Huawei 

Huawei markası, teknolojik gelişmeleri yakinen takip eden çalışmalar yapar. Bu yönde yaptığı araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla inovatif özelliklere sahip ürünler üretir. Dolayısıyla kullanıcılara konforlu bir ürün kullanımı imkanı da sunar. Markanın ürettiği Huawei matebook, cep telefonu, bilgisayar ve benzeri cihazlar kullanıcıların ihtiyaçlarına yön vermektedir. Kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlayan bir marka olarak öne çıkan Huwaei, dünyaca ünlü bir konuma gelmeyi başarmıştır. Seçenekler arasında yerini alan Huawei telefon, tablet ve benzeri cihazlar en sık talep edilen ürünlerden bir kaçıdır. Farklı ekran boyutlarına sahip olan tablet ve akıllı cep telefonları, son derece işlevsel ürünlerdir. Aynı zamanda, işinizi kolaylaştıran ve günlük yaşamanızı rahatça idame ettirmenize yardımcı olan üretimler de vardır. İşlerinizde ve kişisel yaşamınızda Huawei laptop modelleri son derece ideal bir seçim olacaktır. 

Markanın geliştirmiş olduğu teknolojiler, telefon ve bilgisayarlarda dikkat çeken özelliklerle ön plana çıkar. Günlük yaşantınızı planlamanıza ve kontrol etmenize yardımcı olacak Huawei akıllı saat modelleri de seçenekler arasındadır. Genel olarak smart saatler, kalp atışınızı adımlarınızı ve nabzınızı ölçer. Bu nedenle, profesyonel ya da amatör sporlarınıza hitap eden ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Huawei saat modellerindeki teknik özelliklerin yanı sıra, dış tasarımlarının da son derece şık olduğunu söylemek mümkündür. Markanın tasarladığı yüksek teknolojili cihazlar, hayatınızın her anında yanınızdan ayırmayacağınız niteliktedir. 

Huawei Ürünleri

Huawei kulaklık tasarımlarına da imza atan bir markadır. Seyahatteyken çevrenizdeki diğer kişilere rahatsızlık vermeden müzik dinlemek ya da video izlemek için özel tasarımlı kulaklıklar bulunmaktadır. Kulaklıklar, Huawei cep telefonu aldığınızda cihazın yanında da verilen aksesuarlardır. Kullanıcılar isteğine bağlı olarak cep telefonlarının yanında ya da harici olarak kulaklıklara sahip olabilirler. Marka aracılığıyla zamanınızı daha keyifli hale getirmek üretilen kulaklıklar ile mümkündür. Çalışan kullanıcılar için ise farklı tip programları verimli bir şekilde kullanacakları Huawei bilgisayar modelleri bulunmaktadır. Markanın geliştirmiş olduğu bilgisayar ve tabletler, aynı zamanda birçok bilgiyi aynı anda hafızasında tutmaktadır. 

Genel olarak Huawei tablet modelleri, ince tasarımlı ve hafif formludur. Bu sayede, yanınızda rahatlıkla taşıyabilmeniz mümkündür. Taşıması için ise özel kılıflardan yararlanabilirsiniz. Markanın sağlamış olduğu teknik olanaklar sayesinde, birçok üründeki teknolojik donanımı fark edeceksiniz. Kapasitesi ve teknolojik yönü yüksek olan cihazlar, günlük ya da iş yaşantınızda işlerinizi kolaylaştıracaktır. Özellikle marka, son zamanlarda telefon üretimlerinde öncü hale gelmiştir. Huawei p40 lite bu anlamda en fazla satan cep telefonu serilerinden bir tanesidir. Bu modelin üstü ve alt serileri de bulunmaktadır. Genel olarak, üretilen cep telefonları, hem işlevsel, hem de teknolojik yönü yüksektir. 

Huawei Teknik Olanaklar

Huawei p20 lite ve diğer akıllı cep telefonlarında yer alan yüksek kapasiteli hafıza aracılığıyla depolama işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Markanın ürettiği cep telefonlarında harici olarak da hafıza kartı ekleyebilmeniz mümkündür. Genellikle, satış oranlarının fazla olduğu Huawei p smart 2021 serileri, günden güne markanın teknolojik gelişimlere ayak uydurması nedeniyle değişmektedir. Genel olarak, çekim ve sahne modlarıyla rahatlıkla kaliteli görseller yakalayabileceğiniz cep telefonları tasarlanır. Bu anlamda, Huawei p30 lite serisi yüksek çözünürlüklü ön ve arka kameralarıyla harika bir deneyim yaşamanıza olanak sağlar. Ayrıca ön ve arka kameralarla görüntülü olarak görüşebilme imkanına da sahipsiniz. Bununla birlikte, yayın yapma, selfie ve benzeri konularda da markanın imzasını taşıyan smart cep telefonları sizlere yardımcı olacaktır. 

Markanın ürettiği Huawei p40 pro serisi ise sahip oldukları RAM kapasiteleri sayesinde, hızlı bir şekilde çalışır. Yüksek hızda işlem gerçekleştiren gelişmiş işlemcileri bu serilerde bulabilmeniz mümkündür. İşlemcilerin çalışma hızı ve aynı anda birden fazla uygulamadan yararlanabilmenize de imkan sağlar. Markanın çerçevesiz olarak tasarladığı cep telefon ekranları, oldukça işlevsel bir kullanım yapısına sahiptir. Çerçevesiz ekranlar sayesinde, video izleme deneyimini geniş bir ekran ile elde edebilirsiniz. Geniş ekran ve renk zenginliğiyle beğeni toplayan kullanımlara olanak sağlayan üretimler vardır. Özellikle, Huawei mate 20 lite serisi markanın yapmış olduğu en başarılı üretimlerden bir tanesidir. Smart cep telefonlarının genel olarak, şarj adaptörleri ve USB kabloları bulunmaktadır. Böylece telefonunuzun bataryasını doldurarak bilgisayarınızla bağlantı kurabilirsiniz. Bu işlem sayesinde, dosya paylaşımı ve telefon şarjı gerçekleştirebilmeniz de mümkündür. Bütün bu işlevsellik ve kolaylıklardan yararlanmak için Huawei p smart 2019 tasarımlarını kontrol edebilirsiniz. 

Huawei Markasındaki Smart Teknolojiler

Huawei p40 serisi, estetik bir şekilde imal edilen smart cep telefonlarından bir tanesidir. Bu seri içinde akıllı teknolojiler ile imal edilen farklı ürünler vardır. Markanın tasarladığı smart saatler de akıllı cep telefonlarınızla entegreli bir şekilde çalışabilir. Huawei p30 serisi de bu kapsama dahil edilebilecek ürünlerden bir tanesidir. Akıllı saatlerle uyumlu bir şekilde çalışan bu modeller, oldukça fonksiyonel ürünlerdir. Adım sayma, nabız ölçme ve benzeri işlemleri akıllı saatler ile yapabilmeniz mümkündür. Bununla birlikte, haritada konumunuzun tespiti ve zamanı da kontrol etmenize yardımcı olan ürünlerdir. Akıllı saatlerin ergonomik bir tasarımı bulunmaktadır. Dolayısıyla teninizde herhangi bir alerji veya tahrişe neden olmayan ürünlerdir. Akıllı saatlerin ayarlanabilir kordon yapıları sayesinde, her bileğe uyum sağlaması mümkündür. Adımlarınızı bu saatlerle sayarak, gün içinde ideal adımlara ulaşıp ulaşmadığınızı kontrol edebilirsiniz. 

Akıllı saatlerdeki uyku takibi, alarm, zamanlama ve benzeri özellikler de işlerinizi kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda, su geçirmeyen, kalp atışınızı düzenleyen ve ölçen özellikleri akıllı saatlerde görebilmeniz mümkündür. Çok yönlü ve fonksiyonelliği yüksek olan akıllı saat teknolojileri her yönden günlük yaşantınızı kolaylaştırır. Ayrıca bu akıllı saatler, Huawei mate 40 pro cep telefonlarıyla uyumlu olarak çalışmaktadır. Günlük yaşantınızda ya da spor aktivitelerinizde markanın ürettiği akıllı bileklikleri kullanabilirsiniz. Akıllı bilekliklerin dokunmatik ekranları sayesinde, birçok işlemi bu ekran üzerinden yapabilirsiniz. Üretilen akıllı saatler, Huawei p30 pro serisiyle de uyumludur. Ayrıca bu saatlerin Bluetooth özelliği de vardır. Bu özelliğin yanı sıra, titreşimle çalışma desteği sayesinde de kullanım kolaylığını yakalayabilirsiniz. Bu ürünlerin hafifliği sayesinde de spor aktivitelerinizi yaparken zorlanmazsınız. 

Huawei Tablet ve Telefonlardaki Akıllı Teknolojiler

Huawei p smart pro üretimleri, son zamanlarda en sık tercih edilen cep telefonlarından bir tanesidir. Genel olarak, P serisinde kullanılan teknolojiler, kullanıcıların cep telefonları ile farklı işler yapabilmelerine olanak sağlar. Huawei p smart teknoloji sayesinde, cep telefonlarınızı fonksiyonel bir şekilde kullanabilirsiniz. Smart cep telefonlarının yanı sıra, üretilen tabletler de kısa zamanda şarj olan batarya yapılarıyla dikkat çekmektedir. Kısa zamanda şarj edilen bataryalar sayesinde, iş hayatınızda tabletler sizlere yardımcı olacaktır. Kullanımı son derece hassas olan ve dokunmatik ekranları sayesinde, dokunur dokunmaz komutlarınız algılanır. Bu anlamda dikkat çeken tasarımlar arasında; Huawei matepad 11 serisi ilk sırada yer alır. İş, okul ve günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. 

Üretilen tablet ve bilgisayarlar ile işinizle ilgili veriler ve son gelişmeleri akıllı cihazlar üzerinden takip edebilirsiniz. Çünkü tablet ve bilgisayarlarınıza indireceğiniz programlar sayesinde, her an yakından takip edebileceğiniz gelişmeler vardır. Ayrıca ürünlerdeki Wi-Fi özelliği sayesinde, diğer çalışanlara da yükleyeceğiniz programlar ile anında ulaşabilirsiniz. Bilgisayar ve tabletlerin yanı sıra, Huawei mate 10 lite serisi üzerinden de gelişmeleri takip edebilirsiniz. Markanın ürettiği cep telefonu, bilgisayar ve tabletlerin göz yorgunluğunu azaltan etikleri vardır. Ekran parlama sorunu olmadan, tablet ve bilgisayarlarınızı bu özelliklerinden yararlanarak kullanabilirsiniz. Bu anlamda, Huawei mate 20 pro serisi de oldukça ideal bir seçimidir. Birçok oyun, sayfa ve programları markanın ürettiği smart cihazlardan rahatlıkla takip edebilirsiniz. 

Markanın ürettiği akıllı cep telefonlarındaki seçkin tasarımlar sayesinde, oyun oynarken, oyunu açık bırakarak gerekli gördüğünüz diğer işlerle ilgilenebilirsiniz. Huawei y6 serisi de bu işlemi rahatlıkla yapabilmenize olanak sağlar. Kullanıcı modlarına sahip olan cep telefonu ve tabletlerin anne ve babalara güven verdiğini de söyleyebiliriz. Çünkü zaman zaman çocukların dersleri için tabletler üzerinden video izlemeleri mümkündür. Ancak bu gibi durumlarda, farklı bir kullanıcı modu belirleyerek güvenli kullanıma ortam hazırlayabilirsiniz. Markanın Huawei y7 serisi ise zarif ve hafif formu ile işlevsel bir şekilde kullanacağınız telefonlardır. Üretilen cihazlar sayesinde, cebinizde, çantanızda ve dilediğiniz her yerde rahatça bu ürünleri taşıyabilirsiniz. Cep telefonlarındaki hoparlör özelliğini kullanarak, ses alıp iletme işlemini kaliteli bir şekilde yapabilirsiniz. Böylece görüşmelerinizi yaparken bilgisayarınızı da kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Bununla birlikte, e-posta hizmetinden yararlanarak, kişisel ve iş maillerini birbirinden ayırabilirsiniz. 

Huawei Ürün Seçenekleri

Huwaei markası, Çin’in Shenzen şehrinde yer alan ulusal bir teknoloji şirketidir. 1987 senesinde kurulan ve günden güne ürün ağını artıran üretimler yapar. Temel ağ üretimlerinin yanı sıra, telekomünikasyon cihazları üretimleri de yapmaktadır. Ürün seçenekleri de buna bağlı olarak geniş bir yelpazeye ayrılır. Huawei y 5 cep telefonu serilerinden, tablet, bilgisayar ve benzeri ürün seçenekleri bulunmaktadır. Şirketin 2010 senesinde dünya devi olma yolunda önemli atılımlar yaptığını söyleyebiliriz. Markanın 140 binden fazla çalışanı ve bu çalışanlarla yaptığı AR-GE çalışmaları bulunmaktadır. Dolayısıyla ürün gamı günden güne artmaya devam etmektedir. Seçenekler arasında, Huawei band 4 smart saat modelleri de yer alır. Akıllı saatler sayesinde, spor yaparken, kendinizi kontrol edebilirsiniz. 

Markanın çalışmalarını kuruluşundan bu yana devam ettirdiğini söyleyebiliriz. Firmanın Türkiye’de de AR-GE enstitüsüne yer vermesi ülkemizde de tanınmasını kolaylaştırmıştır. Telekomünikasyon ve ağ alanında geliştirdiği teknolojiler sayesinde, teknoloji dünyasında en fazla aranan markalar arasında yerini almaktadır. Marka, seçkin telekomünikasyon teknolojilerini kullanarak ürün tasarımlarını yapar. Örneğin, Huawei matebook d15 bilgisayarları bu teknolojik altyapıyla tasarlanmıştır. Markanın ürettiği modern çizgili ürünler arasında ise 3G, Wireless, USB stick, nobe gibi seçenekler bulunmaktadır. İmal edilen telefonlar arasında, en fazla beğenilen ve tercih edilen Mate serisidir. Tabletleriyle de ünlenmiş olan bu markanın MediaPad serisi, en büyük teknoloji sağlayıcılarından bir tanesidir. 

Huawei Cep Telefonlarındaki Seçkin Tasarımlar

Markanın en fazla beğeni toplayan ürün seçenekleri arasında cep telefonları yer alır. Cep telefonlarının dış tasarım özellikleri sayesinde, oldukça şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Markanın ürettiği cep telefonlarında, Android işletim sistemi kullanılmıştır. Genel olarak, Y6, GR5, G8, P9, P10 gibi cep telefonu serilerine ürün gamı içinde yer vermektedir. Cep telefonlarındaki ekran çözünürlükleri, ses deneyimleri, dirençli özellikleri ürünleri ön plana çıkarmaktadır. Bu gibi özellikler sayesinde ise Huawei telefon fiyatları değişkenlik gösterir. Tasarlanan cep telefonu modellerinden en beğenilen P10 serisinde, markanın kendi ürettiği Kirin 960 işlemci türü kullanılır. Bunun yanı sıra, Leica lensli kamera ile yüksek çözünürlüklü ve kalite oranı yüksek fotoğraflar çekebilirsiniz. 

Cep telefonlarının inch özellikleri de birbirinden farklıdır. P10 serisinde 5.1 inch Full HD çözünürlük kullanılmıştır. Aynı zamanda, bu üründe Gorilla Glass 5 ile koruma sağlanır. P10 cep telefonlarında 8 çekirdek, 2.4 GHz işlemci hızı da bulunur. Bununla birlikte, 16 milyon ekran renk sayısıyla eşsiz bir deneyim yakalayabilmeniz mümkündür. Kameranın 8 MP ön kamerası ile renkli ve canlı selfieler yakalayabilmeniz de mümkün olacaktır. P10 serisi, 4 GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanına yer verilen ürünlerdir. Ancak bu serilerde bulunan özellikler, her cep telefonunda farklılık gösterir. İlgi gören cep telefonları serileri, marka farkıyla piyasaya sürülmektedir. Ayrıca bu telefonlara Google Play üzerinden istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz. 

Huwaei markalı cep telefonlarında bulunan 4.5 özelliği, dahili hafızaya imkan vermektedir. Dahili hafızalar, 16, 32 ve 64 GB olarak belirlenebilmektedir. Bunun yanı sıra, 128 ve 256 GB’ye kadar da microSD kart ekleyebiliyorsunuz. Cep telefonlarının genel olarak pil güçleri 2200 mAh ’tan 4000’e kadar çıkmaktadır. Yüksek performans ile çalışan cep telefonlarının birçok modelinde, 4K çekim, otomatik odaklama, BSI sensör ve gece çekimi yapılabilir. Ayrıca ses kalitesinin yüksek olduğu cep telefonları sayesinde, müzik dinlerken ya da film izlerken harika bir deneyim yakalayabilirsiniz. Ürünlerin fiyat aralıkları ise cep telefonlarındaki teknik özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Aynı zamanda, cep telefonlarındaki inch özellikleri de fiyatlara etki eder. 

Huawei Ürün Fiyatları

Huawei fiyatları, üretilen cihazların teknik yapısı ve teknolojik düzeyine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Markanın ürün seçenekleri arasında; cep telefonu, akıllı saat, akıllı bileklik, tablet, bilgisayar, foto kamera ve benzeri cihazlar yer alır. Bu ürünlerin teknik yapısı ve kullanım şekli de fiyatlarını etkiler. Genel olarak, üretilen marka imzalı cihazların serilerinin değişmesi fiyatsal oranlara etki eder. Huawei markası, genel olarak teknolojik düzeyi yüksek ancak uygun fiyatlı üretimler yapar. Bu nedenle, bütçenize dost olan ürünlere bu marka üzerinden ulaşabilirsiniz. Her teknolojik cihazın kendi içinde seri ve donanımı farklılaşmaktadır. Örneğin, Huawei tablet fiyatları, bu ürünlerin teknolojik donanımına bağlı bir durumdur. 

Genel olarak, tablet, akıllı saatler, cep telefonları, bilgisayar gibi ürünler fiyat ve performans açısından farklılık gösterir. Kullanım açısı yönünden de birbirinden farklı olan Huawei markalı ürünler bulunmaktadır. Cihazlardaki dış tasarım özellikleri ve işçilikler de fiyatlar üzerinde etkilidir. Örneğin, teknolojik yönü yüksek olan kulak içi kulaklıklar, kablolu kulaklık modellerine göre yüksek fiyatlardadır. Çeşitli kullanım kolaylıklarını marka imzalı ürünleri tercih ederek bulabilirsiniz. Çünkü kulak içi kulaklıklar, spor aktivitelerinde rahat bir kullanıma olanak sağlar. Huawei markasının micro şarj ve data kablosu gibi üretimleri de vardır. Bu destekleri alabileceğiniz marka imzalı ürün gamı son derece uygun fiyatlarla satışa sunulur. Fiyat bazında cebinizi yakmayan seçeneklere marka farkıyla sahip olabilirsiniz. 

En İyi Huawei Cep Telefonu Hangisidir?

Marka, en iyi akıllı cep telefonu üretimleri yapan şirketlerden bir tanesidir. Son olarak yaptığı en iyi üretimler arasında P40 serisi yer almaktadır. Bu cep telefonlarıyla fotoğraf, video ve benzeri çekimleri başarılı bir şekilde yapabilirsiniz. 

Huawei Markasının En Son Çıkardığı Cep Telefonu Hangisidir?

Markanın son olarak çıkardığı cep telefonu modeli mate 40E serisidir. Huawei markası, smart cep telefonlarını son olarak 2021 senesinde piyasaya sürmüştür. 

Huawei Markası Hangi Ülkenin?

Telefon piyasasında git gide güçlü hale gelen Huawei markası, eskiye dayanan bir şirkettir. 1987 senesinde eski bir subay tarafından Çin’de kurulmuş bir markadır.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei

1.089 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Hemen Al Sonra Öde
 6. HepsiLojistik Ürünleri
 7. Sepette Kampanyalı Ürünler
 8. Uyumlu Marka
 9. Telefon Modeli A-Z
 10. Renk
 11. Yurt Dışından Ürünler
 12. Satıcı A-Z
 13. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön