Takı Kutuları ve Modelleri

Gösterişli ve ışıltılı bir görünüme sahip olmak için kullandığınız takılarınızı muhafaza etmek, dayanıklılığını korumak ve düzenini sağlamak için takı kutuları kullanabilirsiniz. Boyutları ve aparatları gereği kolayca kaybolmaya yatkın olan küpeleriniz kullanım ya da satın alma sonrasında takı kutusunun da aracılığı ile oldukça pratik şekilde muhafaza edilebilir.

Hazırlanma sürenizin kısıtlı olduğu sürelerde takı kutularınız sizler için büyük bir yol gösterici olur. Seçim yapmakta zorlanıyorsanız takı kutuları sayesinde bir arada görmüş olduğunuz bütün küpeleriniz arasından istediğiniz parçayı kolaylıkla bularak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Üstelik sadece küpeler için üretilen delikli stantlar sayesinde onları diğer aksesuarlarınızdan kolayca ayırabilirsiniz.

Kolyeleriniz Birbirine Karışmasın

Farklı kıyafetlerinize uygun olarak satın aldığınız irili ufaklı kolyeleriniz, gereksinim duyduğunuz anda zincirlerinin ya da uç kısımlarının birbirine karışması yüzünden hayatınızı zorlaştırıyor olabilir. Son yıllarda yaygın olarak kullanılan çoklu kolye modellerinden birine sahipseniz diğer kolye zincirleriniz ile karışan olumsuz bir durumla karşılaşma ihtimaliniz her zamankinden daha yüksek olabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına, takıları birbirinden ayrıştıran, onları düzenli biçimde sizlere sunan kolye sergileme ya da saklama stantlarını kullanabilirsiniz.

Bileklerinizi en zarif şekliyle gösteren, tarzınızı yansıtan bileklikleriniz iplerinin ya da zincirlerinin birbirine dolaşması nedeniyle olumsuz duygulara sebep olabilirler. Bu tip olumsuz anları sizlere pratik, kolay ve düzenli hale getiren bileklik askılıklarını, yastıklarını ve daha birçok materyali kullanabilirsiniz.

Değerli Takılarınızı Koruyun

Görür görmez vurulduğunuz değerli saatleriniz ve diğer mücevherlerinizi güvenli şekilde muhafaza etmediğiniz takdirde zamanla paslanma, çizilme gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Oysa basit şekilde kapalı ve yumuşak mücevher kutuları sayesinde değerli ürünlerinizi güvenle koruyabilir onların birbiri ile temasını önleyerek çizilmemesini sağlayabilirsiniz. Olumsuz hava koşulları yüzünden zamanla renginde ya da yapısında olan değişiklikleri en aza indirmek amacı ile onları kapalı saat ya da mücevher kutularında kullanabilirsiniz. Üstelik saat koleksiyonu gibi hobilere sahip kişiler için oldukça önemli olan saat saklama kutuları, içerisinde bulunan yumuşak yastıklar ile her bir parçayı en detaylı şekilde görünebilir ve düzenli bir hale getirir.

Takı kutuları, ‌organizerler, takı askıları, çekmeceli kutular ile birçok farklı aksesuarınızı bir arada tutan, gerekli durumlarda birçok alternatifi sizler için sunan aparatlar, odanızda ya da diğer kullanım alanlarınızda sizleri alandan ve zamandan tasarruf etmeyi amaçlar. Üstelik cam, ahşap ve birçok alternatif çeşitleri ile kendi tarzınıza en uygun olanı seçmenize olanak tanır.

Farklı Aksesuarlar Bir Arada

Her bölmesine farklı bir aksesuarınızı yerleştirebileceğiniz çekmeceli takı kutuları ise bir diğer kullanışlı model içerisinde yer alır. Çekmeceli takı kutularını kendi gereksinimlerinize göre 3’lü 4’lü ya da daha fazla bölmeli şekilde alabilirsiniz. Bir bölmesine bilekliklerinizi bir diğer bölmesine de kolye ya da diğer aksesuarlarınızı yerleştirerek oluşabilecek olan karışıklıkların ve düzensiz bir görünümün önüne geçebilirsiniz. Takı boyutlarınıza göre de seçebileceğiniz takı kutularında, çekmecelerin derinliği de sizler için bir diğer avantaj olacaktır. Derinliği fazla olan çekmecelere uzun kolyelerinizi, gösterişli yüzüklerinizi ya da büyük taşlı yüzüklerinizi koyarak onları kolayca yerleştirebilirsiniz.

Çeşitli renklerde ve yapılarda satılan takı kutuları, kullanışlı detayları sayesinde takılarınızı dilediğiniz şekilde düzenleyebilir ve muhafaza edebilirsiniz. Fonksiyonel yapısının yanında farklı tasarımlarla oluşturulan takı kutuları, odanızda aksesuar olarak da tasarımlarınızı tamamlayan şık aksesuarlardan biri olabilir. Duvarlarınızın ya da dolaplarınızın renk ve boyutlarına göre seçebileceğiniz takı kutularını, odanızın en sevilen kısmı haline getirmek için Hepsiburada.com'un birbirinden zengin takı kutuları modellerine göz atabilirsiniz.

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Takı Kutuları ve Modelleri

3886 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 3886 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/18021314/60004982