Ofislerde ve evlerde yararlanılabilen yazıcı, fotokopi makinesi gibi ürünleriyle dikkat çeken Canon markası fotoğraf tutkunlarına büyük bir konfor yaratan kaliteli fotoğraf makineleriyle de kullanıcılarına destek olur. İş hayatında pratik bir şekilde yararlanabileceğiniz hesap makineleri aracılığıyla günlük işlemleri ve hesaplamaları kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Güneş enerjisiyle çalışan doğa dostu hesap makineleri pil tüketimini de önler. Hem tarayıcı hem de yazıcı olarak kullanılabilen ürünler yazışmaları kayıt altına almanızı ya da ödevlerinizi yapabilmenizi kolaylaştırır. Lazer yazıcıların dışında püskürtmeli mürekkep sistemiyle çalışan ürünlerle de kaliteli çıktılar alabilirsiniz. Wi-Fi özelliği de bulunan yazıcılarla kablosuz iletişim kurup çeşitli komutlar gönderebilirsiniz. Ürettiği mürekkep kartuşlarıyla hem renkli hem de siyah beyaz baskılar alabilmenizi sağlayan Canon sayesinde verimli bir şekilde dosyalarınızı tasnifleyebilirsiniz. Fotokopi makinesi işlevine de sahip olan ürünlerle çok yönlü kullanım avantajını yaşayarak yeni elektronik gereçlere ihtiyaç duymadan işlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Canon Güvencesiyle Son Teknolojiden Yararlanın

  • Ürettiği fotoğraf makinelerini yanı sıra farklı çekim ihtiyaçlarına çözüm getiren kaliteli lensleriyle de dikkat çeken marka fotoğraf ve videolarınızda yararlanabileceğiniz özel mercekler geliştirir.
  • Hem uzun video kayıtları hem de yüksek çözünürlük fotoğraf çekimleri yapabilmenizi sağlayan artırılabilir hafızalı Canon fotoğraf makinelerinde yer alan dosyaları USB kablosu aracılığıyla bilgisayarınıza transfer edebilirsiniz.
  • Fotoğraf makinesi çantalarını kullanarak ürününüzü darbelere karşı muhafaza ederek fermuarlı ceplerde saklayabilirsiniz.
  • Üç ayak, flaş desteği gibi özelliklerle çekimlerinizi daha profesyonelce gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bir dakika içerisinde onlarca çıktı alabileceğiniz yazıcılar okul, ofis, ev gibi ortamlarda size hız kazandırır.

Kapasiteleriyle Göz Dolduran Elektronik Ürünler

Kâğıt giriş haznelerine toplu olarak yerleştirebileceğiniz kâğıtlarla Canon marka yazıcı ve fotokopi makinelerinden yüksek verim alabilirsiniz. Markanın dikkat çeken ürünleri arasındaki fotoğraf makineleri art arda çekim yapabilmeniz ve çeşitli sahne modlarından yararlanabilmeniz için uygundur. Pil kapasitesi son derece yüksek olan fotoğraf makinelerini şarj ettikten sonra saatlerce video ya da fotoğraf çekebilirsiniz. Askılığı bulunan makineleri boynunuza asarak doğa yürüyüşlerinizde kayıt altına almak istediğiniz görüntüleri anında kaydedebilirsiniz. Canon fotoğraf makineleri yüksek yakınlaştırma kapasitesine sahip olmalarıyla uzak mesafeleri net bir şekilde görüntüleyip özel kareler yakalayabilmenizi sağlar. Ergonomik tuşlarıyla dört işlemi hızlı bir şekilde yapabilmenizi mümkün kılan hesap makineleri mobilya yüzeylerine uyum sağlayan kaydırmaz tabanlarıyla verimli bir kullanım oluşturur. Canon marka sunum kumandaları şık ve ince tasarımlarıyla iş ya da okul sunumlarında kullanıcılarının slaytları ileri ve geri atlatabilmesine yardım eder.

Pratik ve Etkili Özelliklerle Performansı Artan Elektronik Ürünler

Canon yazıcıların kartuşunu değiştirirken markanın uygun boyutlarda tasarladığı yedek kartuşlardan yararlanarak ürününüzden aynı performansla yararlanmaya devam edebilirsiniz. Fotoğraf makinesi objektifleri de üreten marka aracılığıyla doğada hayvanları gözlerken ya da manzaralı çekimler yaparken faydalanabileceğiniz bir objektife sahip olabilirsiniz. Bu sayede yakınlaştırma ve netleme gibi konularda daha iyi bir performansa erişirsiniz. Dokunmatik ekran özelliği bulunan fotokopi makinelerini tuşlara gereksinim duymadan çalıştırabilirsiniz. Pin kodu özelliğini kullanarak fotokopi makinenize ya da yazıcınıza şifreyi bilmeyen kişilerin erişmesini önleyebilirsiniz. Mobil yazdırma özelliğine sahip yazıcıları akıllı cep telefonunuz üzerinden de kullanabilirsiniz. Canon kapak lensleriyle fotoğraf makinenizi kullanmadığınız zamanlarda lensinizin camını koruyabilirsiniz. Fotoğraf kağıtları satın alarak fotoğraflarınızı kendi kendinize tab edebilirsiniz. Fotoğraf makinelerini ergonomik şekilde üreten Canon tutuş konforunu artıran kıvrımlı kavrama bölümüyle çekim sırasında elinizin titremesini önler. Fotoğraf yazıcıları da üreten marka cep telefonunuzla ya da fotoğraf makinenizle çektiğiniz görselleri kısa sürede basarak pratik bir şekilde anılarınızı ölümsüzleştirmenizi sağlar.

Başta fotoğraf makineleri olmak üzere, optik ürünler, dijital ofis cihaz ve malzemeleri konusunda dünyaca ünlü bir marka olan Canon fotoğraf makinesi ve benzeri ürünler hepsiburada.com avantajlarıyla adresinize geliyor.Fotoğraf makinesi, kamera ve aksesuarlarında zengin ürün seçenekleri sunan Canon, söz konusu ürünler kapsamında yetkin cihazlar arayanlar için geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor. Bu ürünlere ait nitelikli objektif, adaptör, batarya, şarj aleti, lens, flaş ve diğer parça veya aksesuarlar ile fotoğraf ve görüntü çekimleri birer sanata dönüşüyor. Canon'un geliştirdiği üstün görüntü ve optik teknolojileri sayesinde amatör veya profesyonel fotoğrafçılıkla ilgilenenler aradıkları görüntü kalitesine kavuşuyor. Canon, bilgisayar çevre birimleri ve ofis cihazları kapsamında da en çok tercih edilen markalardan biri olmayı sürdürüyor. Renkli lazer yazıcılar, wifi yazıcılar, tarayıcı ve fotokopi makineleri, ileri hesaplama özelliklerine sahip hesap makineleri yanında, bu cihazlar için gerekli olan toner, renkli mürekkep kartuşları ve diğer kırtasiye malzemeleri ile işyerleri ve büroların ofis malzemeleri ihtiyacını karşılıyor. Yüksek kalitede baskı teknolojisine sahip bu ürün ve malzemeler ile sunum ve benzeri ofis faaliyetleri daha hızlı ve istenen düzeyde gerçekleştirilebiliyor.Japonya merkezli bir dünya markası olan Canon'un haklı bir üne sahip olan optik cihaz ve ofis ürünlerini hepsiburada.com'un özel avantajları ile satın alabilirsiniz. Canon fiyatları konusunda bütçenize uygun indirim fırsatları sunan hepsiburada.com, siparişlerinizi süper hızlı gönderim hizmetiyle en kısa sürede adresinize ulaştırıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...