En güncel teknolojilerle geleceğe yönelik tasarlanan Canon foto kameralar şipşak, kompakt, DSLR ve aynasız fotoğraf makineleri olmak üzere geniş bir ürün seçeneği sunar. Her türlü ortamda mükemmel sonuçlar veren fotoğraf makinesi modelleri ile hayatın en kayda değer anlarını ölümsüzleştirebilirsiniz. İster sabit lens kolaylığı sunan hafif kompakt makineler, ister hem fotoğraf çeken hem de yazıcı olabilen taşınabilir şipşaklar, isterse de fotoğrafçılığınızı profesyonel düzeye taşıyacağınız DSLR ve aynasız makineleri seçin, her türlü senaryoyu yüksek kalite ve çözünürlükle kayıt altına alabilirsiniz. 

Değştirilebilir Lensli Fotoğraf Makinesi Nedir?

Değiştirilebilir lensli fotoğraf makineleri, makinede bulunan lensin dışında farklı lenslerle de kullanabileceğiniz makinelerdir. Fotoğraf çekimlerinde tek bir lense bağlı kalmayıp kendi yaratıcılığını fotoğraflarına yansıtmak isteyen ve farklı kompozisyonlar arayan fotoğrafçılar için daha geniş ve özgür bir platform sunar. Makineniz için seçebileceğiniz birçok lens arasında, uzak mesafeleri objektifinizin önüne getirerek dünyaya daha yakından bakmanızı sağlayan telefoto lensler de yer alır. 

Canon Değiştirilebilir Lensli Foto Kamera Serisi

Canon'un zengin bir ürün yelpazesi sunan değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi serisi; değiştirilebilir lenslere sahip foto kameralar, sabit lensli foto kameralar ve şipşak fotoğraf makinelerinden oluşur. Değiştirilebilir lensli foto kameralar tam kare aynasız fotoğraf makineleri, DSLR fotoğraf makineleri, aynasız fotoğraf makineleri ve Cinema EOS video kameralar olmak üzere dört kısma ayrılır. Tam kare aynasız fotoğraf makineleri daha yaratıcı olasılıklar ve hiçbir anı kaçırmamanız için daha dinamik yöntemler sunan öncü bir lens yuvası etrafında geliştirilen EOS R sistemi ile donatılmıştır. Bu teknoloji, film yapımcılığına ve fotoğrafçılığına yepyeni bir boyut kazandırarak ulaşabileceği sınırları yeniden tanımlar. DSLR fotoğraf makineleri; yeni başlayan amatörler için DSLR, fotoğraf tutukunları için DSLR ve profesyoneller için DSLR olmak üzere 3 seviye fotoğraf makinesi serisi sunar. Yeni başlayanlar için özel DSLR makineler giriş seviyesi fotoğraf makineleridir ve yeteneğinizi ve hayal gücünüzü keşfetmenize yardımcı olur. Fotoğraf meraklılarına özel DSLR serisi makinelerle yeteneğinizi daha ileri bir düzeye taşıyabilir ve fotoğraflarda yaratıcılığınızı gösterebilirsiniz.

Profesyonellere özel DSLR makineler, Pro serisi makinelerdir ve en ileri düzey kullanıcılara hitap eden en yüksek standartlarda üretilmiştir. Yüksek performans ve üstün görüntü kalitesi sunan Pro makineler, profesyonel fotoğrafçılıkta kullanılır. Aynasız fotoğraf makineleri serisi; boyutu küçük kalitesi büyük makinelerden oluşur. Düşük ışık şartlarında dahi detaylı, canlı ve renkli sahne atmosferleri yakalayan aynasız makineler, DSLR kalitesi sunar. Mükemmel çözünürlüklü fotoğraf ve videolar çekmek için kompakt fotoğraf makinelerini ve DSLR makineleri bir araya getiren Canon, film ve fotoğraf çekimlerinde yüksek çözünürlük, kolaylık ve esneklik sunar. Hafif bir değiştirilebilir lense sahip aynasız fotoğraf makineleri ile tüm çekim senaryolarına hazırsınız.Cinema EOS video kameralar; kompakt gövde üzerinde 5.9K tam kare sensöre sahip olan yeni nesil Cinema EOS sistemi ile 4K Cinema film yapımcılığı dünyasına adım atmanızı sağlayan esnek ve kolay kullanım konforu sunar. Cinema EOS video kamera serisi arasında, videoagrafi uzmanlarına özel ürünler, 15 kademeye kadar 4K/Full HD videolar çekebilen kameralar, kameranızın tüm işlevlerini kabloyla uzaktan yönetmenizi sağlayan uzaktan kumanda konforu, dayanıklı yüksek kapasiteli ve mükemmel görüntü kalitesi sunan üstün 4K kameralar yer alır. 

Sabit Lensli Fotoğraf Makinesi Nedir?

Sabit lensli fotoğraf makinelerinin lens değiştirme seçeneği bulunmaz ancak bunun yerine gövde kısmına, geniş odak uzaklığı seçenekleri sunan tek bir zum yerleştirilmiştir. Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanan ürünler, hafif ve kolay taşınabilir olmaları nedeniyle her zaman kullanıma hazır ve hepsi bir arada makinelerdir. Sabit lensli fotoğraf makineleri serisini; uzman fotoğraf makineleri, köprü fotoğraf makineleri, süper zoom özellikli fotoğraf makineleri ve bas-çek fotoğraf makineleri oluşturur. Büyük sensörlü kompakt makinelerden olan uzman fotoğraf makineleri; sahip olduğu DSLR seviyesindeki kontrolüyle beklentisi yüksek fotoğrafçıları da memnun eder. Sabit lensli makine serisi; esneklik, güç, bağlantı, premium kaliteli Wi-Fi ve 25x zum özelliği gibi gelişmiş özelliklere sahip fotoğraf makineleri içerir. Avcunuzun içine sığan bu yüksek teknoloji ile mükemmel çekimlere imza atabilirsiniz.

Köprü fotoğraf makineleri ile vahşi yaşam telefotolarından tutun ultra geniş açılı manzara fotoğraflarına kadar görebildiğiniz her şeyi çarpıcı bir netlikte çekebilirsiniz. Köprü fotoğraf makineleri; 25x, 45x ve 50x arasında değişen zum değerlerine sahiptir. Şimdiye dek tasarlanmış en güçlü ve en küçük optik zum lensleriyle geniş ya da maksimum zum yaparak çekim yapmanın tadını çıkarın. Hareket halindeki objlerin çekiminde ve düşük ışık koşullarında bile en iyi sonuçları almanızı sağlar. Süper zum özellikli fotoğraf makineleri; kompakt boyutlara sahip fotoğraf makinelerine yerleştirilen süper zum ve akıllı optik görüntü sabitleyici ile en ince ayrıntıya yakınlaşıp odaklanabilirsiniz. 4K ultra yüksek çözünürlük sunan modeller, 20x, 25x, 40x, 45x, 50x ve 65x zum değeri arasında değişen seçenekler sunar. Bas-çek fotoğraf makineleri; çantanıza ya da cebinize sığacak büyüklükte makinelerdir. 12x ve 25x arasında zum değerleri, Wi-Fi ve NFC gibi bağlantı özellikleri sunar. Taşıması kolay ve her an fotoğraf çekmeye hazır olan bu esnek ve kolay kullanımlı makinelerle basın ve çekin. 

Şipşak Fotoğraf Makineleriyle Anında Fotoğraflarınızı Basın

Şipşak fotoğraf makineleri serisinde yer alan şipşak makinelerle çektiğinizi fotoğrafları hemen bastırabilirsiniz. Yazıcı özelliği sayesinde fotoğraflarınızı çektiğiniz anda işleyebilir, akıllı cihazlarınıza bağlanabilir ve çektiğiniz şipşak fotoğrafları paylaşabilirsiniz. 10 yaprak kapasiteli şipşak makineler mürekkepsiz baskı teknolojisi ile üretilmiş olup, taşıması kolay, kullanımı son derece pratiktir. 

Siz de bu mükemmel ürünlerden birini beğendiyseniz, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle kolayca satın alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Canon Foto Kamera

500 ürün listeleniyor
Foto / Kamera
Foto / Kamera
Fotoğraf Makinesi ve Kamera
Fotoğraf Makinesi ve Kamera
Aksesuarlar
Aksesuarlar
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 500 ürün
DSACategoryId/2147483606/canon