Diş sağlığı, ağız bakımının en önemli unsurlarının başında gelirken etkileyici bir gülümsemenin anahtarını ise bembeyaz dişler oluşturuyor. Bu sebeple iyi yapılan bir günlük bakımla, daha uzun süre daha sağlıklı dişlere sahip olmanın önemi de ikinci plana atılamayacak bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Günlük rutinde ayrılacak beş dakikayla birlikte diş bakımını özenli bir şekilde gerçekleştirmek, sağlıksız bir ağız ve diş görüntüsünün önüne geçmek için faydalı bir işlem olarak uygulanıyor. Düzenli bir beslenme ile desteklenen diş bakımı, dişlerin görünümü ve renklerinin korunması açısından da oldukça büyük bir önem teşkil ediyor. Sağlıklı, temiz dişlere sahip olmanın yanı sıra dişlerin beyazlığı da estetik açıdan büyük bir öneme sahip. Üretilen farklı diş parlatıcılar beyazlatma sistemleri ile bembeyaz bir gülüşe sahip olmak artık hayal olmaktan çıkıyor ve gerçeğe dönüşüyor.

Diş Parlatıcı Ürünler

Dişlerin yapısında oluşan lekelenmeleri ve renk farklılıklarını giderme amacıyla uygulanan diş beyazlatma işlemi, en çok günlük hayatta sıklıkla tüketilen çay, kahve gibi içeceklerin oluşturduğu sararmadan kurtulmak, daha parlak bir görünüme kavuşmak için tercih ediliyor. Tüketilen besinlerin yanı sıra geçmişte kullanılan antibiyotik veya aşırı florit tüketimi de dişlerde renklenmelere yol açabiliyor. Tarihi olarak bakıldığında ise ilk kez 1989 yılında Amerika’da ticari evde diş beyazlatma ürünü pazara sunuluyor. Birkaç yıl sonrasında da bu ürünün yarattığı ilgiyle, diş beyazlatma ve parlatma işlemleri diş hekimleri tarafından fazlaca kullanılıyor ve ağız sağlığı alanında yeni bir dönemin başlamasına yol açıyor. Gün geçtikçe yaygınlaşan bu uygulama ile birlikte diş beyazlatmanın herhangi bir zararının olup olmadığı da araştırılmaya başlanıyor. Yapılan araştırmalara göre, dişlerin beyazlatılmasının kontrollü bir şekilde yapıldığında son derece etkin ve güvenli olduğu ortaya çıkıyor. Dişler ve dişetleri hiçbir şekilde zarar görmüyor. Ağız sağlığı teknolojisinde kaydedilen ilerlemelerle birlikte tasarlanan ürünlerle dişleri çok kısa bir sürede, güvenli ve etkin olarak beyazlatmak mümkün oluyor. Kullanılan beyazlatıcı ürünler, uygulandığında dişle etkileşime girerek dişin üzerindeki istenmeyen lekeleri temizliyor ve dişin doğal beyazlığına kavuşmasına katkıda bulunuyor. Psikolojik bakımdan incelendiğinde ise parlayan beyaz dişlerin kişilere daha genç bir görünüm sağladığı ve motivasyonu artırdığı, hem kariyer hem de sosyal anlamda statü sahibi olmalarına yardımcı olduğu ortaya çıkıyor. Hem kliniklerde diş hekimleri tarafından hem de evde kendinizin yapabileceği diş beyazlatma süreci çeşitli aşamalardan sonra sonuç veriyor. Özellikle evde kullanılan ürünler, basit yapısı ve kullanım kolaylığıyla kullanıcılar tarafından daha çok tercih ediliyor.

Diş Parlatıcı Fiyatları

Değişik firmaların ürettiği diş parlatıcı ve beyazlatıcı ürünlerde kullanım alanlarına göre, içeriklerine ve miktarlarına göre de farklılıklar bulunabiliyor. Bu sebepten dolayı ise, diş parlatıcı fiyatları farklılık gösterebiliyor. Bütçenize uygun bir ürün satın alarak dişlerinizi evde beyazlatmak istiyorsanız, bunun için daha pratik ve etkili kullanıma sahip jelleri, tozları ve kalemleri deneyebilirsiniz. Bu tür ürünler genellikle kullanıcılar tarafından yoğunlukla tercih ediliyor ve beyazlatma etkisiyle de olumlu sonuç sağlıyor. Basit kullanımlı ürünlerin yanı sıra verdiği daha etkili sonuçlarla daha karışık kullanıma sahip beyazlatıcı ve parlatıcı ürünler de satışa sunuluyor. Örneğin iki farklı beyazlatıcı jeli birbiriyle karıştırıp, ışık yardımıyla bu ürünü aktive eden ve daha kısa sürede etkisini gösteren ürünleri de evlerde kullanabilir, bembeyaz bir görünüm elde edebilir ve rahatlıkla gülebilirsiniz. Markalarına göre fiyatların değişiklik gösterdiği bu ağız bakım ürünleri, daha havalı ve daha çekici dişlere sahip olmayı mümkün kılıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Diş Parlatıcısı ve Beyazlatıcı Ürünler

172 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Oral-B
  2. Corega
  3. Fresh White
  4. Protefix
  5. Opalescence
  6. Curaprox
  7. Herbatech
  8. Berat
  9. Dr Darcey
  10. Fe
  11. Hedisam
  12. Colgate
  13. Memişoğlu Baharat
  14. Micro White
  15. Ultradent
  16. Haremhac
  17. Staino
  18. Akti Dent
  19. Blue Ocean
  20. Crest
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012110/26012120
Başa dön