Babyliss, 1961 yılından bu yana kişisel bakım ürünleri alanında küçük ev aletleri üretiyor. 50 yılı aşkın tecrübesi ile geliştirdiği ürünler, en fazla tercih edilen kişisel bakım ürünleri arasında yer alıyor. Hem kadınlara hem de erkeklere özgü ürünleri öne çıkan marka ile evde kişisel bakım yapmak hem zahmetsiz hem de az bir zamanda gerçekleşmesini sağlıyor.

Markanın kadınlar için ve erkeler için ayrı kategorileri bulunuyor. Kadınlar için ürettiği ürünler için saç bakımı, epilasyon ve güzellik olmak üzere 3, erkekler için ürettiği ürünler de ise sakal, saç ve vücut olmak üzere yine 3 farklı ürün grubu yer alıyor.

Babyliss, son dönemde özellikle bayanlar için hazırladığı saç şekillendirici ürünleri ile öne çıkıyor. Babyliss maşa, saçlara doğal dalga vermek ve kuaföre vakit ayırmak yerine evde saçlarını kolayca şekillendirmek isteyen bayanlar için tercih edilebilecek en kullanışlı ürünleri arasında yer alıyor. 19 mm, 25 mm, 38 mm gibi farklı kalınlıklarda bukleler elde etmek isteyenler için maşanın farklı ebatlarda modelleri bulunuyor. Seramik ve iyon özellikli yüzeyleri ile öne çıkan Babyliss saç düzleştirici, saçlara zarar vermeden pürüzsüz bir düzlük elde etmeye yardımcı oluyor.

Saç düzleştirici ve maşanın yanında fırçalı fön makineleri ve saç kurutma makineleri de yine saç şekillendirme ürünleri arasında yer alıyor. Babyliss ürün seçeneklerinden ihtiyacınıza en uygun ürünü, hepsiburada.com güvencesi ile satın almak için hemen sepete ekleyebilirsiniz.

Babyliss

78 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Cihaz Tipi
  5. Renk A-Z
  6. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN