Dünyadaki ilk elektrikli dikiş makinesini, ilk elektrikli süpürgeyi, ilk hafızalı dikiş makinesini, ilk bilgisayarlı dikiş makinesini ve Game Boy teknolojisi ile çalışan ilk dikiş makinesini üreten Singer firması, her zaman ilklere imza atan firma olma özelliği taşıyor. Bir aşk hikayesinin sonucu olan Singer dikiş makinesi, Isaac Meritt Singer tarafından karısı için icat edilmiştir. Singer hâlen dünyada 23 merkez üzerinden 160 ülkede satış yapıyor. Türkiye’de de dikiş makinesi denince akla ilk gelen markalardan biri olan marka, 1500 civarındaki bayiisi ile sektöründe lider konumunu sürdürüyor.

Singer’in ürün yelpazesinde ev tipi dikiş makineleri, sanayi tipi dikiş makineleri, ütüler ve aksesuarlar bulunuyor. Ev tipi dikiş makinelerini tercih ederek, değişik dikiş ve desen işlerinizi gerçekleştirebilir, tek adımda otomatik ilik açabilirsiniz. Yeni başlayanların kullanımına da uygun modellerle düğme dikebilir, sürfile yapabilirsiniz. Taşıma kolaylığı sunan makineler aynı zamanda sessiz ve seri çalışma özellikleri ile ön plana çıkıyor. Singer dikiş makinesi çantaları ile makinenizi dış darbelerden, toz ve kirlenmeden koruyabilir, pratik bir şekilde her yere taşıyabilirsiniz.

Dikiş makineleri sektöründe dünya liderliğine sahip olan Singer markasına ait ev tipi dikiş makineleri, makine çantaları, iğne seti, kurdela, makas gibi her türlü dikiş aksesuarı hepsiburada.com’da sizleri bekliyor. İhtiyacınıza uygun ürünleri filtreleyip, inceleyebilirsiniz. Size en uygun olanını dilerseniz kısa birkaç adımı takip ederek hemen satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...