Vücut Yağları

Tepeden tırnağa parlak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için vücut yağlarından faydalanabilirsiniz. Özellikle hassas, kuru ve atopik ciltler için vazgeçilmez bir bakım sağlayan yağlarla vücudunuzun nemlenmesini ve yenilenmesini sağlamanız mümkün. Üstelik birbirinden kaliteli markaların onlarca farklı ürünü arasından dilediğiniz vücut yağını seçme şansına sahipsiniz. Hem masaj hem de cilt bakımı yapmak için ideal bir yardımcı olan bitkisel yağlarla, kan dolaşımınızı hızlandırabileceğiniz gibi, vücut bakımınızı keyifli bir seremoni haline getirebilirsiniz. Bebek ve yetişkinlere özel formülleriyle ön plana çıkan vücut yağları arasından, cilt tipinize en uygun ürünü kolayca belirleyebilir, böylece pürüzsüz ve ışıl ışıl bir tene kavuşabilirsiniz.

Vücut Yağları

Yazın güneş, deniz, havuz gibi etkenlere; kışın ise soğuk havaya maruz kalan vücudu derinlemesine nemlendirmek ve cilt üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturmak için bitkisel yağlarından destek almak gerekiyor. Cilt tarafından kolayca emilen ve etkisini hemen gösteren vücut yağlarıyla; kuruyan, kızaran, pul pul dökülen teninizi onarmanız ve tazelemeniz mümkün. Mustela, Bioderma ve Yves Rocher gibi profesyonel markaların geliştirdiği birbirinden nitelikli ürünlerle dört mevsim cildinizi çevresel faktörlerden koruyabileceğiniz gibi, aynı zamanda yumuşacık bir tene sahip olabilirsiniz. Öte yandan cilt elastikiyetini artırarak; sarkma, kırışıklık gibi yaşlılık belirtilerini önlemeniz olası.

Sağlıkla ışıldayan bir ten her kadının hayalidir. Deforme olmuş, çatlamış ve kurumuş ciltlerin ihtiyacı olan bakımı yerine getirmek için yağ ve vücut sütlerinden yardım alabilirsiniz. At kestanesi, Aynısefa, Argan, Portakal ve Gül yağı gibi özler içeren ürünlerle, kadife yumuşaklığında bir tene kavuşmanız mümkün. Günün yorgunluğunu atmak için vücudunuza aşağıdan yukarıya doğru hareketlerle vücut yağı uygulayabilir, bu sayede kan dolaşımını harekete geçirerek ağrı ve varis gibi problemlerin de giderilmesini destekleyebilirsiniz. Aromatik yağlarla vücut bakımınızı yaparken, parlak ve mis gibi kokan bir tene kavuşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Vücut üzerindeki olumlu etkileri kanıtlanmış bitkisel yağlarla rüzgar, soğuk gibi dış faktörlerin neden olduğu problemleri ortadan kaldırmanız hiç zor değil. Bir taşla iki kuş vurmak için hem yüz hem vücutta kullanılabilen ürünlere şans verebilirsiniz. Böylece yüzünüze ve vücudunuza ayrı ürün almak yerine, tek bir ürünle tüm vücudunuzun bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Selülit oluşumunu önlemek ve selülitli görünümü iyileştirmek için, bitkisel yağların şifalı günden faydalanabilirsiniz. Banyo sonrasında selülitli bölgeye markaların selülite karşı etkili ürünlerinden biriyle masaj yapabilir, böylece kan dolaşımını aktive ederek pürüzleri giderebilirsiniz.

Vücut Yağı Nedir?

Güzellik rutininin ayrılmaz parçası olan vücut yağı, hem doğal hem de etkili bir bakım gerçekleştiriyor. Besleyici formülleri sayesinde teni kusursuzlaştıran vücut yağları bir yandan bakım yaparken, bir yandan da ruhunuzu dinlendiriyor. Dolaşımı hızlandıran ve dokulara oksijen ulaşımını sağlayan yağ ve jeller sayesinde, cildinizdeki kuruluğu ortadan kaldırabilirsiniz. Donuk ve mat ciltler üzerinde gözle görülür etkilere sahip olan profesyonel ürünlerle, teninizde kadife yumuşaklığını yakalayabilirsiniz. Yağların bir diğer faydası da, cilde elastik bir yapı kazandırmaları.

Duşun ardından cildiniz henüz tam kurumamışken süreceğiniz bir vücut yağıyla nemi cildinize hapsedebilir, teninize doğal bir ışıltı katabilirsiniz. Dilerseniz aromatik yağları banyo suyuna da ekleyerek duş jelleri ve sabunların cildinizde yarattığı kuruluk ve tahrişi yok edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek nokta, yıkandığınız suyun aşırı sıcak ya da soğuk olmaması. Böylece yağ vücudunuz tarafından kolayca emilebilir. Banyo suyunuza kattığınız aromatik yağlar bedeninizi dinlendirirken, size pamuk yumuşaklığında bir ten sağlar.

Akne, kızarıklık, kaşıntı gibi cilt sorunlarının üstesinden gelmek için, düzenli aralıklarla yağ ve sütlerinden destek alabilirsiniz. Bu şekilde cildinizin nem dengesini ideal bir seviyeye getirebilir, olası cilt sorunlarını önleyebilirsiniz. Yatıştırıcı masaj yağlarıyla ise vücudunuzdaki tüm stres ve gerginliği yok edebilir, günün yorgunluğunu kolayca arkanızda bırakabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vücut Yağı Ürünleri

7875 ürün listeleniyor
Bio Vitals
Young Souls
Arifoğlu
Phytoil
Nuka
Defne
Spamyrinas
Nuxe
Flowy Oils
Polen'n Flower & Fragrance
Sabunal
Monoville
Hekimhan
Defne Doğa
Doalinn
Orika
Bade Natural
Biotama
Luvi
Lokman Efendi
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 47 / 7875 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?