Tüy Dökücü Kremler

İstenmeyen tüyler erkek, kadın, genç, yaşlı herkesin günlük hayattaki derdi. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için başvurulabilen geçici ya da kalıcı pek çok farklı yöntem mevcut. Bunların içinde pratikliği ve verimli sonuçlarıyla dikkatleri üzerine çeken ve sık kullanılan yöntem, tüy dökücü krem uygulaması. Hızlı ve güvenli bir biçimde tüylerden kurtulmak tüy dökücü kremlerle hiç de zor değil. Acı olmadan, bıçak temasıyla gelişen hassasiyet olmadan, kısa sürede ulaşılan bir pürüzsüzlük vadeden tüy dökücü kremlerle ortalama dört gün boyunca temizlik hissine sahip olabilirsiniz.

Tüy dökücü krem, tüyleri cildin altından temizler, bu da tüy kökünün cilt yüzeyindeki görünürlüğünü minimuma indirger. Tüy kökünü zayıflatıp dökülmesini sağlayan tüy dökücü kremler, tüyleri konik olarak keserek onları yumuşak ve cansız hale getirir; yani arkadan gelen tüyler daha az sert ve daha az güçlü olur. 

Tüy Dökücü Krem

Tüy dökücü krem canınızı yakmaz ve ciltte kesik oluşumuna sebebiyet vermez. Doğru ve yerli yerinde kullanıldığı takdirde tüy dökücü kremlerle ağrı ve acı duymadan aradığınız ve beklediğiniz temizliğe ulaşabilir, istenmeyen tüylerinizden zahmetsizce kurtulabilirsiniz. Yeni teknolojiyle artık tüy dökücü kremlerin kokusu çiçek ve meyvelerin tatlı kokularına karışmış durumda. Rahatsızlık duymadan, hoş esanslarla cildi istenmeyen tüylerin esaretinden kurtarmak hiç de imkansız değil. 

Zamanınız kısıtlı ve tüylere ayırabileceğiniz vaktiniz az ise, evinizden başka bir yerin steril olma derecesine pek de güvenemiyorsanız bu yöntem aradığınız şey olabilir. Duşa girer girmez, dakikalar içinde tüy dökücü kremi uygulayabilir, banyo seremoninize eklediğiniz ekstradan birkaç dakikayla pürüzsüz bir vücuda kavuşabilirsiniz. Kendi elinizin ve banyonuzun güvenilir temizliği de işin bir başka avantajı. Ayrıca sıcak bir duşa eklenen tüy dökücü krem uygulamasında randımanın arttığını unutmadan eklemekte fayda var; çünkü sıcak su gözenekleri açar ve kıl köklerini yumuşatır. Bu da tüy dökücü kremin etkinliğine katkıda bulunur. 

Yapmanız gereken tek şey, tüy dökücü kremi tüylerden kurtulmak istediğiniz vücut bölgesine uygulayıp gereken süre boyunca beklemek. Bu süre genelde beş ile on beş dakika arasında değişim gösterir. Süre bitiminde uygun bir araçla uygulama bölgesini ovalarsınız ve kremin etkisiyle gücünü yitiren tüyler birer birer cilt yüzeyinden ayrılmaya başlar. Verim alabilmek ve sağlıklı bir uygulama yapıyor olmak için önerilen süreyi aşmamak gerektiğini unutmamanız gerekir. Yeni nesil tüy dökücü kremleri, genelde uygulama aparatlarıyla beraber satışa sunulur..

Tüy dökücü kremler pek çok başlık altında satışa sunulur; hassas ciltlere uygun olarak hazırlananı da normal ciltler için tasarlananı da mevcuttur. Sizin tek yapmanız gereken, cilt yapınıza uygun olan tüy dökücü kremi seçip uygulamaktır. Vücudun çoğu bölümü tüy dökücü krem uygulamasına elverişlidir; en çok da kol ve bacaklar tüy dökücü krem kullanımına müsaittir. 

Yeni nesil dökücü kremler içerdikleri bitki yağları ve nemlendirici içeriklerle cildi yumuşatan ve nem dengesini koruyan katkılar sunar. Bu yağ ve nemlendirici maddeler tüyleri beslemez, ancak cildin sağlıklı görünümüne katkıda bulunur.Tüy dökücü kremler kıl dönmesine sebep olmaz. Peeling etkisi de sundukları için cildin ölü hücrelerden arınıp daha pürüzsüz görünmesine katkıda bulunur. 

Tüy dökücü kremler netice itibariyle kimyevi maddeler içerir ve bu da uygulama sırasında özellikle alerjik ciltlerde kızarıklığa sebebiyet verebilir. Uygulama süresini aşmamaya dikkat etmek, uygulama sonrasında 24 saat bölgeyi güneşle temas ettirmemek, aloe vera gibi yatıştırıcı maddelerle cilde masaj yapmak bu olumsuz ihtimalleri bertaraf etmek adına önem arz etmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tüy Dökücü Krem

1527 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1527 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80216049/26012147/80216050