Takı Askısı

TAKI ASKILARI

Kadınların ev düzenleme konusunda ne kadar titiz olduklarını hepimiz biliriz. Özellikle kişisel eşyaları konusunda bir hayli özenlidirler. Bu yüzden ev organizerleri arasında kozmetik, hijyen ve aksesuarlarını düzenleyen eşyalar onlar için çok önemlidir. Bu organizerler arasından aksesuar ve takıları düzenleyen, kullanım kolaylığı sağlayan, zarar görmeden uzun yıllar boyunca kullanmayı kolaylaştıran aynı zamanda sektörle alakalı iş yerlerinin de ihtiyacı olan takı askılarından söz edeceğiz.

Takı Askısı Ne İşe Yarar?

Kadınların dış görünüşlerini tamamlayan, yaşam felsefelerini, kişisel zevklerini, statülerini dışa yansıtan aksesuarlar; miktar olarak fazla olabilir ve hassas yapılarından dolayı dikkatle korunmalarına ihtiyaç vardır. Bu aksesuarlar arasında takılar ilk sıralarda yer alır. Yapıları gereği takılar her biri birbirinden bağımsız olarak saklanmalı, kilit bölgeleri, zincirleri, bağlantı aparatları, üzerlerindeki süsler, taşlar, ipler ve boncuklar birbirine karışmadan düzenli bir şekilde muhafaza edilmelidir. Bunu sağlamak için yapılacak en kolay iş bir takı askısı edinmektir. Takılar için askılık; tüm takıların düzenli bir şekilde saklanmasını, kullanım için rahatlıkla yerinden alınmasını, diğer takılarla birbirine karışmamasını, gerekirse boy, cins, renk olarak kategorize edilmesini ve saklanırken zarar görmemesini sağlar. Ayrıca takı askısı modelleri estetik görünümüyle de ev dekorasyonuna olumlu bir katkı sağlar. İş yerlerinde de kullanılan takı askı modelleri sunum ve satış kolaylığı sağlar, vitrin ve tezgah düzenlenmesine katkıda bulunur.

Takı Askısı Çeşitleri 

Günlük ve abiye takılar için hazırlanmış takı askısı tasarımları ile hem koleksiyonlarınızı, hem mücevherlerinizi, hem günlük kullandığınız takılarınızı hem de satışta bulunan ürünlerinizi zarar görmeden, çizilmeden, birbirine karışmadan saklamanız artık çok kolay. Eğer saat, kolye, küpe, bileklik gibi çok sayıda aksesuarı bir arada bulunduruyorsanız her birini ayrı ayrı düzenleyen organizerler tam size göre. Her ihtiyaca göre tasarlanmış takı askılıkları ile tüm takılarınızı düzenli ve güvenli bir şekilde rahatlıkla saklayabilirsiniz. Mücevher ve koleksiyon parçalar içinse mücevher stantları sizin için ideal olacaktır. Tüm aksesuarlarınız için her boy, model, renk, malzeme ile tasarlanmış zevkinize ve tercihinize hitap eden takı askısı modelleri alternatiflerini kolaylıkla bulmanız mümkün.

Takı Askısı Modelleri 

Evlerinizin dekorasyonunun artık ayrılmaz bir parçası olan takı askısı modelleri pek çok şekilde kullanılabiliyor. Tercihlerinize göre dolap içi, makyaj masası üzeri, şifonyer üzeri, duvar askılığı, ağaç, kancalı, ayaklı, figürlü gibi çok çeşitli olarak üretiliyor. Günümüz teknolojisi ve gelişen dekorasyon anlayışıyla artık takı asacağı çeşitleri dekorasyonunuza veya zevkinize göre çeşitli ebat, malzeme ve modelde tasarlanabiliyor. Kolye, bileklik hatta yüzükleriniz bile kancalı modellerle sorunsuz ve dekoratif bir şekilde duvar askısı olarak estetik bir duruşla muhafaza ediliyor.

Dekoratif Takı Askısı Çeşitleri

Takı askıları organizer bir kolaylık sunmakla birlikte bulunduğu mekanda estetik görünümüyle dekorasyonunuzun bir parçası oluyor. Örneğin; ahşap bir takı ağacı askısı, dallarının her birine asılmış aksesuarlarla oldukça estetik bir görünüm sağlıyor. Farklı malzemelerden tasarlanmış takı askılarını farklı renklerde seçerek içinde bulunduğu mekanı renklendirebilirsiniz. Çeşitli figürlere sahip takı askıları mekana hareketlilik kazandırırken seçtiğiniz figürler kişiliğinizi yansıtarak size özel bir tasarım olma seçeneğini sunuyor. Hayvan sever bir kişiliğiniz varsa seçeceğiniz hayvan figürlü takı askılıkları tam sizi yansıtan bir ürün olacaktır. Aksesuarlarınızla birlikte hijyenik, kozmetik veya kişisel bakım ürünlerinizi (fırça, krem, tırnak törpüsü vb.) de birlikte saklamak isteyebilirsiniz. O zaman hem takı askısı hem de çok gözlü organizerlerin birlikte tasarlandığı modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modelleri hem yüzeylerde hem de dolap içlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Takı Askısı Hangi Malzemelerden Üretilir?

Takı askısı yapımı sırasında farklı malzemeler kullanılarak ürünler tasarlanır. Bu ürünler günümüzde kullanıldığı tüm mekanların dekorasyonunda artık vazgeçilmez parçalardan biri haline gelmiştir. Bu takı askıları hem kullanım kolaylığı hem de göze hitap eden tasarımları ile içinde bulunduğu mekanlarda farklı bir hareketlilik ve şıklık yaratır. Yüzeylerde, kapı arkalarında, dolap içlerinde, yatak odalarında, banyolarda, giyinme odalarında, vitrinlerde, tezgahlarda dekorasyonun bir parçası olarak kullanılan bu organizerler adeta hayat kurtarıcı bir rol oynar.

Evinizin veya iş yerlerinizin dekorasyonuna göre çeşitli malzemelerden tasarlanmış takı askılıkları çeşitleri şöyle sıralanabilir. 

*takı askısı ahşap

*takı askısı mermer

*takı askısı metal

*kumaş tasarımlı (kadife, süet)

*seramik

*polyester

*LED ışıklı

*deri

*pleksi

*güneş enerjili (dönen)

*hasır

*şeffaf cepli 

Takı Askısı Tasarımları

Evleriniz veya diğer mekanlarınız için kullanacağınız takı askıları için pek çok malzeme kullanılarak her zevke hitap eden ve herkesin almak için ilk tercihi arasında bulunan modeller tasarlanmıştır. Tek katlı, çok katlı, tek aparatlı, çok aparatlı, vitrin içi, duvara asılan, ayaklı, dolap içi, yüzey üstü modeller arasında size en uygun olan modeli seçebilirsiniz.

Kişisel kullanımlarda seçtiğiniz tasarımla hem kendi zevkinizi yansıtırken hayatınızı çok kolaylaştıracak bir ürüne de sahip olacaksınız. Fonksiyonel tasarımlı takı askılıkları kullanım kolaylığı ile zaman tasarrufu yanında, takılarınızı kullanmak üzere seçerken karar verme kolaylığı sağlayacak ve size düzenin ve estetiğin getirdiği keyfi bir arada yaşatacaktır.

Takı askısı metal malzemeler kullanılarak çok şık modellerle hayatımızda yer alıyor. Modern görünümlü fonksiyonel malzemeler her yaştaki kullanıcıyı cezbediyor. Metalin parlak dokusu takıların ışıltısı ile bir bütünlük sağlıyor.

Takı askısı ahşap malzemeli tasarımlar ağacın sıcaklığı ile her dekorasyona uyum sağlayacak ve yıllar boyu zevkle kullanacağınız modası hiç geçmeyecek bir ürüne sahip oluyorsunuz. 

Takı askısı mermer malzeme tasarımları ile farklı bir anlayış dekorasyonunuza dahil oluyor. Dokusu, deseni, dayanıklılığı ile kullandığınız her mekanda yaratacağı şık ve doğal esintiyle pek çok kişi ve firmanın ilk tercihleri arasında yerini alacaktır.

Figürlü takı askılıkları yatak odalarınızda veya çocuk odalarındaki şık duruşu ile hayranlık uyandıracak bir görüntü sağlayacaktır. Örneğin; kuş kafesi şeklindeki metal bir takı askılığının yarattığı hoşluk veya çocuğunuzun odasındaki sevimli bir kedi figürlü takı askısının yarattığı pozitif enerjiyi neden hayatımıza katmayalım ki?

Takı Askıları İle Mekanları Organize Edin

Karmakarışık bir takı kutusu yerine aradığınız takıyı çabucak bulabildiğiniz bir düzeni ya da koleksiyonunuzun değerli parçalarını güvenle koruyan bir organizeri veya şık görünümlü bir takı askısının duvarınıza katacağı albeniyi kim tercih etmez?

Odalarınız, banyo veya iş yerlerinizi en şık ve kullanışlı şekilde düzenlemek için fonksiyonel bir takı askılığı veya organizere ihtiyacınız vardır. İşinizi kolaylaştıran bu ürünler mekanlardaki kalabalığı ortadan kaldırıyor, takılarınız, eşyalarınız asla birbirine karışmıyor aynı zamanda da güvenli bir koruma sağlıyor. Hem mekanlardaki karmaşanın giderilmesi hem de aksesuarlarınız/takılarınız/kişisel eşyalarınızın bozulmadan uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için ihtiyacınız olan şey bir takı askısı ve organizeridir.

Nasıl bir tasarıma ihtiyacınız olduğuna karar vererek, işe başlayabilirsiniz. Duvarınızda, vitrininizde, dolap içi, kapı arkası ve yüzeylerde kullanabileceğiniz istediğiniz model, ebat ve tasarımlı ihtiyacınıza ve zevkinize en çok hitap eden ürünleri seçerek mekanlarınızda yaratacağınız konforun rahatlığını yaşayın.

Takı Askısı Fiyatları

Farklı malzemelerden üretilmiş çeşitli model takı askılıkları fiyatları tasarımlarına, kullanılan malzeme ve ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Takı Askıları ve Modelleri

1381 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 47 / 1381 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?