Yüzük Kutusu

Yüzük Kutusu Fiyatları

Güzel bir evlilik teklifini özel ve şık bir yüzük kutusu ile taçlandırabilirsiniz. Veya nişanınızda fotoğraf karelerinde yer almasını istediğiniz alyans kutularını dikkatli seçimlerle gününüzü ölümsüzleştirebilirsiniz. Artık klasik tek tip yüzük kutularının olmadığını belirtmek istiyoruz. Yüzük kutularına olan yoğun talepler neticesinde takı tasarımcıları özellikle yüzükler konusunda hassasiyet göstermektedir. Yüzük kutuları çeşitleri renklere ve özel tasarımlara sahiptir. Yüzükler için özel olarak şekillendirilen, farklı malzemeden yapılan ve şık duran yüzük kutuları tasarlayıp gerektiğinde özel anlar için yüzükle birlikte sunulmaktadır. Yüzük kutusu fiyatları kullanılan malzemeye göre değişir. Şeffaf, kadife, metal, ahşap ya da ışıklı veya müzikli modelleri ile son derece yoğun bir talep artışı yaşanmaktadır. 

Yüzük Kutuları

Size hediye edilen yüzük kutusunun şıklığını her zaman koruyacağı için onu, ömür boyu muhafaza etmek istersiniz. Hem ilk günkü heyecanınızı hatırlamak hem de diğer aksesuarlarınızla birlikte kullanmak istersiniz. Çünkü bu yüzük kutuları anınızı daima canlı ve taze tutacaktır. 

Aslında hem erkekler için hem de kadınlar için tasarlanmış olan yüzük kutularını dilediğiniz renk ve modelde seçebilirsiniz. Işıklı olan yüzük kutuları en özel anlar için kullanılırken, şeffaf modelleri ile birlikte metal ve ahşap modeller de artık yoğun ilgi görmeye başlamıştır. 

Yüzük Kutusu Cam

Yüzük kutuları içinde bazı modeller oldukça dikkat çekicidir. Bunlardan biri de yüzük kutusu cam modelidir. Şeffaf yapısı ile ilk görevini yerine getirdikten sonra diğer takılarınızı da bu cam kutuda muhafaza etmeye devam edebilirsiniz. 

Yüzük kutuları incelendiğinde camlı modellerde daha sonra küpe, kolye, yüzük gibi diğer aksesuarlarınızı da kullanmaya devam edebilirsiniz. Şeffaf olması nedeni ile sık kullandığını ve hep görmek istediğiniz mücevherlerinizi yerleştirebilirsiniz. Böylece aradığınız mücevherinizi hemen bulabilir, daima gözünüzün önünde kalmasını sağlayabilirsiniz. Sizler de aradığınız mücevheri kolayca bulmayı amaçlıyorsanız hemen bir cam yüzük kutusu edinebilirsiniz. 

Yüzük Kutusu Çeşitleri

Yüzük kutu çeşitleri renkleri ve özel şekilleri ile tasarım harikaları olarak karşınıza çıkmaktadır. Odanızda veya kişisel zevklerinize uyumlanmış olan mücevherlerinizi bu kutularda muhafaza eder, bu kutularla takılarınızı düzenleyebilirsiniz. Hem erkek hem de kadınlara özel olarak tasarlanan yüzük kutusu çeşitleri tasarımlara, ebatlarına ve en çok satılan renklerine göre fiyatlandırılırlar. Diğer mücevher kutularınızla ya da erkeklerin muhafaza ettikleri tespih kutuları ile bir bütünlük sağlayacak modeli mutlaka bulabilirsiniz. Şeffaf/saydam, ahşap, metal ya da ışıklı gibi farklı model ve tasarımlara sahip olan yüzük kutularını hem dolap içerisinde hem de dolap dışında dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz şıklığa sahiptir. 

Yüzük Kutusu

Aslında her şey küçük bir ayrıntıda gizlidir sözü ile sıradan bir yüzük kutusunun dahi evde kullanıldığı aşikardır. Bir de bu kutuların özel tasarımlı olanları elinize geçerse kim bilir neler yapılır! Evet, evdeki yüzük kutularının dahi önemli görevleri vardır. Kaybolması muhtemel küçük parçaları koymak için kullanılan karton yüzük kutularının yanı sıra ahşap, metal veya cam tasarımlı olan cam yüzük kutularının çok daha büyük görevleri olacaktır. Ancak onların duruşlarında ki şıklıkları ve zarafetleri nedeni ile takıların ya da mücevherlerin yeni yeri olacaktır. Tarzınıza ya da zevkinize hitap eden bir yüzük kutusu hediyesinin taşıdığı anlamı çok büyüktür. Özel tasarımlı yüzük kutuları ömür boyunca saklanacaktır.

Yüzük Kutusu Işıklı

Takılarınızı sergilemek için ve günlük kullanımlarda kolaylık sağlamak adına ya da takılarınızın nerede olduğunu bilmek isterseniz bu özel yüzük kutu tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Tüm takılarınızın ya da mücevherlerinizin bir arada olmasını istiyorsanız ve onları şık bir şekilde sergilemek ya da sizin gözünüze öyle görünmesini isterseniz bu kutuları kullanabilirsiniz. Kadife kutuların da şimdilerde çok daha şık tasarımlara sahip olduğunu görebilirisiniz. Artık kadife yüzük kutusu ışıklı bir görüntüye kavuşmuş, ahşap yüzük kutuları oymalı bir sandıkla karşımıza çıkmıştır. Yüzük kutularının cam olanları ya da metal olanları mükemmel bir görünüme kavuşmuştur. Hediye olarak tercih edebileceğiniz oldukça şık tasarımlarlar unutulmaz bir armağan olacaktır. Yüzük kutusu aslında çok klasik bir eşya olarak hatırınızda kalabilir. Ancak klasikliğin daha da ötesine gidilerek ışıklı tasarımları ile oldukça şık bir kutuya dönüştürülmüştür. Evlilik teklifi yaparken ışıklı yüzük kutuları ile şık ve oldukça etkileyici bir görüntü sergilemiş olursunuz. Daha sonra bu ışıklı yüzük kutusu, küpeleri muhafaza etmek için kullanılacaktır. Kadınlar bu tarz etkileyici görüntüye sahip olan kutuyu, vazgeçemediği küçük değerli eşyalar için kullanacaktır. 

Yüzük Kutusu Çoklu

Mücevherlerinizi veya takılarınızı bir arada bulundurmak isterseniz onların her birini ayrı kutularda saklamaya çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak sizi bu durumdan kurtarmak için yüzük kutusu çoklu modellerini satın alarak küçük ebatta olan eşyalarınızı daha şık ve düzenli bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Küçük küpelerinizi, yüzüklerinizi, zincir kolyelerinizi bu çoklu kutulara yerleştirebilirsiniz. Takılarınızın adedine göre uygun çoklu kutuları seçebilirsiniz. Böylece yer sorununuz olmadan tüm takılarınızı aynı bölümde kullanmış olursunuz. 

Şeffaf Yüzük Kutusu

Şeffaf yüzük kutusu kendi takılarınızı sergilemek için veya hangi takılarınızın nereye yerleştirdiğinize dair kolay bir şekilde görülmesi için tasarlanmıştır. Görsel bir dekor sergilemek için çok avantajlı olan şeffaf yüzük kutuları tüm aksesuarlarınız için oldukça idealdir. Kullanımı kolay olan bu tasarımlar oldukça kaliteli malzemelerden yapılmıştır.

 Metal Yüzük Kutusu

Metal yüzük kutusu hediyelerin sunum şekillerinin farklı yönlerini ortaya koymak için üretilmişlerdir. Üretilen bu kutular, hediyelerinizin sunuş şeklinin şık ve özel olmasını sağlayarak, karakterinizi ve tarzınızı gösterecektir. Hediye edeceğiniz yüzüğün metal kutu ile sunumu kişiye özel olduğu hissini sağlamış olacaksınız. Küçük yüzük kutusu olarak bakılmaksızın sıradan değil özel olduğu hissi verilen kutulardır. Birbirinden şık tasarımları olan yüzük kutularının modellerinde hediye edeceğiniz onlarca seçeneklerden birini tarzınıza ve zevkinize uygun bir model sizi bekliyor olacaktır.

Metal yüzük kutuları kullanım özelliği ile de kullanım avantajı sağlamaktadır. Ömür boyu kullanımı ile anılarınız hep taze kalacaktır. Hem anılarınız göz önünde olacak hem minik takılarınız güvenli bir şekilde muhafaza edilecek hem de kutular sayesinde onları titiz bir şekilde koruyabileceksiniz. Böylece yüzükleriniz veya küpeleriniz ışıktan, nemden, tozdan ve en önemlisi kaybolma riskinden uzak tutulacaktır.

.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yüzük Kutusu Fiyatları

252 ürün listeleniyor
Be Beauty
Eternity11
Angle
Passion11
Sunshine
Tesbihane
Sezgin Kutu ve Aksesuar
Mia Luxurious
Kristal Home
Feryal
Golden Wooden
Weichuang
Woodvive
Junjue
Megass Dekor
Akdeniz Kutu
Gumush
Merra Aksesuar
Metro Decoration Display
Seltar Home Goods
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 36 / 252 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?