Beko Markası

Beko markası yenilikçi teknolojileri evinize taşır. Beko, beyaz eşyalardan ev elektroniği ürünlerine kadar ulaşan son derece geniş bir alanda kullanıcılarına hizmet verir. Marka, enerji tüketimini azaltmaya yönelik teknolojileri kullanır. Doğa dostu ürünlerle aynı zamanda aile bütçenize de katkıda bulunabilirsiniz. Beko'nun geliştirdiği televizyon modelleri son derece işlevseldir. Harici bağlantı olanakları sayesinde televizyonunuzla bilgisayarınızı bağlayabilirsiniz. Beko; Full HD, 4K gibi yüksek çözünürlük seviyelerini evinizde deneyimleyebilmenizi sağlar. Hızlı işlemcilere sahip olan televizyon mükemmel bir şekilde çalışır. Markanın kullanışlı ürünleri arasında süpürge modelleri de yer alır. Beko süpürgeler yüksek emiş gücüne sahiptir. Evinizi temizlerken teleskopik borulara sahip olan süpürgeleri kullanabilirsiniz. Süpürgenizin uzunluğunu ayarlayabilmeniz sayesinde zorlu noktalara erişebilmeniz kolaylaşır. Emiş gücü seviyesini süpürgenizin gövdesindeki tuşlarla ayarlayabilirsiniz. Toz torbalı ve toz torbasız süpürgeler yaşam alanlarınızı daha hijyenik hale getirir.

Yaşam Konforunu Artıran Elektronik Ürünler

Beko ile evinizi ısıtabileceğiniz klima modellerine sahip olabilirsiniz. Klimalar aynı zamanda soğutma fonksiyonunu da yerine getirir. İklimlendirme ürünlerinin ısı aralığını uzaktan kumandanızla ayarlayabilirsiniz. Klimalar sessiz bir şekilde üfleme yapar. Bu sayede uyku saatlerinizde gürültü problemi yaşamanız engellenir. Beko marka klimalar, havadaki nem seviyesini uygun düzeye getirerek solunum kalitenizi artırır. İyonizer özelliği bulunan ürünler havayı temizleyerek daha hijyenik bir yaşam alanına sahip olmanızı sağlar. Beko ürünleri mutfağınızda kullanabileceğiniz işlevsel ürünleri de içerir. Blender çeşitleriyle özel soslar hazırlayabilirsiniz. Mutfak robotu modelleri çeşitli gıdaları doğrayıp parçalayabilmenize yardım eder. Beko'nun ürettiği fırınlarla yemeklerinizi pişirebilirsiniz. Sesli uyarı özelliği bulunan fırınlar sizi pratik bir şekilde bilgilendirir. İç hacmi yüksek fırınlarla böreklerinizi ve keklerinizi birlikte pişirebilmeniz mümkün hale gelir. Fırınınızın ısı aralığını, ürününüzün gövdesindeki düğmelerle ayarlayabilirsiniz.

Evinizde Modern Teknolojinin Avantajlarından Yararlanın

Beko markası buzdolabı modelleriyle kullanıcılarına hizmet verir. Buzdolaplarının soğutucu ve dondurucu bölümleri oldukça kullanışlıdır. Geniş bir iç alan yaratan buzdolabı modelleri yüksek depolama kapasitesine sahiptir. Kapı açık uyarısı sayesinde fazladan elektrik harcamanız önlenir. İç aydınlatma desteği yardımıyla buzdolabınızdaki tüm ürünleri net şekilde görebilirsiniz. Hava üfleme teknolojisi, yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasını önler. Buzdolabınızdan alacağınız gıdaları Beko marka ocağınızda pişirebilirsiniz. Birden fazla göze sahip olan ocaklar işlevseldir. Bu sayede aynı anda birçok yemek yapabilirsiniz. Kullanışlı ocakları doğalgaz ve tüp bağlantısı ile çalıştırabilmeniz için uygundur. Beko ile mutfağınızda pratik bir şekilde temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Markanın bulaşık makineleri mutfak gereçlerinizi temizleyebilmenizi sağlar. Geniş sepetler sayesinde tabaklarınızı ve çatal, kaşık gibi ürünlerinizi bulaşık makinenize yerleştirebilirsiniz. Bulaşık makinenizin çalışma süresini ve su sıcaklığını kirlerin yoğunluğuna göre belirlemeniz gerekir.

Akıllı televizyonların yarattığı avantajlar nelerdir?

Akıllı televizyonlar Wi-Fi özelliğiyle internete bağlanabilmenizi sağlar. Hızlı kanal arama özelliğiyle televizyonunuzun hafızasını yeni kanalları kısa sürede kaydedebilirsiniz. Görüntü iyileştirme teknolojileri yayınlardaki kusurları minimize eder. Akıllı televizyonlar renkleri doğal şekilde aktararak seyir kalitenizi artırır.

Buzdolabı temizliği nasıl yapılır?

Buzdolabınızın temizliğini nemli bezlerden yardım alarak yapabilirsiniz. Ürününüzün dış ve iç yüzeyini yumuşak bezlerle silmeniz gerekir. Temizlik öncesinde buzdolabınızı boşaltarak tüm noktalara kolayca erişebilirsiniz. Çıkarılabilir raflar, bulaşık makinenizde yıkayarak temizleyebilmeniz için uygundur. Raflarınızı bulaşık makinenizin geniş bölmelerine dikey ya da yatay olarak yerleştirebilirsiniz.

Klima kullanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Klima kullanırken camlarınızın kapalı olması ısıyı sabitleyebilmenizi kolaylaştırır. Yıkanabilir filtreleri çıkarıp düzenli olarak temizleyerek hijyen elde edebilirsiniz. Hemen ısınmaya ya da hemen serinlemeye ihtiyacınız olduğunda turbo modunu kullanmanız gerekir. Klimanızın odanızın tamamına erişebilmesi için ürününüzü duvara ortalayarak monte edebilirsiniz.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Beko

533 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk A-Z
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön