1946 yılında Masaru Ibuka tarafından Japonya'nın Tokyo eyaletinde kurulan Sony; görsel, müzik bilgisayar, telefon gibi ana şirketleri bir araya toplayarak teknoloji dünyasını etkileyecek ürünler üretmiştir. Birçok ilki kendi bünyesinde gerçekleştiren bu teknoloji şirketi; elektronik aletlerden iletişim gereçlerine, bataryadan sinema & televizyon programlarına, müzikten oyuna hemen hemen her alanda müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Uluslararası bir etkiye sahip olan Sony, yaptığı tasarımlarla - ürettiği cihazlarla müşterinin beğenisini yakalamaya çalışıyor. Sony Xperia Z1, Z2, Z3 gibi modelleri Xperia serisinde toplayarak telefon alanında çığır açan Sony, bu seride diğer markaların aksine sağlamlığı hedefledi ve su altında bile çalışır, zarar görmeyen cep telefonları üretti. Sony telefon çeşitlerinin yanı sıra özellikle oyun severlerin en çok tercih ettiği marka, oyun konsolları alanında da ön planda. Son zamanların en popüler teknolojik ürünleri arasında bulunan Playstation modelleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Sadece oyun konsolları değil, oyun bağımlıları için görüntü kalitesi üst düzey olan oyun DVD'lerini bir araya toplayan marka, müzik severleri de unutmuyor. Sony kulaklık çeşitlerini yüksek kaliteyle bir araya getiren teknoloji şirketi, son zamanlarda Sony tablet modellerini de meraklılarının beğenisine sunuyor. Dahası Sony laptop çeşitlerini de yine kendi güvencesiyle teknoloji pazarına sunuyor ve kalitesini kanıtlamaya devam ediyor.Bunların yanı sıra görüntü anlamında büyük yol kat eden Sony Corporation, fotoğraf makinelerini ve kameraları da yüksel megapiksel farkıyla müşterilerinin beğenisine sunuyor. Dahası Sony bilgisayar aksesuarlarından uzun ömürlü pil çeşitlerine kadar birçok ürüne ulaşabileceğiniz Sony, hepsiburada.com'da sizi bekliyor.

Teknoloji alanında yaptığı yenilikçi tasarımlarla ve geliştirdiği yeni nesil ürünlerle adından sıkça söz ettiren Sony pratik bir kullanım yaşatan modern ürünlere sahiptir. Bilgisayardan oyun konsollarına kadar çok geniş bir ürün aralığına sahip olan marka evinize ve hayatınıza son teknoloji ürünü cihazları katabilmenizi sağlar. Cep telefonu ve fotoğraf makineleri ile taşınabilir ürünlere de sahip olmanıza olanak tanıyan Sony çok yönlü özelliklerle donattığı akıllı ürünleriyle göz doldurur. Yüksek işlemci hızına ve gelişmiş Ram bellek özelliklerine sahip masaüstü ve dizüstü bilgisayar modellerini sipariş ederek evde ya da ofiste kullanabileceğiniz bilgisayarlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Yeni çıkan oyunlarına başarılı bir şekilde deneyimleyebilmenizi sağlayan Sony marka oyun konsolları Playstation modelleri aracılığıyla spordan stratejiye kadar çok geniş bir alanda zevkli oyunlar oynayabilirsiniz. 

Teknolojiyi Yakından Takip Edenlerin Tercihi

  • Sony'nin araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle beraber daha da verimli şekilde üretilen cep telefonları özel dokunmatik ekranlarıyla hızlı ve sorunsuz bir kullanım yaşamanız için idealdir.
  • Yakınlaştırma, odaklama ve netlik gibi konularda kusursuz bir performans ortaya koyan Sony fotoğraf makineleri özel anlarını kayıt altında tutabilmeniz için uygun bir yapı taşır.
  • Sony'nin ürettiği ince ekranlı televizyonları evinizin farklı odalarında kullanarak duvara kolayca monte edebilirsiniz.
  • Televizyon modellerinin İnternete bağlanabilme ve bilgisayarlarla bağlantı kurabilme gibi özellikleriyle beraber etkileşimli bir kullanımın getirdiği avantajları evinizde yaşayabilirsiniz.

Hem Eğlence Hem de İş İçin Kullanılabilen Cihazlar

Sony marka bilgisayarlar gelişmiş ekran kartı desteğiyle tasarım ve ofis programlarını hızlı bir şekilde çalıştırır. Hafıza alanını yükselten harddisklerle beraber bilgisayarınızda iş hayatınız için tutabileceğiniz programların yanı sıra kişisel hayatı zevkli şekilde vakit geçirmek için yararlanabileceğiniz birçok oyunu da tutabilirsiniz. Sony dizüstü bilgisayarların estetik ve ince tasarımı bu ürünleri markanın ürettiği taşıma çantaları ile güven içerisinde taşıyabilmenizi sağlar. Fan sesini minimize eden özel tasarım sayesinde bilgisayarınız sadece gerekli anlarda fanlarını çalıştırır ve film izleme keyfinizi gürültü yaratarak sekteye uğratmaz. Sony televizyonlarla beraber sipariş edebileceğiniz Playstation modelleri sayesinde futbol, basketbol gibi spor oyunlarının dışında büyük ve geniş bir ekran üzerinden daha da keyif olarak oynayabileceğiniz yarış oyunlarını da evinizde deneyimleyebilirsiniz. Oyun kolu çeşitleri üreten Sony sayesinde Playstation ürününüzde ya da bilgisayarınızda kullanabileceğiniz kollara sahip olursunuz. Kulaklık ve fare gibi önemli gereçleri satın alarak Sony'nin ergonomik dizaynlarının getirdiği konforu tecrübe edebilirsiniz. Oyuncu klavyeleri satın alarak çok sayıda tuşun getirdiği pratik özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Akıllı Özellikleriyle Dikkat Çeken Modern Ürünler

Sony dizüstü bilgisayarların dahili web kamerası videolu görüşme ve fotoğraf çekeme gibi konularda pratik bir yardımcı görevi görür. Markanın beğeni toplayan ürünleri arasındaki akıllı cep telefonları farklı ekran boyutlarına ve farklı kapak tasarımlarına sahip modellerle zevklerinize hitap eder. Hafif olmalarının yanı sıra uzun süre dayanabilen bataryalarıyla da dikkat çeken Sony cep telefonları günlük yaşamınızı kolaylaştırır. Bluetooth özelliğine sahip bilgisayar modelleriyle cep telefonunuz arasında ağ kurup veri akışı sağlayabilirsiniz. Sony'nin hem cep telefonlarında hem de bilgisayarlarında kullandığı Wi-Fi teknolojisi internet ağlarına hızlı ve sorunsuz bir biçimde bağlanabilmenize imkân tanır. USB şarj kablosu aracılığıyla cep telefonunuzu bilgisayar üzerinden şarj edebilirsiniz. Bilgisayar modellerinin hem kablolu hem de kablosuz olarak bağlantı kurabileceği cihazlar sayesinde telefon ve televizyon gibi ürünlerle ortak paylaşımlar gerçekleştirebilirsiniz. Mikrofonlu oyuncu kulaklığı da üreten Sony sayesinde oyun oynarken takım arkadaşlarınıza anında seslenebilirsiniz. Baş yapısına uygun şekilde ayarlanabilen kulaklıklar ergonomi oluşturur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...