Ayakkabı Kutusu Fiyatları

Günümüzde bireyler, yaşam alanlarındaki konforu arttırabilmek için pratik uygulamalara yöneliyorlar. Bu uygulamalar, bireylerin yaşam alanı içerisinde belli bir düzeni oluşturmalarına yardımcı oluyor. Ev düzenleme sanatı adı verilen uygulamalar, kişilere gün içerisinde rutin işlerinde kolaylık sağlayarak kişilerin yaşam konforunu arttırıyor. Ev düzenleme materyallerinin en önemli parçasını hiç şüphesiz, ayakkabı kutuları oluşturuyor. Ev düzenleme sanatının gönüllü uygulayıcılarının, ev düzenleyicileri içerisinde önemli bir yeri olan ayakkabı kutularına gösterdiği ilgi her geçen gün artıyor.

Ayakkabı Kutusu Modelleri

Evin tüm bireylerinin gün içerisinde mutlaka kullanma ihtiyacı duyduğu öncelikli eşyalar arasında yer alan ayakkabılar, yaşam alanınızda kapladıkları hacimleri nedeniyle, düzen içerisinde muhafaza edilmesi gereken en önemli parça haline geliyor. Aynı zamanda kıyafetlerinizle farklı kombinler oluşturabilmek adına, farklı renk ve desenden oluşan ayakkabılara dolabınızda yer vermeniz ayakkabılarınıza sayıca üstünlük sağlarken, ayakkabılarınızı muhafaza edebileceğiniz saklama kutuları evinizin dekorasyonunda kullanabileceğiniz öncelikli ihtiyaçlarınız arasında yer alıyor.

Ev dekorasyonunun küçük detaylarını oluşturan ayakkabı kutuları, evin dekorasyonuna kattıkları görsel etkilerinden dolayı önemli bir rol üstleniyorlar. Karmaşıklığın hâkim olduğu, gözü yoran mekânlarda en güzel dekorasyon uygulamaları dahi tabloda soluk renkleriyle yer alıyor. Ev dekorasyonunda günümüzde bireylerin tarzını yansıtan, modern dekorasyon uygulamalarına yer verilmesi başarılı bir dekorasyon planlaması için yeterli olmuyor. Ev düzenleme ve saklama üniteleri arasında yer alan ve yaşam alanınızda dekorasyonun tamamlayıcı parçası olan ev düzenleme sanatının baş aktörü ayakkabı kutuları, evinizde ihtiyaç duyduğunuz düzeni oluşturmanızda sizlere yardımcı oluyor.

Ayakkabı kutuları, ayakkabı dolabınızdaki karışıklığı önleyerek, ayakkabılarınıza ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla erişebilmenizi sağlıyor. Şeffaf özellikleri sayesinde, ayakkabılarınız her zaman göz önünde olurken, aynı zamanda ayakkabı dolabında belli bir düzen içerisinde yerlerini alıyorlar. Kapalı kutuların içerisinde bulmak için çaba göstermenizin yanı sıra, yeniden düzenlemek için zaman kaybettiğiniz ayakkabılarınız, saklandıkları kutulardan çıkarak, görünebilir haliyle her an ulaşabileceğiniz eşyanız oluyor. Evin tüm bireylerinin sahip olduğu ayakkabıları şeffaf ayakkabı kutuları içerisine yerleştirerek, ayakkabılarınızı derli toplu muhafaza etme imkânına sahip oluyorsunuz.

Ayakkabı Kutusu Fiyatları

Ayakkabı kutusu modelleri, evin tüm bireylerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekil ve ebatlarda mağazalardaki yerini alıyor.

Şeffaf bayan klasik ayakkabı kutusu, hanımların özenle seçip severek giyindikleri ayakkabılarını deforme etmeden saklamalarına olanak tanıyor. Aynı zamanda şeffaf, pembe, lila renkleri de bulunan model, ayakkabı dolabınıza, arzu ettiğiniz estetik görüntüyü kazandırıyor.

Şeffaf erkek klasik ayakkabı kutusu, beylerin ayakkabılarına ihtiyaç duydukları zaman kolay bir şekilde ulaşabilmelerini sağlıyor. Aynı zamanda mavi rengi de bulunan model sayesinde, ayakkabılarınız diğerlerinin arasından kolayca fark edilebiliyor.

Hem kadın, hem de erkek çizmelerini muhafaza edebilecek modeller içeren ayakkabı kutuları, ayakkabı dolabında fazla yer kaplayan çizmelerinizi belli bir düzen içerisinde yerleştirmenize yardımcı oluyor.

Mevsimlerin değişmesi ile birlikte yeniden düzenlediğiniz dolabınızda, kullanmayacağınız ayakkabılarınızı saklamak için ideal bir çözüm sunun ayakkabı kutuları, özenle seçtiğiniz ayakkabılarınızı dolabınızda deforme olmadan saklamanıza yardımcı olurken, kirlenmelerini de önleyerek ayakkabılarınızın her zaman temiz kalmasına yardımcı oluyor. Şeffaf özellikleri sayesinde, ayakkabılarınız saklandıkları kutulardan çıkarak her zaman göz önünde ve elinizin altında olacaklar.

Farklı adetlerden oluşan modeller, ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapmanıza olanak sağlıyor. 3’lü, 5’li, 10’lu alternatifler içeren modeller arasından seçim yaparak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Farklı renk ve fiyat alternatifleriyle ulaşılabilir fiyatlar içeren ayakkabı saklama kutuları, ihtiyaç duyduğunuz saklama çözümlerini sizlere sunuyor. aynı zamanda ekonomik olmalarından dolayı bütçenizi yormadan sahip olabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ayakkabı Kutuları

301 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Meleni Home Ayakkabı Kutusu
  2. Hobby Life Ayakkabı Kutusu
  3. Galaksi Ayakkabı Kutusu
  4. Gondol Ayakkabı Kutusu
  5. Modelüks Ayakkabı Kutusu
  6. Wildlebend Ayakkabı Kutusu
  7. İkbalHome Ayakkabı Kutusu
  8. Fatoş Home Ayakkabı Kutusu
  9. Altınay Ayakkabı Kutusu
  10. Decobella Ayakkabı Kutusu
  11. Timex Ayakkabı Kutusu
  12. Box&Box Ayakkabı Kutusu
  13. Plastart Ayakkabı Kutusu
  14. Titiz Ayakkabı Kutusu
  15. Tuğbasan Ayakkabı Kutusu
  16. Hancaz Ayakkabı Kutusu
  17. Helen's Ayakkabı Kutusu
  18. Kitchen Chef Ayakkabı Kutusu
  19. Mano Ayakkabı Kutusu
  20. Nandy Home Ayakkabı Kutusu
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Boy A-Z
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Türü
 8. En A-Z
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/18021314/60004980
Başa dön