Bilgisayarlarda ve ev elektroniği ürünlerinde kullanılabilen Logitech marka aksesuarlar kullanıcılarının rahatlığını artırarak ürünlerinden daha yüksek verim almasını sağlar. Oyun severler için uygun olduğu kadar ofis ve tasarım programlarını kullananlar için de ideal olan fare ve klavye çeşitleriyle beraber ergonomik tasarımdan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Logitech klavyelerin geniş yüzeyli tuşları basma konusunda kolaylık yaratırken tuşların kaliteli baskısı silinme sorunu yaşamamanızı sağlar. Işıklı modeller de içeren fareler üreten marka aracılığıyla bilgisayarınıza gönderdiğiniz komutlar anında algılanırken hassas algılayıcılara sahip mouse çeşitleri sayesinde oyun oynarken karakterinizi seri bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Kablolu ve kablosuz farelerle beraber klavye modellerini de kablolu ya da kablosuz olarak seçebilmenizi sağlayan Logitech aracılığıyla bilgisayarınızdan alacağınız verimi maksimum düzeye çıkarabilirsiniz. Metrelerce mesafeden çekim yeteneğine sahip kablosuz fare ve klavye çeşitleri oturduğunuz yerden bilgisayar kullanabilmenizi mümkün kılar. Tak çalıştır bağlantı seçeneğiyle hem mouse modellerinde hem de klavyelerde kablosuz teknolojiden kurulum yapmanıza gerek kalmadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanım Performansını Artıran Modern Aksesuarlar

 • Logitech minimalist dizayna sahip klavyeleriyle kompakt tasarımın getirdiği pratik avantajlardan yararlanabilmenizi sağlar.
 • Sessiz tuşlarla yazışmalarınızı kusursuz şekilde sürdürürken öte yandan numerik tuşların da eksiksiz yer almasıyla beraber hesaplama işlemlerinde de rahatlık yaşarsınız.
 • Speaker modelleri de üreten Logitech yardımıyla oyun oynarken veya film ya da video izlerken yüksek ve kaliteli bir ses desteğine sahip olursunuz.
 • Bilgisayarınızdan ya da oyun konsolunuzdan keyifli oyunlar oynarken gamepad modellerinden yardım alarak sorunsuz bir şekilde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
 • Bağdaştırma kolaylığı sunan kablolu ve kablosuz gamepad çeşitleri aracılığıyla dilediğiniz oyunu kullanışlı aksesuarınızla beraber rahatça deneyimleyebilirsiniz.

Hızınızı Artıran Zarif Aksesuarlar

Logitech mouse modelleri içerisinden satın alabileceğiniz yüksek DPI oranına sahip fareler tıklamalarınıza ve hassas hareketlerinize anında tepki vererek oyun sırasında daha yüksek bir performans elde etmenize yardımcı olur. Mousepad çeşitleri ile uyumlu şekilde çalıştırabileceğiniz fareler ışıklı modellerle oyun severlerin dikkat çekici bir ortam yaratmasına da yardımcı olur. Tuş gerginliklerinin ideal düzeyde tutulması ergonomik kullanımı desteklerken farelerde bulunan ileri ve geri tuşlarıyla bilgisayarınızı daha hızlı şekilde kullanabilirsiniz. Logitech aydınlatma özelliğine sahip klavye çeşitleriyle loş ortamlarda da yazışmalarınızı konforlu bir şekilde sürdürebilmenizi sağlar. Türkçe Q klavyeye sahip şık modeller aracılığıyla hem oyunlarda hem de yazışmalarınızda verimlilik yaratan bir bilgisayar aksesuarına sahip olursunuz. Su dökülmesine karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan klavyeler ufak kazalardan korunmanıza yardımcı olur. Ayarlanabilir ayaklarıyla kullanışlılıklarını artıran klavye çeşitlerinin yüksekliklerini oyun oynarken ya da yazışırken farklı şekilde ayarlayabilirsiniz.

Modern Teknolojinin Getirdiği Konfordan Faydalanın

Logitech gamepad çeşitleri arasındaki titreşimli modeller oyunlarda hamlelere daha kısa sürede tepki verebilmeniz için ellerinizi uyarır. Daha zevkli bir oyun deneyimi için de kullanıcılarına keyifli bir kullanım yaşatan titreşimli gamepad modelleri kablolu ve kablosuz opsiyonlar içerir. Yuvarlak şekilde dizayn edilmiş hatları ve kolay kavrama sağlayan tutma noktalarıyla ergonomiyi üst düzeye çıkaran gamepad ürünleriyle sevdiğiniz oyunları büyük bir keyif içerisinde oynayabilirsiniz. USB bağlantısıyla kullanılabilen speaker modellerini satın alarak yüksek ses desteğine ihtiyaç duyduğunuz her anda bu aksesuardan yardım alabilirsiniz. Küçük boyutlarıyla taşıma rahatlığa yaşatan speaker çeşitleri yüksek ses desteğini cızırtısız bir şekilde sağlayarak kaliteli bir kullanım yaşatır. Yarış oyunlarının vazgeçilmezi olan direksiyon setleriyle ev ortamında ekstra gerçekçi bir şekilde araba kullanabilirsiniz. Tutuş rahatlığı yaratan direksiyonların özel yüzeyi aldığınız zevki artırır. Logitech direksiyon setleri debriyaj, fren ve gaz pedallarıyla evinizin konforu içerisinde keyifli bir biçimde simülasyon deneyimi yaşayabilmenizi sağar.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Logitech

444 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk A-Z
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Buton Sayısı A-Z
 7. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön