Beko

1955 yılında kurulan ve kurulduğu zamandan bu yana gösterdiği başarılar ile dünya çapında tanınan bir marka haline gelen Beko, elektronik eşya alanında çok çeşitli bir ürün yelpazesine sahiptir. Beko markası adı altında beyaz eşya, küçük ev aletleri ve ev elektroniği kategorileri başta olmak üzere onlarca kategori altında binlerce ürün bulabilirsiniz. 

Yenilikçi ev teknolojisinin öncülerinden bir tanesi olan Beko, aynı zamanda teknolojinin hayatı kolaylaştıran yönlerini evinize taşıyor. Ürünlerinde bulunan güvenli kullanım için alınan önlemler ve uyarı mekanizmaları özellikle beyaz eşya ve kombi kategorisinde hayati önem taşıyan niteliklere sahip olabiliyor.

Beko ürünlerini tek başına alabileceğiniz gibi set halinde de alabilirsiniz. Özellikle Beko çeyiz paketi adı altında ister beyaz eşyalarınızın tamamını isterseniz de küçük ev ve mutfak aletlerinin bulunduğu ürünleri ayrı ayrı incelemek durumunda kalmadan alabilirsiniz.

Beko Beyaz Eşya Modelleri

Beko denince akla gelen ilk grubu elbette beyaz eşyadır. Beyaz eşyalar başta buzdolabı olmak üzere çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın çeşitleri kategorisine giren ürünlerdir. Beko buzdolabı, bu ürün grubunun en popüler eşyalarından bir tanesidir. Her evde olması gereken ve yiyeceklerin taze kalması için oldukça önemli bir yere sahip olan Beko buzdolabı çeşitleri, sahip olduğu fiziksel ve teknik özellikler bakımından çeşitlilik gösterir. Büyüklüğüne, kapak sayısına, enerji sınıfına ve diğer özelliklere bakarak buzdolabı tercihinizi yapabilirsiniz. Buzdolabı dışında Beko derin dondurucu modellerini tercih ederek buzluğunuza sığmayan ve soğuk kalması gereken ürünleri en iyi şekilde muhafaza edebilirsiniz. Yukarıdan ya da yandan açılabilen modellerin yanı sıra raf sayısı farklılık gösteren ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Beko çamaşır makinesi ve bulaşık makineleri de en çok çeşitliliğin sağlandığı ürünlerin başında gelir. Öyle ki Beko kalitesi ve güvenilirliği ile bir araya gelen bu eşyalar hem uzun süreli kullanım sunmakta hem de sahip olduğu kalite nedeniyle iyi işler çıkarmaktadır. Beko bulaşık makinesi alırken hacmine, kaç program olduğuna ve enerji sınıfına dikkat edebileceğiniz gibi çamaşır makinesi alırken de kaç kilo çamaşır yıkama kapasitesi olduğuna, hangi programlara sahip olduğuna ve diğer detaylara dikkat edebilirsiniz. 

Son dönemlerin en popüler mutfak eşyalarının başında ankastre setler gelir. Beko ankastre set modelleri de sıklıkla tercih edilir. Mutfaklarınızda hem şık bir duruş hem de kaliteli bir kullanım istiyorsanız Beko tarafından üretilen ankastre modellerini inceleyebilir, renk çeşitliliği arasından mutfağınıza uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Set üstü ocak, fırın, mini fırın ya da mikrodalga gibi ürünleri ayrı ayrı da inceleyebilirsiniz. Beko fırın ile tavuktan balığa börekten sebzeye kadar pek çok ürünü pişirmenin keyfini çıkarırken Beko mikrodalga fırınlar ile bunları sonradan ısıtmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Yaşam Kalitesini Artıran Elektronik Ürünler Beko Kalitesi ile Evinizde

Teknolojinin en güzel yanlarından bir tanesini insan hayatını kolaylaştırıyor olmasıdır. Beko tarafından üretilen hem beyaz eşyalar hem de diğer elektronik aletler insanların hayatını kolaylaştırmak için gereken bütün özelliklere sahiptir. Örneğin Beko süpürge modelleri kablolu ya da kablosuz olarak tercih edebileceğiniz modellere sahiptir. Şarjlı ve dikey süpürgeleri tercih ederek prize bağlı olmadan ve kablo kalabalığı olmadan evinizi temizlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bununla beraber torbalı ya da torbasız modeller arasında bir seçim yaparak hazneli modelleri de inceleyebilirsiniz. Beko elektrikli süpürge kategorisi altında onlarca ürün bulabilirsiniz. Bunların her biri sahip olduğu teknik özellikler sayesinde derinlemesine temizlik yaparak en küçük toz tanesinin bile hapsedilmesini sağlar. Güçlü filtre sistemleri sayesinde halı ve halısız alanlar başta olmak üzere çeşitli alanlarda temizlik yapmanızı kolaylaştırır.

Beko’nun ev elektroniği kategorisinde en çok tercih edilen bir diğer ürünü ise klimalardır. Sıcak ve soğuk hava akımı yaratan klimalar hem çevre dostu hem de enerji tasarrufu sağlıyor olması nedeniyle iç mekanlarınızda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Beko klima modelleri teknik özelliklerinin yanı sıra son derece şık görünüme sahip olan yapıları ile bulunduğu ortama uyum sağlayarak aykırı bir görünüm yaratmaz. Klima satın almak istediğiniz zaman Beko markasına ait olan ürünleri inceleyerek seçiminizi yapabilir ve ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Televizyonlar, ev elektroniği denince akla ilk gelen eşyalardır. Beko televizyon modelleri hem özellik hem de boyut bakımından çok çeşitlilik sağlamaktadır. Full HD, HD, Smart TV ya da 4K özelliklere sahip olan televizyon modelleri ile renk ve canlılık bakımından kaliteli bir seyir keyfi yaşayarak gerçeğe yakın görüntüler izleyebilirsiniz. Farklı alanlarda kullanabileceğiniz ekran boyutları arasından seçim yaparak ister mutfak ister yatak odaları isterseniz de oturma odalarında Beko TV modellerini konumlandırarak seyir keyfinizi devam ettirebilirsiniz.

Eğer bir işletme sahibi iseniz yazar kasa olmazsa olmaz demirbaşlardan bir tanesidir. Yalnızca ev elektroniği ve beyaz eşya değil farklı alanlarda da boy gösteren Beko yazar kasa modelleriyle de ürün çeşitliliği sunar. Farklı özelliklere sahip olan yazar kasalar arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize yönelik modelleri bularak hemen sipariş verebilirsiniz.

Birbirinden Modern Beko Küçük Ev Aletleri Çeşitleri

Küçük ev aletleri, günlük hayatta kişilerin işlerini kolaylaştıran ve zamandan tasarruf etmelerini sağlayan en önemli elektronik aletlerin başında gelir. Kahve ve çay makineleri, tost makinesi, blender seti, su ısıtıcı, ekmek kızartma makinesi ve akla gelebilecek onlarca eşya bu kategoride yer almakta ve Beko kalitesi ile kullanıma sunulmaktadır.

Beko kahve makinesi ve çay makinesi başta ev kullanıcıları olmak üzere ofis gibi toplu kullanım alanlarına da uygun olan kaliteli ürünlerdir. Farklı çalışma modları ile lezzetli çay ve kahveler içmenize olanak sağlamasının yanı sıra hızlı olması nedeniyle de zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Öyle ki Beko çay makinesi kullanarak dakikalar boyunca çayın demlenmesini beklemek zorunda kalmazsınız. Normal çaydanlığa oranla çok daha hızlı bir şekilde demleyip içmeye başlayabilirsiniz.

Sabah kahvaltılarının vazgeçilmez tatlarından bir tanesi olan tost çeşitleri, Beko tost makinesi modelleri sayesinde hem daha lezzetli hem de daha hızlı şekilde sofralarınıza geliyor. Dakikalar içerisinde hazırlayacağınız tostların yanı sıra balık ya da tavuk ızgaralar yapabileceğiniz gibi çeşitli sebzeleri de bu makineler sayesinde pratik bir şekilde pişirebilirsiniz.

Beko Beyaz Eşya Fiyatları

Beko, ürün çeşitliliği her anlamda oldukça fazla olan bir markadır. Hangi kategoride olursa olsun hem profesyonel hem de günlük hayatta kullanım için uygun olan ürünler bulmanız mümkündür. Beko beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin fiyatları da ürünlerin sahip olduğu özelliklere göre farklılık gösterir. Beko buzdolabı fiyatları; ürünün boyutuna, hacmine, enerji sınıfına hatta rengine göre değişen fiyat aralıklarına sahiptir. Beko bulaşık makinesi fiyatları, makinenin kaç programlı olduğu başta olmak üzere sahip olduğu yıkama teknoloji baz alınarak değişir. Beko çamaşır makinesi fiyatları belirlenirken baz alınan en önemli kriter ise makinenin sahip olduğu çamaşır yıkama kapasitesidir. 6 kg bir çamaşır makinesi ile 9 kg çamaşır makinesi arasında fiyat farkı değişkenlik gösterecektir.

Küçük ev aletleri kategorisinde yer alan ürünlerin de sahip olduğu teknik özellikler, fiyatlarının belirlenmesinde önemli bir yere sahiptir. Beko elektrik süpürgesi fiyatları belirlenirken ilk olarak torbalı – torbasız olması, yatay ya da dikey olmasının yanı sıra şarjlı olup olmaması son derece önemlidir. Beko ürünleri arasında seçim yapacağınız zaman bütçenizi belirledikten sonra uygun filtreleri kullanarak ihtiyaçlarınızı karşılayan modelleri inceleyebilirsiniz. 

Buzdolabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Buzdolabı alacağınız zaman ilk olarak dolabın ölçüleri ve hacmi göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun yanı sıra enerji sınıfı da dikkat edilmesi gereken bir özelliktir. 

Akıllı Televizyonların Özellikleri Nelerdir?

Akıllı televizyonlar wi-fi desteği sunuyor olması nedeniyle oldukça kullanışlıdır. Herhangi bir ağa bağlanarak televizyonunuzda farklı platformları kullanarak dizi ve film izleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca bluetooth gibi farklı bağlantı seçenekleri sayesinde diğer akıllı cihazlarınızı da televizyonunuza bağlayarak görüntü aktarımı yapabilirsiniz.

Klima Bakımı Neden Önemlidir?

Klima bulunan ev ve işyerlerinde düzenli aralıklar ile bu cihazların bakımının yapılması ve temizlenmesi gerekir. Çünkü gerekli bakımlar yapılmadığı takdirde ortamda kötü ve çeşitli bakterilerin üremesi kaçınılmaz olacak, solunan hava temizliğini yitirecektir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beko

3.017 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Türü A-Z
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Hemen Al Sonra Öde
 9. Güvenle Kapında
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön