1921 yılında Max Braun tarafından Almanya’nın Frankfurt eyaletinde kurulan Braun; kişisel bakım ürünleri ve elektronik mutfak aletleri üretiyor. Konforlu bir kullanım sunan Braun ürünleri ile erkek ya da kadın kullanıcılar bakımlarını yapabiliyor. Farklı ihtiyaçlara yanıt veren markanın ürettiği ürünler arasında; tıraş makineleri, epilasyon aletleri, tansiyon aletleri, kahve makinesi, blender, ateş ölçer yer alıyor. Kişisel bakım ürünleri arasında yer alan Braun epilasyon cihazı ergonomik yapısı ve farklı özellikleri ile istenmeyen tüylerden kurtulmada yardımcı oluyor. Braun epilasyon aletleri arasında hem tek bir bölge için kullanılan hemde birden fazla bölgede uygulanabilen modeller bulunuyor. Silk - epil serisiyle tanınan Braun markası 1, 2, 3, 4 gibi alt kategorilere ayrılan epilasyon cihazları üretiyor. Braun kişisel bakım ürünleri arasında yer alan tıraş makineleri erkeklere özel olarak tasarlanıyor. Braun tıraş makineleri ergonomik yapısı ve farklı özellikleri ile birden çok işlem yapabiliyor. Çoklu bakım seti olarak geçen Braun tıraş makinesi modelleri hem saç hemde sakal şekillendirmek için kullanılabiliyor. Farklı cihaz uçlarına sahip olan tıraş makineleri konforlu bir bakım vadediyor. Bu cihazların taşıma çantası olan modelleri de var. Kullanıcı iş seyahatine veya tatile çıktığında tıraş makinesini de yanında götürebiliyor. Beş adet farklı uca sahip olan cihazlar saç kesimi, ense toplama, favori toplama, kulak ve burun içi kıl alma gibi işlemler yapılabiliyor. Farklı boyutlarda sakal kısaltma için uç başlıkları değişiyor. Braun yüz bakım setleri de ilgi gören ürünler arasında yer alıyor. Braun face ürünleri siyah nokta temizliğinde ve günlük arındırma işlemlerinde kullanılabiliyor. A enerji sınıfında çalışan Braun ürünleri sessizliği ile gereksiz gürültüyü ortadan kaldırıyor. Markanın ürünleri kalitesi ve dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanılabiliyor. Braun ürünlerini Hepsiburada ile inceleyerek kendiniz ya da sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. 

Braun Ürünleri 

Braun ürünleri kullanıcıların günlük hayatını daha konforlu ve pratik hale getirmeyi hedefliyor. Ergonomik yapıda üretilen ürünler hijyenik tasarımları ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Braun ürün modelleri arasında yalnızca elektronik ürünler değil, temizlik ve bakım için üretilen Braun modellerde mevcut. Braun mutfak ve ev ürünleri hem işlevselliği hemde tasarımı ile ön plana çıkıyor. Erkekler ve bayanlar için özel ürünler üreten markanın tıraş makineleri, tüy alma cihazları, cilt ve saç bakım ürünleri bulunuyor. Tıraş ürünleri arasında; elektrikli tıraş makineleri, şekillendirme cihazları, kırpma makineleri, tıraş başlıkları, temizlik ve şarj istasyonları her alıyor. Epilatörler bayanlar için tüy alma sorununa çözüm buluyor. Braun mutfak ürünleri arasında ise; ısıtıcı, katı meyve sıkacağı, kahve makinesi, blender yer alıyor. 

  • Braun Kişisel Bakım Ürünleri

Braun kişisel bakım ürünleri arasında yer alan epilasyon cihazları iki farklı ana özellikle sunuluyor. Braun epilasyon aletleri cımbızlı veya lazerli olarak tasarlanıyor. Farklı özelliklere sahip olan cımbızlı epilasyon aletlerinin birçok modeli bulunuyor. Bu modeller arasında Braun silk epil serisi ön plana çıkıyor. Fonksiyonel özellikler sunan cihazlar etkili sonuçlar çıkarıyor. İşlevsel özelliklere ve ergonomik bir tasarıma sahip olan silk epil serisi konforlu kullanım vadediyor. Hem ıslak hem kuru şekilde kullanılabilen cihazlar duş gibi ıslak bir alanda kullanım için uygunluk gösteriyor. Farklı hız seçeneklerine sahip olan cihazlar, çeşitli başlıklar ile farklı bölgelerde kullanılabiliyor. Kullanıcılar bacak, yüz, hassas bölge ve koltuk altı gibi tüm alanlara uygun başlıklarla tüylerden kurtuluyor. Çapraz cımbızlara sahip olan cihazlar tek kullanımda dahi pürüzsüz bir cilt sunuyor. Kablosuz olarak kullanılabilen silk epil ürünleri konfor sağlıyor. Silk epil serisi sensörlü ışığı ile en ince ve kısa tüyleri alarak ekstra pürüzsüzlük sunuyor. Epilasyon cihazının başlıkları kullanıldıktan sonra yıkanarak temizlenebiliyor. Braun cımbızlı epilasyon cihazları hem yüz hemde vücut için özel olarak tasarlanan ürünler bulunuyor. Braun IPL özelliğe sahip olan cihazlar tüylerin azalarak dökülmesine imkan tanıyor. Atış sayısı fazla olan lazer cihazlar uzun süre kullanılabiliyor. Lazer cihazının sensörleri en ince yapıdaki ve açık renkteki tüyleri algılayarak pürüzsüz bir görünüm sunuyor. Otomatik olarak ten rengini ayarlayan cihazlar ciltte herhangi bir probleme yol açmıyor. Ayrıca cihazlarda ten rengi manuel olarak da ayarlanabiliyor. Lazer cihazların ıslak kullanılması ve yıkanması önerilmiyor. Akıllı sensörlere sahip olan cihazlar atış işlemi gerçekleştiriyor. Her bölge için kullanılabilen Braun epilasyon aleti lazer ışıklı göstergesi ile kullanıcıyı bilgilendiriyor. Uygulama sırasında bölgeyi aydınlatan cihaz rahat bir kullanım vadediyor. Braun Silk Epil serisi ağdaya kıyasla 4 kat daha kısa tüyleri alabiliyor. Sıcak suda kullanılabilen cihaz daha acısız bir tüy alma işlemini mümkün kılıyor. Epilasyon cihazı cilde gereğinden fazla bastırıldığında kırmızı bir ışık yardımıyla kullanıcıyı uyarıyor. Braun epilasyon aletleri cildin 4 haftaya kadar pürüzsüz kalmasını hedefliyor. 

  • Braun Sağlık Ürünleri

Braun sağlık ürünleri arasında ateş ölçerler ön plana çıkıyor. Pratik bir kullanım sunan Braun ateş ölçer alın kısmına yaklaştırılarak güç düğmesi ile çalıştırılıyor. Saniyeler içerisinde kullanıcının ateşini algılayan cihaz dijital göstergesi ile dereceyi gösteriyor. Braun ateş ölçer çeşitleri arasında bebekler için özel olarak üretilen hassas ateş ölçerler de mevcut. Kulak içi kullanıma uygun olarak tasarlanan Braun bebek ateş ölçer cihazları bebeklerin konforunu ön planda tutuyor. Ateş ölçer cihazının uç kısmı bebeğin kulak içine yerleştirilerek güç düğmesine basılıyor ve ateş ölçme işlemi tamamlanıyor. Yer kaplamayan bir tasarıma sahip olan ateş ölçer ebeveynler tarafından bebek çantasında taşınabiliyor. Özel koruma kılıfına sahip olan ateş ölçer hijyenik bir kullanım sunuyor. Sağlık ürünleri arasında yer alan Braun tansiyon aletleri küçük ve büyük tansiyonu dakikalar içerisinde ölçebiliyor. Aynı zamanda cihaz tansiyon dışında kalp atışını da algılayabiliyor. Ölçüm işlemi tamamlandığında sesli şekilde kullanıcıyı uyaran tansiyon aleti pratik kullanım sağlıyor. Kullanıcılara sesli şekilde bilgi veren cihaz tansiyon ölçüsü düşük, normal, yüksek veya çok yüksek olduğunda kullanıcıyı uyarıyor. Cihaza tansiyon ölçüleri ve kalp atışları kaydedilebiliyor. Bu şekilde kullanıcılar tansiyon ölçülerini takip edebiliyor. Pratik kullanıma sahip olan cihaz herkes tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Dirsek kısmının iç bölgesini kavrayacak şekilde takılan cihazın pompalama işlemine başlaması için güç düğmesine basılması yeterli oluyor. Doğru bir tansiyon ölçümü için kolun kalp hizasında tutulması, işlem sırasında konuşulmaması ve sakin olunması tavsiye ediliyor. Ağız ve diş sağlığı için geliştirilen elektronik cihazlar arasında Braun diş fırçaları bulunuyor. Farklı tasarımlara sahip olan Braun diş fırçası hem çocuklar hem yetişkinler tarafından tercih edilebiliyor. Daha küçük boyutlarda ve süt dişler için özel olarak tasarlanan diş fırçaları çocuklara hitap ediyor. Çocuk kullanıcıların yetişkinler için üretilen diş fırçalarını kullanmaları önerilmiyor. Pilli veya şarjlı olarak tasarlanan diş fırçası modellerinin başlıkları değiştirilebiliyor. Bu sayede diş fırçası farklı başlıklar ile birden çok kişi tarafından kullanılabiliyor. Braun diş fırçası başlığının yaklaşık 3 ayda bir değiştirilmesi tavsiye ediliyor. 

  • Braun Mutfak Ürünleri

Braun mutfak ürünleri kullanıcılara mutfakta yardımcı olarak iş yükünü hafifletiyor. Mutfaklarda kullanılan elektronik aletlerin başında blender modelleri geliyor. Çok fonksiyonlu özelliklere sahip olan Braun blender modelleri tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Mutfakta fazla bir alan kaplamayan blender yer tasarrufu sağlıyor. Pratik kullanıla sahip olan cihaz birden çok işlem gerçekleştirebiliyor. Metal bir gövdeye sahip olan blender modelleri sıcak gıda ürünleriyle de kullanılabiliyor. Braun blender paslanmaz çelik çift bıçaklı sistemi ile dakikalar içerisinde gıda ürünlerini parçalıyor. Braun blender seti; çırpma, karıştırma, ezme ve doğrama gibi birçok işlemi yapabiliyor. Braun çubuk blender ezme ya da doğrama işlemi için kullanılabiliyor. Daha geniş işlem kapasitesine sahip olan blender setleri de mevcut. Doğrama haznesine sahip olan blenderlar ürünü kendi haznesinde muhafaza edebiliyor. İki hız kademesi olan blender modelinin birinci hız kademesi daha yumuşak gıdalar için kullanılırken, ikincisi daha sert gıdalar için uygunluk gösteriyor. Farklı renklerde tasarlanan blender modelleri farklı kullanıcı zevklerine hitap ediyor ve her mutfak dekorasyonuna uyum sağlıyor. Mutfak yardımcı ürünleri arasında yer alan mutfak robotları da kullanıcılar tarafından sıkça tercih ediliyor. Mutfak robotları blender modellerine kıyasla daha işlevsel özellikler sunuyor. Braun mutfak robotu daha yüksek bir motor gücüne sahip olduğu için daha seri şekilde çalışıyor. Aynı zamanda cihaz daha geniş hacimli bir hazneye sahip olduğu için birçok ürüne aynı anda işlem yapabiliyor. Mutfak robotları hızlı şekilde yemek hazırlamayı mümkün kıldığı için kullanıcılara zaman kazandırıyor. Braun mutfak ürünleri arasında su ısıtıcıları, çay ve kahve makineleri de büyük bir ilgi görüyor. Konforlu bir kullanım sunan Braun filtre kahve makinesi cam haznesi ile sağlıklı kullanımı destekliyor. Hem çay hemde kahve yapmaya imkan tanıyan cihaz avantajlı bir kullanım sağlıyor. Elektronik yapıdaki cihaz içeceğin sürekli sıcak kalmasına imkan tanıyor. Termostat özelliği bulunan makineler elektrik tasarrufu sağlıyor. Cihaz kullanırken; su haznesine gerekli miktar su eklenmesi ve iç kısmına kahve filtresi yerleştirilerek kahve ya da çay konulması yeterli oluyor. Güç düğmesi ile çalışan makine dakikalar içerisinde sıcak içeceği hazır hale getiriyor. Braun filtre kahve makinesi taşma, damlama veya aşırı ısınma gibi emniyet fonksiyonları ile güvenli kullanımı destekliyor. Filtre kahve makinelerinin motor gücü 1000 W ile 2000 W arasında değişkenlik gösteriyor. 

  • Braun Saç Bakım Ürünleri

Braun saç bakım ürünleri kişisel bakım ürünleri arasında yer alıyor. Braun saç düzleştiricisi birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Farklı boyutlarda üretilen düzleştiriciler fonksiyonel özellikleri ile her kullanıcı ihtiyacına yanıt verebiliyor. Saç düzleştirici tasarımları arasında; ince ve kalın plakalı olan üretilen modeller mevcut. İnce plakalı saç düzleştiriciler dalga yapma imkanı sunuyor. Kalın plakalı modeller ise daha kalın saç tutamları ile işlem yapmaya imkan tanıyor. Kullanıcılar Braun saç düzleştiricileri ile çok kısa bir sürede saçlarını daha bakımlı bir hale getirebiliyor. Zaman tasarrufu sağlayan düzleştiriciler seramik plakaları ile saçın zarar görmesini minimuma indiriyor. Isı ayarına sahip olan cihazlar ile kullanıcılar kendi saç tipine göre derece seçebiliyor. Saçların zarar görmemesi için ısı ayarının doğru seçilmesi oldukça önemli. Isı ayarı kullanıcıların saçının dalga yapısına göre tercih edilebiliyor. Hafif dalgalı saçlar için orta ısı ayarı yeterli olurken, kalın telli ve daha fazla dalgalı saçlar için yüksek ısı ayarı kullanılması öneriliyor. Saç düzleştiricisi kullanılırken üst üste aynı tutama uygulanması saça zarar verebiliyor. Bu sebeple bir tutama uygulandıktan sonra soğuması için başka bir saç tutamına geçilmesi tavsiye ediliyor. Soğuyan saç tutamının üzerinden tekrar düzleştirici ile geçilebiliyor. Braun düzleştirici modellerinde yer alan iyon özelliği, otomatik kapanma ve kilit sistemi pratik kullanımı destekliyor. Renk koruyucu teknolojilere sahip olan saç düzleştirici ürünleri boyalı saçlara sahip olan kullanıcılar tarafından da kullanılabiliyor. Braun bukle maşaları ile kullanıcılar saçlarına kıvrımlı dalgalar verebiliyor. 

Braun Ürün Modelleri

Braun ürün modelleri farklı tasarımlarda ve özelliklerde üretilerek kullanıcılara sunuluyor. Braun modelleri ergonomik yapıları ve hijyenik tasarımları ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Markanın teknolojik ürünleri kullanıcıların günlük hayatını daha kolay hale getirmeyi hedefliyor. Braun elektronik ürünlerin yanı sıra temizlik yapmak için tasarlanan modeller de mevcut. Farklı renklerde tasarlanan teknolojik ürünler mutfak veya ev dekorasyonuna uyum sağlayabiliyor. Kaliteli malzemelerden üretilen ürünler uzun yıllar kullanılabiliyor. Braun mutfak ürünleri seçilirken kullanılacak alanın göz önünde bulundurulması tavsiye ediliyor. Temizlenebilen tıraş makinesi modelleri daha hijyenik bir kullanım sağlıyor. Braun temizleme sıvısı ile her tıraş makinesi kullanımı sonrası sterilize işlemi yapılabiliyor. Alkol bazlı sıvı barındıran temizleme sıvısı hijyenik kullanımı destekliyor. Limon aromalı olarak üretilen Braun temizleme sıvıları ferah bir koku sunuyor. Temizlik sıvısı ürün mekanizması ile beraber kullanılabiliyor. Temizleme cihazı tüm Braun tıraş ürünlerinin temizliğinde değerlendirilebiliyor. Pratik kullanıma sahip olan cihazın iç kısmına sıvı kapsüller yerleştiriliyor. Daha sonra tıraş makinesinin başlık kısmı aşağı doğru bakacak şekilde cihaza konuluyor. Bir süre bu şekilde bekletilen tıraş makinesi cihazdan çıkarıldığında temizlenmiş oluyor. Temizleme cihazından çıkarılan tıraş makinesi kullanıcı tercihine göre sudan geçirilebiliyor. Temizleme cihazının içerisindeki sıvı cilde zarar vermiyor. 

Braun Markası Hakkında Kısaca Bilgi

Eski adıyla Braun AG olarak bilinen Braun markası tüketici ürünleri üretiyor. Almanya merkezli çalışan şirket 1984 ile 2005 yılları arasında Gilette bünyesinde faaliyet gösterirken 2005 yılından bu yana Procter & Gamble şirketiyle çalışıyor. Braun ürünleri arasında; tıraş ve bakım ürünleri, ağız bakım ürünleri, güzellik bakım ürünleri, sağlık ve sağlıklı yaşam ürünleri, yiyecek ve içecek hazırlama ürünleri, ütü çeşitleri, kol saatleri ve hesap makineleri yer alıyor. Hem erkek hemde bayan kullanıcılar özel ürünler üreten markanın erkek kullanıcılar için tıraş makineleri, bayan kullanıcılar için epilasyon aletleri büyük bir ilgi görüyor. Oral - B markası adı altında üretilen Braun diş fırçası yetişkin ve çocuk kullanıcılara hitap ediyor. Braun saç düzleştirici ve maşalar kullanıcıların daha bakımlı görünmesini mümkün kılıyor. Markanın ateş ölçer ve tansiyon aletleri pratik kullanımı ile genç ve yaşlı herkes tarafından kullanılabiliyor. Mutfak ürünleri arasında yer alan kahve makineleri, kahve öğütücüleri, tost makineleri, blender ve meyve sıkacakları hem tasarımları hemde fonksiyonel özellikleri ile büyük bir ilgi görüyor. 

Braun Fiyatları

Braun ürün fiyatları çeşidine göre farklılaşabiliyor. Teknolojik ürünlerin fiyatları Hepsiburada ile listelenebiliyor. Listelenen ürünler rengine, fiyat aralığına, değerlendirme puanına veya satıcısına göre filtrelenebiliyor. Filtrelenen ürünler en çok satanlar, en yeniler, artan fiyat ya da azalan fiyat şeklinde sıralanabiliyor. Sıralanan elektronik ürünler hem kendi aralarında hemde farklı markalarla fiyat ve özellik açısından karşılaştırılabiliyor. Karşılaştırma işlemi sonucunda kullanıcı kendi ihtiyacına ve zevkine hitap eden ürüne ulaşabiliyor. Fiyat aralığı belirleyerek ürün araştırması yapmak kullanıcıların bütçelerini korumada büyük bir rol oynuyor. 

Braun Yorumları

Braun yorumları teknolojik ürünlerin kullanımı hakkında daha fazla bilgi verebiliyor. Braun kullananlar düşüncelerini yorum yaparak bildiriyor. Olumlu ya da olumsuz yapılan deneyimli kullanıcı yorumları cihazı yeni satın almak isteyen kullanıcıları etkileyebiliyor. Kullanıcı yorumlar yardımıyla satın alma kararını netleştirerek ürünü sepetine ekleyebiliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...