Vitaminler

Aktif olarak spor yapanlar, profesyonel sporcular ve vücut geliştirenler yeterli ve sağlıklı beslenmenin yanında vitamin takviyesine de ihtiyaç duyuyor. Spor yaparken doğru ve sağlıklı bir şekilde beslenmenin yanında ihtiyaç duyulan vitaminler, vücut fonksiyonlarının düzenli çalışmasına yardımcı oluyor. Özellikle günlük beslenme ile gerekli vitamini alamayan sporcular, sporun etkilerini yeteri kadar görmedikleri için verimsiz sonuçlar elde ediyor. Verimli çalışmayı destekleyen vitaminler marka, içerik ve etkileri bakımından farklılık gösteren ürünler olarak sizlere sunuluyor.

Kişisel ihtiyaca göre seçilmesi gereken vitaminler arasında kapsül şekilde, toz halinde ve sıvı halde vitaminler bulunuyor. Tablet şeklindeki vitaminler, kapsül sayısı ve vitamin içeriği olarak değişiyor. Ürün çeşidine bağlı olarak minimum 20-30 kapsül içeren ürünler, maksimum 150- 180 kapsül olarak farklılık gösteriyor. İçerik olarak ise A,C, D, E ve P vitaminleri gibi spor yapanların tüketmesi gereken vitaminleri içeren kapsüller, özellikle vücudun enerji ihtiyacını karşılayan B vitaminlerini de içeriyor. Çeşidine ve markasında bağlı olarak çinko, selenyum gibi mineraller de içeren kapsül ürünler dışında toz şeklindeki vitaminler de ürünler arasında yer alıyor. Belirli ölçülerde suda çözülerek tüketilen toz halinde vitaminler farklı gramajlar halinde sunuluyor. Yemeklerden önce ya da spor öncesinde alınan ürünler, spor esnasında performansı ve verimi arttırmaya yardımcı oluyor. Toz ürünlerin yanında sporcu vitaminleri arasında yer alan sıvı ürünler ise içeriği ve ambalajı ile dikkat çekiyor. Tek içimlik küçük ambalajlar halinde sunulan ve farklı aromalara sahip ürünler, kolay taşındığı için tercih ediliyor. Sıvı ürünler ile birlikte günlük yaşamda gıda takviyesi olarak kullanabileceğiniz suda çözünen ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sporcu Vitamini Fiyatları

Çeşitlerine bağlı olarak içerikleri değişen sporcu vitamini fiyatları, değişiklik gösteriyor. Kapsül vitaminlerin fiyatlarını ürünlerin kapsül sayısı belirliyor. 150 ile 180 gibi kapsüllere sahip olan ürünler ile 50- 60 kapsüle sahip ürünlerin fiyatları değişiyor. Kapsül sayısı ile birlikte markaları da ürünlerin fiyatları üzerinde etkili oluyor. Sporcular için ürettiği besin takviyeleri ile tanınan markaların ürünleri ile benzer markaların ürünleri arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. İçerdiği vitamin değerleri de değişen kapsül ürünleri detaylıca inceleyebilir, aynı markanın farklı vitaminler içeren kapsüllerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kapsül ürünler arasında günlük kullanıma uygun cazip fiyatlı ürünlere de erişebilirsiniz.

Özellikle kapsül sayısı ile doğru orantılı fiyatlarda satılan kapsül vitaminler arasında fiyatları ile dikkat çeken diğer bir ürün ise sağlıklı beslenme için günlük besin takviyesi olarak kullanılabilen ürünler oluyor. Vücudun karbonhidratlardan ve yağlardan daha az kalori almasını sağlayan ürünleri diyet programınıza bağlı olarak spor yaparken kullanabilirsiniz. Sporcu vitaminleri arasındaki toz ürünler ise 100 veya 180 kapsül içeren ürünler ile aynı bütçelere hitap ediyor. Yüksek oranda karbonhidrat ve protein içeren toz ürünler, ağırlıklı olarak 5000 gramlık ambalajlar ile kullanıcıya sunuluyor. Hem kullanım şekli hem de içerdiği vitaminler ile farklılık gösteren toz ürünler, uzun dönem kullanımı ile dikkat çekiyor ve gramajına uygun fiyatlar ile satılıyor.

Sporcu vitaminleri arasındaki içecek halindeki ürün çeşitleri değişen fiyatlara sahip oluyor. Taşınabilir ambalajlar ile sunulan ürünler dikkat çeken fiyatlara sahipken kendi özel ambalajında satılan ürünlere daha cazip fiyatlara ulaşabilirsiniz. Kapsül, toz ve sıvı haldeki ürünlerden farklı olarak suya atılıp çözülerek tüketilen vitamin takviyeleri ise oldukça cazip fiyatlar ile sunuluyor. İçerdiği tablet sayısına bağlı olarak küçük fiyat farkları ile birbirinden ayrılan suda çözülen vitaminlerin markalarını ve özelliklerini inceleyerek en doğru ürünü seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sporcu Vitaminleri

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26000865/80058001