1902 yılında İtalya’da küçük endüstriyel parçalar üretmek üzere bir aile şirketi olarak kurulan DeLonghi, 1950’li yıllardan bu yana taşınabilir ısıtıcı, mutfak eşyaları gibi birçok ürüne hayat veriyor. Geliştirdiği bazı mutfak eşyaları 2007 yılında Red Dot tasarım ödülü alan marka, alanında oldukça başarılı tasarım direktörleriyle çalışıyor. Sayısı 7 bine yaklaşan çalışanıyla kaliteli ve uzun ömürlü kullanım sunan araçlar geliştiren DeLonghi, dünyanın dört bir yanına olduğu gibi Türkiye’de de en tanınan markalardan biri oluyor.

Geliştirdiği ürünleri; kahve makineleri, mutfak aletleri, ev bakımı ve ev konforu başlıkları altında sıralayan marka, kullanıcıların beklentilerine yanıt verecek cihazlarla yaşam kalitesini arttırma noktasında önemli rol oynuyor. Yaygın servis ağıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan DeLonghi, bu yönüyle de tercih ediliyor.

Kahve ağırlıklı içecek servisi yapan ünlü mekanlarda tattığı lezzetli espresso ve cappuccino’ları, ev rahatlığında hazırlamak isteyenlere yönelik geliştirdiği serilerle dikkat çeken marka, zahmetsiz kahve keyfi için ideal ürünler yaratıyor. Sütlü içecekleri de hazırlayabilen cihazlar, kişiselleştirilebilirlik seçenekleriyle beğeni topluyor. Hazır kahve üretimi konusunda öncü markalarla işbirliğine giden DeLonghi, soğuk ve sıcak kahveli içeceklerin hazırlanmasına dönük ürünlere imza atıyor. Sıcak içecek tercihini filtre kahveden yana kullananlar için de çözüm sunan marka, kahve öğütücü ve kahve makinesi aksesuarlarını da kullanıcılarla buluşturuyor.

Çok amaçlı kullanım için uygunluk gösteren mutfak aletleriyle mutfaklara değer katan DeLonghi, su ısıtıcısı, ekmek kızartma makineleri, ızgara ve tost makineleriyle öne çıkıyor. Dekoratif açıdan zenginlik arz eden modeller, lezzetli kahvaltı sofraları için herkesin yardımcısı oluyor. Sıcak yaz günlerini ya da soğuk kış akşamlarını, evde hazırlanmış leziz dondurmalarla unutulmaz hale getirmek isteyenler için başarılı dondurma makinelerini de üreten marka, sağlıklı ve lezzetli tariflerin evde de uygulanabilmesine zemin hazırlıyor.

Ev bakımı ürünleriyle giysiler başta olmak üzere ütülenebilecek formdaki tüm eşyaların pratik biçimde ütülenebilmesini, kazanlı ütü modelleriyle mümkün kılan DeLonghi, fonksiyonel ve çevre dostu cihazlarıyla müşterilerini mutlu ediyor. Taşınabilirlik noktasında özellikler sunan ve teknik becerileriyle rutin ütüleme süreçlerinin kısa sürede tamamlanabilmesine olanak veren kazanlı ütüler, markanın kendine özgü tasarım çizgilerini taşıyor.

Ev konforu alanında ortaya koyduğu cihazlarla evde geçirilen saatlerin mevsimlerden bağımsız olarak keyifli olmasına yardım eden DeLonghi, taşınabilir klimalarıyla evlerde sağlıklı ve temiz bir esinti oluşmasını sağlıyor. Ortam sıcaklığını algılayarak üflediği havanın ısısını değiştirebilen ürünler, kompakt boyutlarına karşın yaşam koşullarının en iyi düzeye getirilmesinde etkili oluyor. Sessiz çalışan ve ileri seviye teknolojilerle donatılan modeller, dahil olduğu enerji verimlilik sınıflarıyla düşük oranda enerji harcadıklarını ispatlıyor. Soğuk kış günlerinin sıcacık geçirilebilmesi için yağlı radyatör, konvektör ısıtıcı, fanlı ısıtıcı ve panel radyatörler de üreten markanın ürünleri, odaların kısa sürede arzu edilen sıcaklıklara ulaşmasını temin ediyor. Kendi içinde sınıflandırılan ve teknik özelliklerine göre ayrılan modeller, farklı ihtiyaçlar doğrultusunda özelleştirilerek değerlendirilebiliyor. Kapsamlı ayarları, taşınabilirlik seçenekleri ve enerji tüketim oranlarıyla alışveriş listelerinde üst sıralara çıkan DeLonghi ürünleri, evlerin ısınma masraflarının asgari seviyeye indirilebilmesine destek oluyor.

Solunum konusunda sıkıntı çeken ve nemli ortamlarda rahat teneffüs sağlayamayan kullanıcıları da unutmayan DeLonghi, birbirinden başarılı nem alıcılarla gereksinimleri karşılamayı başarıyor. Tercih edilen ürüne bağlı olarak çamaşır kurutma fonksiyonu da sunabilen nem alıcılar, dahili termometre ve higrometreyle güçlendiriliyor. Nispeten kuru ortamlarda yaşayan ve bu durumun önüne geçmeyi amaçlayanlara yönelik çözümler üreten marka, nemlendirici cihazların altına da imzasını atıyor. Koku dispenseri ve elektronik kontrol paneli gibi özelliklerle zenginleştirilen modeller, beklentilere fazlasıyla yanıt veriyor.

Sağlığınız ve yaşam kalitenizi arttırmak için kendinize uygun cihazlar edinmek istiyorsanız, DeLonghi, 100 yılı aşkın sektör deneyimi ve zengin ürün gamıyla sizleri bekliyor.

Delonghi

88 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN