirsiniz.

Dar Alanlara Özel Pratik Çözümler

  • Pratik saklama gereçleri arasında elbise askıları öne çıkar. Elbise askıları, çok katlı tasarıma sahip olup birden çok eşyayı asmayı mümkün kılar. Pantolon, şal gibi kıyafetler için özel olarak tasarlanan ürünler, kıyafetlerinizin kırışmasını önler.
  • Elbise askıları arasında dar dolaplarda pratik bir kullanım sunan çok gözlü askılar bulunur. Çok gözlü askılar, birden çok askıyı yatay veya dikey şekilde muhafaza etmenize imkan tanıdığı için boş alanlar yaratır.
  • Gardırop içinde yer açmaya olanak veren diğer bir askı türü de çok katlı askı aparatlarıdır. Dikey şekilde asılarak yerden tasarruf etmenizi sağlayan ürünler, çok katlı yapısı ile ondan fazla askıyı taşıyabilir.
  • Pratik çözümler sunan takı askıları ise elbise askısı şeklinde tasarımları ile gardırop içinde veya dışında takıları saklamanızı sağlar. Yüzük, kolye, saat ve küpe için özel bölmelere sahiptirler.
  • Ayakkabı kutuları ise hem yerden tasarruf etmenizi hem de ayakkabılarınızı şeklini koruyarak saklamanızı sağlar. Birden çok ayakkabıyı saklamaya olanak veren çok bölmeli ürünler, farklı ortamlarda da kullanılabilir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ev Düzenleyicileri

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Dekorasyon
Dekorasyon
Ev Düzenleme & Saklama
Ev Düzenleme & Saklama
Dekoratif Kutu
Dekoratif Kutu
Elbise Askısı
Elbise Askısı
Ayakkabı Kutusu
Ayakkabı Kutusu
Saklama Kutusu
Saklama Kutusu
Takı Kutusu
Takı Kutusu
Takı Askısı
Takı Askısı
Yüzük Kutusu
Yüzük Kutusu
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 45 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?