Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Freebuds Se 2 - Beyaz

Huawei
949,00 TL
( / adet)
Satıcı: Hepsiburada
Resmi Satıcı
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (33)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

940,00 TL
999,00 TL
DSACategoryId/2147483642/371967/16218

Untitled Document


1. Pil ömrü ve şarj verileri, AAC formatındaki ses dosyalarının 50% ses seviyesinde çalındığı ve diğer özellikler için varsayılan ayarların kullanıldığı, şarj kutusunun güç kaynağı olarak kullanıldığı Huawei laboratuvarlarından alınmıştır. Gerçek sonuçlar ses seviyesine, ses kaynağına, çevresel parazitlerin varlığına, ürün özelliklerine ve kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişebilir.

2. IP54 toza ve su sıçramasına dayanıklılık yalnızca kulaklıkların kendisi için geçerlidir, şarj kutusu için geçerli değildir. Kontrollü laboratuvar koşulları altında test edildiğinde, kulaklıklar IEC standardı 60529 uyarınca IP54 olarak derecelendirilmiştir. Su sıçraması, su ve toz direnci kalıcı koşullar değildir ve direnç normal kullanımla zamanla azalabilir.

3. Gerçek ürün ağırlığı, konfigürasyona ve üretim sürecine bağlı olarak değişebilir.

4. Test verileri Huawei laboratuvarlarından alınmıştır. Gerçek deneyim kulak şekline, kullanım alışkanlıklarına ve takma durumuna bağlı olarak değişebilir.

5. Gecikme cep telefonu modeline, sistem versiyonuna, video tipine ve video formatına göre değişiklik gösterebilir.

6. Güvenilirlik testi verileri Huawei laboratuvarlarından gelmektedir.

7. Yakın eşleştirme özelliği yalnızca EMUI10 veya sonraki sürümleri çalıştıran Huawei cihazlarda desteklenir. Genel deneyim, kullanım kısıtlamaları veya bu özellik tarafından desteklenen modeller hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Huawei Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

8. Kulaklıkları manuel olarak eşleştirmeden veya fabrika ayarlarına geri döndürmeden önce, aramalar, müzik ve videolar dahil olmak üzere ses hizmetlerini duraklatın.

9. Dokunma algılama alanı tutma yerindedir. AI Life uygulaması aracılığıyla daha fazla işlev kullanılabilir. Gerçek özellikler değişiklik gösterebilir.

10. Bu özellik, kulaklıkların Bluetooth aracılığıyla bir telefona bağlı olmasını gerektirir. Kulaklıkları bulmak için bir zil sesi çalabilirsiniz, ancak harita konum hizmetleri desteklenmez. Huawei laboratuvar verilerine göre, kulaklıklarınızın telefonunuzun 20 metre yakınında olması ve iki cihazın da büyük engellerin olmadığı sessiz bir ortamda bulunması gerekir. Gerçek performans esastır. Kulaklıklar şarj kutusunun içindeyken çalmaz. Kulaklarınızın zarar görmesini önlemek için, kulaklıkları takarken zil sesini çalmayın. Herhangi bir sorunuz varsa, Huawei müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.


*Bazı özelliklerin erişilebilirliği bölgelere göre değişiklik gösterebilir. Yukarıdaki sayfalarda yer alan ürün resimleri, videolar ve ekran içerikleri yalnızca referans amaçlıdır. Gerçek ürün özellikleri ve spesifikasyonları (görünüm, renk ve boyut dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve ayrıca gerçek ekran içerikleri (arka planlar, kullanıcı arabirimi, simgeler ve videolar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) değişiklik gösterebilir.

**Yukarıdaki sayfalardaki tüm veriler, HUAWEI şirket laboratuvarlarında belirli koşullar altında gerçekleştirilen testlerden elde edilen teorik değerlerdir. Daha fazla bilgi için söz konusu ürün bilgilerine bakın. Gerçek veriler; bireysel ürünler, yazılım sürümleri, uygulama koşulları ve ortam etkenlerindeki farklılıklar nedeniyle farklılık gösterebilir. Tüm veriler fiili kullanıma tabidir.

***Ürün grupları, üretim ve tedarik etkenlerini içeren gerçek zamanlı değişiklikler nedeniyle, doğru ürün bilgileri, teknik özellikleri ve özelliklerini sağlamak amacıyla HUAWEI, gerçek ürünün; ürün performansı, teknik özellikleri, dizinleri ve gerçek ürün bileşenleriyle uymasını sağlayacak şekilde, yukarıdaki bilgi sayfalarında yer alan metin açıklamaları ve resimlerde gerçek zamanlı düzeltmeler yapabilir. Ürün bilgileri, bildirimde bulunmaksızın söz konusu değişikliklere ve düzeltmelere uğrayabilir.

Bluetooth Versiyon 5.2
Suya & Tere Dayanıklı Evet
Aktif Gürültü Önleme (ANC) Yok
Kulaklık Tipi TWS
Çift Telefon Desteği Yok
Müzik Dinleyebilme Var
Kullanım Tipi Kulakiçi
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00004SANT8
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön